Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 248 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 06 Wrz 2018 17:02 

Loty: 21
Kilometry: 24 021
Z ostatnich wojaży polecam :
Bar Casi (Carrer de Massens 74, Barcelona) - maja tylko i wyłącznie menu del dia - cena około 11.30 EUR w tym 2 dania + chleb + napój + deser/kawa
Polecam bardzo serdecznie, duże porcje, super klimat lokalnej knajpki i przemiły właściciel. Menu del dia mają od 13.00, o 13:20 już trzeba było czekać na miejsce :)
 Relacje PM off  

#242 PostWysłany: 28 Lis 2018 17:41 
Awatar użytkownika

Loty: 39
Kilometry: 45 226
srebrny
Dodam ze Bar Casi daje jesc tylko do 16.
Wlasnie dzis bylem 16.20 i kuchnia zamknieta już

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

#243 PostWysłany: 11 Maj 2019 12:16 
Awatar użytkownika

Loty: 171
Kilometry: 188 843
platynowy
Polecam wpaść na kanapki do Bo de B
Niezmiennie, od 7 lat kiedy jadłem tam po raz pierwszy trzymają ten sam, bardzo dobry poziom.
Świeżo wypiekane na miejscu bagietki napchane do granic możliwości warzywami i jednym z mięs (do wyboru) grilowanym na miejscun w cenach 4,5-5,5 E. Pychota!

https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_R ... lonia.html
2 ludzi lubi ten post.

#244 PostWysłany: 23 Lip 2019 23:13 

Jak ma ktoś ma ochotę spróbować dobrego marisco to polecam restauracje PACO ALCALDE. To jedna z najstarszych restauracji oferujących owoce morza na Barcelonecie, otwarta w 1921 roku. Mają bardzo dobrą Paella de marisco, Arroz Negro, z przystawek polecam Chipirones ( malutkie kalmary w panierce, pychota ). W środku jest trochę mało miejsca między stolikami przez co momentami jest ciasno i głośno ale pyszne jedzenie i miła obsługa to rekompensują. Koszt jedzonka w granicach 25/30 euro/osoba.
 Relacje PM off  

#245 PostWysłany: 23 Lip 2019 23:58 
Awatar użytkownika

złoty
@paweł81 bój się Boga! Gdzież do Paco na marisco (albo na cokolwiek innego)!
1. Z pierdyliarda barcelońskich barów i restauracji miałem i ja okazję spożywać w tym miejscu. Na początku wspomnę, że nie ja za to płaciłem więc w sumie było mi rybka czy dobre czy nie (chodzi o to, że się nie czepiałem szczegółów). Byłem na kolacji, gdzie za osobę wyszło coś koło 25-30€ (jak na kolację w tygodniu to jest to znośna cena). Jakkolwiek, jedzenie było baaardzo proste, jak bym ja sam je przyrządzał; chociaż ja bym nie wywalił szklanki oliwy na talerz ryżu. Porcje ogromne, za duże. Widać, że poszli w ilość a nie jakość. Sr... można dostać ale raczej z przejedzenia. Nie polecam, bo po prostu to miejsce niczym się nie wyróżnia. Kumpel zaprosił, bywał wcześniej, myślałem, że miejsce mnie urzeknie i będę chciał tam wracać ale nie ma po co. Dziwi mnie wysoka ocena w internecie.

2. Marisco to się w LaParadecie je. Drogo ale lepiej raczej nie znajdziesz.

#246 PostWysłany: 24 Lip 2019 14:52 

@nametH. My byliśmy tam w 12 osób. Ja byłem pierwszy raz ale z osobami które jedzą tam od lat. Wszystkim wszystko smakowało, każdy wyszedł najedzony i zadowolony z opcją chętnie tutaj wróce/będę polecał. Z ciekawości sprawdziłem i rzeczywiście ma dobre/bardzo dobre opinie w necie ale nie brakuje też krytycznych. U nas wszystko było ok.
 Relacje PM off  

#247 PostWysłany: 08 Sie 2019 13:17 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 110 274
niebieski
Może nie jest to jakiś top top, bo to całkiem przeciętna knajpa, ale sprawnie serwuje różne paelle. 10-13 euro za sztukę, która może starczyć na dwie osoby. Trochę lokalersów.
Miejsce zwie się Cerveseria Pepe - w pobliżu metra Paral-lel.

Gaszpar napisał(a):
Polecam wpaść na kanapki do Bo de B

Ajajajaj. Tyle razy tam przełaziłem (szczególnie, że tuż obok - przy skrzyżowaniu z Ample - była bardzo piwiarnia ze smacznymi napojami, Cerveteca się nazywała), ale nigdy jakoś nie przyszło mi do pustaka, żeby zajść. Do naprawienia jakoś niedługo ;)
 Relacje PM off  

#248 PostWysłany: 13 Sie 2019 18:06 
Awatar użytkownika

Loty: 21
Kilometry: 22 773
niebieski
Ktoś tutaj polecał La Tasqueta de Blai na ulicy Carrer de Blai, nam nie udało się tam znaleźć miejsca, ale bardzo polecam wam całą tą uliczkę, jest bardzo klimatyczna, dużo restauracji mających swoje krzesełka na deptaku. Oddalone od centrum, dobre jedzenie w dobrych cenach, polecam od siebie King Pinchos - paelle za 11E

Image
 Relacje PM off  

[ 248 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość