Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lis 2019 19:49 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Polecam fajną tanią opcje na jedzenie w NL - w supermarketach Jubmo Foodmarkt oraz Albert Heijn XL są takie mini foodcourty ze sporym wyborem wszelkiego rodzaju dań. Przykładowo w Jumbo Foodmarkt jest świeżo robiona pizza, pasta, burgery oraz kilka podgrzewanych dań "na wagę". Są miejsca do siedzenia, sztućce itp. Oczywiście można też wziąć na wynos. Do picia można kupić dowolny napój z supermarketu w supermarketowej cenie :)

Przykładowo świeżutka Pizza Margarita prosto z pieca w Jumbo Foodmarkt to koszt €4. Pasta też niskie ceny. Dania na wagę wychodzą drożej ale jest kilka ciekawych smaków.

W Albert Heijn XL podobne ceny ale wybór dużo mniejszy - świeżo robiona jest tylko pizza.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 03 Cze 2021 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2120
platynowy
Skorzystałem z powyższego wpisu. Od siebie dodam że w Amsterdamie jest chyba tylko jeden Jumbo Fudmarkt i dostanie się do niego ze ścisłego centrum może być problematyczne ponieważ jest po drugiej stronie rzeki/kanału.
Za to w samym centrum jest Albert Heijn (czy XL nie wiem) z pizzą za 4€.
https://www.google.com/maps/place/AH+Ni ... 4?hl=pl-pl
Sklepów Albert Heijn odwiedziłem chyba z 10 ale pizza była tylko w powyższym.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 16 Maj 2023 15:28 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 840
złoty
Piszę tutaj bo nie ma sensu zakładać nowego wątku. W ostatnią niedzielę w jednym ze sklepów sieci COOP w Maastricht zauważyłem, że absolutnie wszystkie kawy ze sklepowego ekspresu kosztują 0,50 EUR za kubek. Ekspres to model ciśnieniowy z młynkiem takiego typu jak w polskich Żabkach. Wyszukanego smaku z tego nie będzie, ale dawkę kofeiny organizm przyjmie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 16 Maj 2023 15:41 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
W wielu osiedlowych supermarketach w Belgii i Holandii jest darmowa kawa w środku.
Czasami automaty ciśnieniowe z młynkiem włącznie z mlecznymi napojami, czasami prostsze (tylko czarna kawa).

Ale marketach w turystycznych miejscach nigdy tego nie spotkałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 16 Maj 2023 16:20 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 840
złoty
@NBE322 To był ten sklep https://goo.gl/maps/D7bgGzrnudfS58qx5 . Myślę, że ten adres spokojnie zalicza się już do lokalizacji turystycznych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Maj 2023 16:30 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Eidhoven 25 minut spacerkiem z lotniska lub po drodze autobusem z centrum _ Jumbo a po drugiej stronie palcu Albert Hejn - darmowe kawy
https://www.google.com/maps/place/Jumbo ... F1ptxvfxb3
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group