Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kowno
#1 PostWysłany: 08 Gru 2014 11:35 
Awatar użytkownika

Loty: 213
Kilometry: 135 118
Gdyby ktoś szukał miejsca w Kownie, w którym można tanio, smacznie i litewsko zjeść to serdecznie polecam knajpkę "O Gryte Kavine". Znajduje się przy Vytauto pr. - idealnie naprzeciwko dworca autobusowego - wystarczy iść przejściem podziemnym na drugą stronę ulicy i skręcić w lewo (w stronę dworca kolejowego). Raptem ze 30 metrów dalej jest ten lokal. Jedzenie świetne, obsługa porozumiewa się czymś na kształt "angielskiego esperanto" a ceny są więcej niż przyzwoite.

Uwaga: nie można płacić kartą.

http://www.ogryte.lt/

Temat postu: Re: Kowno
#2 PostWysłany: 26 Sty 2019 22:19 
Awatar użytkownika

Loty: 37
Kilometry: 46 283
Mam plan spędzić w Kownie kilka godzin, będę tam od rana, szukam jakiegoś miejsca na śniadanko a potem obiad. Ktoś ma jakieś sprawdzone kawiarnie/bary/restauracje? Kuchnia obojętna. Z góry dzięki!
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 14 Lut 2019 18:06 
Awatar użytkownika

Loty: 11
Kilometry: 5 845
srebrny
Vista puode polecam.

#4 PostWysłany: 15 Lut 2019 12:46 
Awatar użytkownika

Loty: 37
Kilometry: 46 283
Ostatecznie napadła mnie zima i śnieżyca więc zwiedziłem trochę kawiarni. Z tych co byłem polecam Holy Donut (Vilniaus g. 37), przepyszne i duże pączki (sporo niecodziennych smaków) i CH Chocolaterie na rynku.
 Relacje PM off  

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości