Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jetlag
#41 PostWysłany: 15 Gru 2017 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2013
Posty: 100
Loty: 132
Kilometry: 207 882
@Chapi Ciężko powiedzieć jak będzie u Ciebie. My lecąc do Australii mieliśmy 24h w Katarze, ale ponieważ przylot i wylot był około 1 w nocy, to organizm i tak był rozregulowany. W Australii jet lag objawiał się u nas chodzeniem spać o 20 i wstawaniem o 4, inaczej się nie dało i to przez tydzień.

Tak jak już było mówione - nocnym markom łatwiej przestawiać się lecąc na zachód, skowronkom (takim jak ja;), lecąc na wschód. I tak w Chinach (+6h) nie miałam wcale problemu, a w USA (-6h) przez 5 dni zmagałam się z jet lagiem.

Miłej podróży! :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Chapi uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
 Temat postu: Re: jet leg
#42 PostWysłany: 16 Gru 2017 02:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
KyokoMai napisał(a):
polecam w wersji z Melatoniną 5mg


Melatonina jest super, zawsze na mnie działa. Dodatkowym atutem jest, że nie gryzie się z piwkiem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jetlag
#43 PostWysłany: 19 Paź 2019 18:42 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Mam pytanie, a nie znalazłem w wątku do tego odniesień bezpośrednich. Od 13 lat pracuję w zmiennym systemie czasu pracy (dni i noce, różnie pomieszane) czy dla takiej osoby jetlag będzie występował? Wraz z wiekiem mniej komfortowo to znoszę, ale jednak organizm nie jest nastawiony na naturalny rytm dnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jetlag
#44 PostWysłany: 19 Paź 2019 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
tez tak pracuje i jetlag czasem u mnie występuję
ale bardzo rzadko
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Jetlag
#45 PostWysłany: 23 Paź 2019 11:01 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
U mnie też występuje, choć od zawsze pracuję w ten sposób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group