Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 283 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 28 Lis 2018 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1432
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Dodam ze Bar Casi daje jesc tylko do 16.
Wlasnie dzis bylem 16.20 i kuchnia zamknieta już

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#242 PostWysłany: 11 Maj 2019 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Polecam wpaść na kanapki do Bo de B
Niezmiennie, od 7 lat kiedy jadłem tam po raz pierwszy trzymają ten sam, bardzo dobry poziom.
Świeżo wypiekane na miejscu bagietki napchane do granic możliwości warzywami i jednym z mięs (do wyboru) grilowanym na miejscun w cenach 4,5-5,5 E. Pychota!

https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_R ... lonia.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
bygones uważa post za pomocny.
 
      
#243 PostWysłany: 23 Lip 2019 23:13 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 20
Jak ma ktoś ma ochotę spróbować dobrego marisco to polecam restauracje PACO ALCALDE. To jedna z najstarszych restauracji oferujących owoce morza na Barcelonecie, otwarta w 1921 roku. Mają bardzo dobrą Paella de marisco, Arroz Negro, z przystawek polecam Chipirones ( malutkie kalmary w panierce, pychota ). W środku jest trochę mało miejsca między stolikami przez co momentami jest ciasno i głośno ale pyszne jedzenie i miła obsługa to rekompensują. Koszt jedzonka w granicach 25/30 euro/osoba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 23 Lip 2019 23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@paweł81 bój się Boga! Gdzież do Paco na marisco (albo na cokolwiek innego)!
1. Z pierdyliarda barcelońskich barów i restauracji miałem i ja okazję spożywać w tym miejscu. Na początku wspomnę, że nie ja za to płaciłem więc w sumie było mi rybka czy dobre czy nie (chodzi o to, że się nie czepiałem szczegółów). Byłem na kolacji, gdzie za osobę wyszło coś koło 25-30€ (jak na kolację w tygodniu to jest to znośna cena). Jakkolwiek, jedzenie było baaardzo proste, jak bym ja sam je przyrządzał; chociaż ja bym nie wywalił szklanki oliwy na talerz ryżu. Porcje ogromne, za duże. Widać, że poszli w ilość a nie jakość. Sr... można dostać ale raczej z przejedzenia. Nie polecam, bo po prostu to miejsce niczym się nie wyróżnia. Kumpel zaprosił, bywał wcześniej, myślałem, że miejsce mnie urzeknie i będę chciał tam wracać ale nie ma po co. Dziwi mnie wysoka ocena w internecie.

2. Marisco to się w LaParadecie je. Drogo ale lepiej raczej nie znajdziesz.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#245 PostWysłany: 24 Lip 2019 14:52 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 20
@nametH. My byliśmy tam w 12 osób. Ja byłem pierwszy raz ale z osobami które jedzą tam od lat. Wszystkim wszystko smakowało, każdy wyszedł najedzony i zadowolony z opcją chętnie tutaj wróce/będę polecał. Z ciekawości sprawdziłem i rzeczywiście ma dobre/bardzo dobre opinie w necie ale nie brakuje też krytycznych. U nas wszystko było ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 13 Sie 2019 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 189
Loty: 51
Kilometry: 82 228
Ktoś tutaj polecał La Tasqueta de Blai na ulicy Carrer de Blai, nam nie udało się tam znaleźć miejsca, ale bardzo polecam wam całą tą uliczkę, jest bardzo klimatyczna, dużo restauracji mających swoje krzesełka na deptaku. Oddalone od centrum, dobre jedzenie w dobrych cenach, polecam od siebie King Pinchos - paelle za 11E
_________________
Instagram: https://www.instagram.com/lousylucky/?hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 13 Mar 2020 15:59 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 138
Loty: 63
Kilometry: 112 829
La Hacienda Carrer de València, 153, - tanio, polecam nachos, ale burrito zwłaszcza z kurczaka fatalne,
Dolce Pizza y Los Veganos Carrer d'Hipòlit Lázaro, 34 - natrafiliśmy przypadkiem i naprawdę moge polecić, dużo różnych pizz do wyboru (vegan i vegetarian),
Bar Rodrigo Carrer de l'Argenteria, 67 - zdecydowanie polecam, zwłaszcza jak chcesz zjeść dobrą paelle !, bardzo dobra sangria, do tego miła obsługa,
El Pachuco Carrer de Sant Pau, 110 - malutki bar przy uliczce ale zaskakuje klimatem i jedzeniem, polecam brać talerze do dzielenia i quesadiie,


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Mar 2020 17:17, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 18 Maj 2021 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Jak ktoś chce ekonomicznie jeść, polecam łapanie jedzonka w too good to go.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 21 Lip 2021 08:34 

Rejestracja: 03 Wrz 2019
Posty: 60
Loty: 66
Kilometry: 114 938
W Barcelonie byłam 2 tygodnie i zwiedziłam całą masę lokali.
Na szczególną uwagę zasługują:
1. Taverna Iberia - absolutne must be. Pomimo, że blisko plaży...Jedzenie świetne, ceny przystępne (8-10euro za tapas z owoców morza), porcje duże. Często obsługuje właściciel, cudowna rodzinna atmosfera. Odkryliśmy 3 dni przed wylotem i od tej pory jedliśmy tylko tam 😁
2. La bombetta - pyszne jedzenie
3. Bar Estudiantil - Bar studencki, jedzenie bardzo dobre, tu też przerobiliśmy większość menu, dużo lokalesów, świeże i autentyczne żarełko. Szczególnie polecam kanapkę z kalmarami, omlet też był pyszny
4. Brunch&Cake Pyszne śniadania, kanapki, gofry, pancake, tortilli, super dodatki i bajkowo podane. Bardzo bardzo polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 04 Sie 2021 21:45 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 215
Kolejny raz w Barcelonie.
Jedzenie w różnych miejscach, także polecanych na różnych forach.
Polecam z całej siły niepozorne miejsce paręset metrów od Casa Mila.
Mała rodzinna knajpa nazywa się Tumatey i serwuje dania kuchni wenezuelskiej.
Zdecydowanie warto - pod każdym względem. A kulinarnie - żałuję że wcześniej nie wiedziałem, bo nie wychodziłbym na zewnątrz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 02 Paź 2021 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2018
Posty: 102
Loty: 51
Kilometry: 86 553
Nie wiem czy to dobre wątek na to pytanie, ale zapytam :D
Jakie miejsce w okolicy Camp Nou polecicie na obejrzenie El Clasico? Coś gdzie będzie piwko, dużo lokalsów i jakieś żarcie.
Próbowałem kupić bilety ale się nie udało, więc szukam fajnego lokalu - słyszałem o węgierskim Futbalarium, ale ponoć dość drogie i przereklamowane miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 15 Mar 2022 21:22 

Rejestracja: 30 Paź 2020
Posty: 10
Z mojej ostatniej wizyty w Barcelonie polecam przede wszystkim bar dr Stravinsky. Bardzo dobre drinki na ich alkoholu, fajna karta i obsługa (ale czasem trzeba postać z pół godziny-godzinę w kolejce na stolik).

Z jedzenia to pyszne rogaliki croissanty z mascarpone w Patisseria Hoffman.

Na wieczór, mała restauracja z pyszną sangrią (też sprzedają swoją w butelkach), romantyczna atmosfera i ok tapas - Casa Lolea.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 15 Mar 2022 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
No to ja tylko wrzucę moje ulubione miejsce jeśli chodzi o słodkości.

Pastelería Hofmann jest niesamowita, a ich croissanty wypełnione mascarpone powodują obłędne uczucia. :D

Załączniki:
IMG_8371.jpg
IMG_8371.jpg [ 182.47 KiB | Obejrzany 3794 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#254 PostWysłany: 23 Kwi 2022 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Mieliśmy okazję stołować się w Inka Burg https://www.tripadvisor.com/Restaurant_ ... lonia.html Znaleziony dość przez przypadek. Nie zawiedliśmy się i zjedliśmy bardzo dobre burgery, jedne z lepszych, które w ostatnim czasie konsumowałem. Cena również zadowolająca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 30 Maj 2022 15:19 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
osobom lubiacym mieso polecam restauracje la Maladrina w dzielnicy Barceloneta, niedaleko plazy

https://foursquare.com/v/la-malandrina/ ... 1e1677e4ce

serwowane sa swietne steki, za sirleion steak zaplacilem 12,5 euro
do tego w zestawie sa np. ziemniaki lub frytki.
poprosilem o pokrojenie i steka na wynos.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#256 PostWysłany: 06 Cze 2022 00:03 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Gaszpar napisał(a):
Polecam wpaść na kanapki do Bo de B
Niezmiennie, od 7 lat kiedy jadłem tam po raz pierwszy trzymają ten sam, bardzo dobry poziom.
Świeżo wypiekane na miejscu bagietki napchane do granic możliwości warzywami i jednym z mięs (do wyboru) grilowanym na miejscun w cenach 4,5-5,5 E. Pychota!

https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_R ... lonia.html
Miejmy nadzieję, że nie padną ofiarą własnego sukcesu... ;)
Piątek ok. godz. 14, wg Google ruch jak zwykle... Przychodzę, a tam kilkanaście osób stoi w kolejce przed wejściem :-O
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 06 Cze 2022 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Czyli Google prawdę podaje- kolejka przed lokalem to zupełne normalny stan w tym miejscu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 20 Lip 2022 09:32 

Rejestracja: 16 Lip 2014
Posty: 156
Loty: 80
Kilometry: 188 383
niebieski
Ktoś coś może coś podpowiedzieć jeszcze ?
Z góry dzięki !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 20 Lip 2022 09:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Ale co więcej ma podpowiedzieć?
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#260 PostWysłany: 20 Lip 2022 09:40 

Rejestracja: 16 Lip 2014
Posty: 156
Loty: 80
Kilometry: 188 383
niebieski
Jakaś aktualizacja :) Może ktoś jeszcze w dobrym miejscu był i może coś polecić (gdzie nie zostawi się majątku).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 283 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group