Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Polecane/nie polecone restauracje

Makos Guba

[+] Pokaż
->Makos Guba - pozytywne opinie dotyczące zupy gulaszowej nie były chybione. Za 890 HUF zjedliśmy naprawdę pyszną zupę. Była gęsta i miała w sobie dobre, świeże składniki. Zdecydowanie warto, tym bardziej, że dużą porcję idzie się najeść.

-> Polecana na forum knajpa Makos Guba robi całkiem pozytywne wrażenie wyglądem oraz cenami - nie są wygórowane jak na budapesztańskie standardy.
Zupa gulaszowa kosztuje 890 forintów, jest podana dokładnie tak, jak na poprzednich zdjęciach z tematu. Smak bardzo dobry, do tego podana porcja chleba oraz ostra papryka. Polecić mogę również małe porcje słodkich naleśników.
-> Zupa gulaszowa w Mákos Guba
Zupa była po prostu przepyszna! Dodatki na początku także (pasta paprykowa z chlebem). Do tego kielich lokalnego Blauer Portugieser. Zupa 890 HUF, wino 290 HUF, serwis 116 HUF
-> Makos Guba - fajny klimat tej restauracji, obsługa bardzo miła, możliwość płatności kartą, zupa gulaszowa tam to mistrzostwo świata! Pokaźna porcja chleba do zupy jest gratis. Cena: 890 HUF za dużą, jest i mniejsza porcja ale zamówcie dużą i nie pożałujecie


Oktogon Bisztró

[+] Pokaż
od 8:00 do 10:00 menu śniadaniowe w tej samej formule all-you-can-eat. Co do jakości: skojarzenie z ukraińską Puzatą Chatą, na korzyść Puzatej, niestety (oprócz mięsa pieczonego na żądanie i słodkości). All you can eat 20zł wstęp.
-> Doskonałe mięsa z grilla i dużo Cena 1390 HUF
Godziny sobota i niedziela 8:00-0:00. Śniadania do 10


Retro Langos bufe

[+] Pokaż
-> smaczne langosze w dobrej cenie. Postawiliśmy na klasyk - ser i śmietana. Nie zawiedliśmy się. Cena - 580 HUF.
-> Co do Langosa, polecam Retro Büfé- lángos, dosłownie 15 metrów od wyjścia z stacji metra Arany János (niebieska linia) https://www.facebook.com/retrolangos/


Gelarto Rosa

[+] Pokaż
zent István tér 3 - lodziarnia koło bazyliki św. Stefana. Bardzo dobre lody w oryginalnych smakach, układane w rożku w kształt kwiatów. 800 HUF za duże (4 smaki). Zdecydowanie polecam.


Két Szerecsen

[+] Pokaż
-> przyjemnie miejsce na śniadanie, słonko wlewa się do środka przez duże szyby, dobre rozpoczęcie dnia. Mają wyśmienite, odpowiednio puszyste omlety i świeżutki sok pomarańczowy. Uwaga, napiwek jest doliczany automatycznie.


TiK-TaK Hummus Bár

[+] Pokaż
-> bardzo autentyczne miejsce. Właściciel robi wszystko samodzielnie, więc trochę to trwa, ale hummus pierwsza klasa.


Drum Cafe

[+] Pokaż
–> raczej na forum odradzają już, ze się zepsuło, kiedyś było lepiej. bardzo smaczne dania i całkiem miła obsługa. Właściwie nie miałbym się do czego przyczepić, gdyby nie fakt że do rachunku "z automatu" został doliczony napiwek 10%. Nie zrozumcie mnie źle. Sam zawsze staram się dać min. 10% napiwku (jeśli obyło się bez jakiś zgrzytów ze strony obsługi). Tym razem też wyliczyłem już dodatkową kwotę od tego co było na rachunku, po czym zauważyłem że obsługa mnie uprzedziła. Nie lubię sytuacji w której coś się na mnie wymusza, więc trochę popsuło to moją opinię o tym miejscu.
-> Drum Cafe - wielkie TAK. Dwa bardzo dobre desery, kawa, herbata i jedno piwo z bzu to 30 złotych. Smacznie i tanio
-> Drum cafe, smaki nie powalają, zupa gulaszowa, gulasz, langosz z serem, dwa piwa bzowe to 3500 forintow, obsługa średnia i raczej powolna. W Otogon bistro zdecydowanie lepiej i taniej.
->Bywam w Drum Cafe dość często i w ciągu ostatniego 1.5 roku dało się zauważyć spadek jakości potraw. Do tego automatycznie doliczaja 10% napiwku, komu to może przeszkadzać (ale chyba w karcie jest o tym mowa)
-> dzisiaj wróciłem z budapesztu i szczerze polecam Drum Cafe koło synagogi, bardzo dobre typowo węgierskie jedzenie
piwo 390 HUF za 0.5 l 6,5% langosze od 690 a gulasz chyba za 590
-> Update napiwku: doliczają już 12%


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 292 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#221 PostWysłany: 19 Paź 2016 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Orientuje się ktoś jak wyglada rezerwacja w Oktogon ? Jest płatna bezpłatna ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#222 PostWysłany: 25 Lis 2016 16:13 

Rejestracja: 25 Lis 2016
Posty: 3
Byłam tylko w kilku miejscach. Głównie jadłam w Hotelu, ale mogę polecić Makos Guba. Wyśmienity lekki obiad. Nie wiem nawet co to było, bo kelner słabo mówił po angielsku i do tego to wino. Jak będziecie na południu to musicie spróbować miejscowych win.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#223 PostWysłany: 19 Gru 2016 16:50 

Rejestracja: 12 Maj 2016
Posty: 25
Po powrocie z Budapesztu pozwolę sobie dorzucić swoje 3 grosze do tematu jedzenia w Budapeszcie. Otóż:

Oktogon Bistro: niezmiennie korzystne cenowo rozwiązanie dla kogoś, kto nie chce dać się złupić w jakiejś knajpce z węgierską kuchnią nastawionej na łupienie turystów. Cena za osobę w weekend to 1590 Ft. Wybór dań duży, ale nie spodziewajmy się jakichś wykwintności. Zupa gulaszowa była ok, ale już rosół bardzo cieniutki. Niewątpliwie słaba stroną są desery - ciastka bez polotu, jakby ukrojone z ciast zakupionych w tanim supermarkecie. Ogólnie jednak lokal ma sens (uwaga: bywa tam tłoczno i czasem trzeba poczekać przy wejściu na wolne miejsce).

Frici Papa: no cóż, zachwyciło mnie kiedyś to miejsce wyśmienitą zupą rybną ale dwie kolejne wizyty w nim przekonały mnie, że nie warto tam zaglądać. Jedzenie niestety jest mizerne - i to zarówno to 'z karty' jak i to 'z tablicy' (w tym 'zestaw dnia'). Zupa była rozwodniona, pierś z kurczaka w panierce ledwo odgrzana (w mikrofali?), gulasz (ca. 850 Ft) na wpół zimny... Jednym słowem - żadna atrakcja.

Gastland Kiraly: to właśnie odkryte przeze mnie miejsce w centrum Budapesztu - restauracja "all you can eat" jak Oktogon Bistro ale z nieco innym i wg mnie wyraźnie lepszym jedzeniem. Mieści się w dużej, ceglanej piwnicy budynku przy ul. Kiraly 20, zaledwie kilka minut spacerem od Frici Papa. Lokal jest czynny od godz. 8 do 24, a obowiązujące w nim ceny to:
poniedziałek - wtorek - 1190 Ft/os.
środa, czwartek, piątek - 1390 Ft/os.
sobota - niedziela - 1590 Ft/os.
Oczywiście napoje płatne są osobno (np. herbata z cytryną - 390 Ft)

Wspomnę też o langoszu, takim prawdziwym, którego kupicie w swojskiej budzie w hali targowej przy Hunyadi Ter oraz o kurtoskalaczach, które w budkach na świątecznych jarmarkach w centrum kosztują 1000 Ft i więcej, a np. na stoisku na stacji metra Deak Ferenc Ter czy obok dworca kolejowego Nyugati nabędziecie za... 350 Ft.

I jeszcze słowo o halach targowych. Ta najbardziej znana, oblegana przez turystów to oczywiście Nagy Vásárcsarnok. Ale chodząc po mieście możecie odwiedzić inne, podobne ale bez tabunu turystów, tj.:
blisko Parlamentu - przy ul. Hold 13
przy wspomnianym wcześniej placu Hunyadi (wejście mega niepozorne a hala chyba najbardziej autentyczna z wymienionych)
przy placu Klauzal (3 minuty spacerem od Synagogi)
przy placu Batthyany (na wprost stacji metra o tej samej nazwie)

I takie spostrzeżenie - w budapesztańskich marketach (których jest w mieście mnóstwo) i 'diszkontach' ceny wielu węgierskich win są wyższe niż w... polskim Lidlu i Tesco :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#224 PostWysłany: 13 Lut 2017 23:57 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Cytuj:
Gastland Kiraly: to właśnie odkryte przeze mnie miejsce w centrum Budapesztu - restauracja "all you can eat" jak Oktogon Bistro ale z nieco innym i wg mnie wyraźnie lepszym jedzeniem. Mieści się w dużej, ceglanej piwnicy budynku przy ul. Kiraly 20, zaledwie kilka minut spacerem od Frici Papa. Lokal jest czynny od godz. 8 do 24, a obowiązujące w nim ceny to:
poniedziałek - wtorek - 1190 Ft/os.
środa, czwartek, piątek - 1390 Ft/os.
sobota - niedziela - 1590 Ft/os.
Oczywiście napoje płatne są osobno (np. herbata z cytryną - 390 Ft)

Aktualnie zamknięte.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#225 PostWysłany: 20 Lut 2017 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Dla osób przebywających w okolicy dworca Keleti polecam wizytę w u Huszara. Poleciła nam to starsza Pani, jak szukaliśmy knajpy z węgierską kuchnią. Doskonała gulaszowa z porcją chleba paprykową pastą i kufel Soproni za ok. 25PLN. Bardzo sympatyczny kelner, który jak się dowiedział, że mam urodziny (okazało się że on też), poczęstował jeszcze każdego z nas świetną palinką.

http://huszar-etterem.hu/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#226 PostWysłany: 21 Lut 2017 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 241
duganirelli napisał(a):

Oktogon Bistro: niezmiennie korzystne cenowo rozwiązanie dla kogoś, kto nie chce dać się złupić w jakiejś knajpce z węgierską kuchnią nastawionej na łupienie turystów. Cena za osobę w weekend to 1590 Ft. Wybór dań duży, ale nie spodziewajmy się jakichś wykwintności. Zupa gulaszowa była ok, ale już rosół bardzo cieniutki. Niewątpliwie słaba stroną są desery - ciastka bez polotu, jakby ukrojone z ciast zakupionych w tanim supermarkecie. Ogólnie jednak lokal ma sens (uwaga: bywa tam tłoczno i czasem trzeba poczekać przy wejściu na wolne miejsce).



...i tu pytanie czy jadąc do Budapesztu szukamy taniej jadłodajni z jedzeniem w bemarach, czy jedzenia na nieco wyższym poziomie...
jeśli to pierwsze to bardzo proszę...można najeść się do syta w dość słabym otoczeniu/wystroju lokalu oraz jak na mój gust lokalu nastawionym na tzw.przemiał (ani przyjemnie, ani czysto, ani fajnie :( )
...jeśli chcemy tam kogoś zaprowadzić...to ja bardzo przepraszam, ale lecąc do Budapesztu na dwa-trzy dni to można zdecydowanie lepiej trafić...

czyli jak kto woli, jak zawsze wybór należy do wybierającego
dla mnie jedzenie dość przeciętne w dość przeciętnym wnętrzu...
i uwaga
zamawiając wodę niegazowaną, nie wystarczy rzucić kelnerowi "woda niegazowana" lecz należy wskazać z karty która, ponieważ kelner z automatu przyniesie najdroższą, to samo dotyczy piwa
a różnica w cenie pomiędzy najtańszą a najdroższą opcją to około 150%
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#227 PostWysłany: 21 Lut 2017 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Podczas kolejnej mojej wizyty w Budapeszcie odkryłem bardzo dobrego kebaba obok stacji metra Szell Kalman na prawo od MC. Z niejednego kija już się mięso jadło ale tego kebsika szczerze polecam. Mięsko z kurczaka świeże, warzywa też pierwsza klasa, a do tego porcja dająca energię na kilka godzin szwendania się po mieście. Durum około 10zł.

Załączniki:
kebs.jpg
kebs.jpg [ 103.65 KiB | Obejrzany 7055 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#228 PostWysłany: 18 Kwi 2017 10:45 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Co do kebaba powyżej - jak dla mnie ok ale szału nie robił.

Oktogon Bisztró - spoko , naprawdę duży wybór jedzenia + deserów, trochę mnie zaskoczyła cena wody, która kosztowała dwa razy tyle co cola. Ok 14 w weekend robią się kolejki i trzeba poczekać z 15 minut.

Gelarto Rosa - kolejka na jakieś 50 osób sprawiła, że odechciało mi się lodów

Makos Guba - gulasz potwierdzam świetny i można się nim spokojnie najeść
Próbowałem zapiekany ser i niestety przeciętny


Poniżej zdjęcia kart i zapiekanego sera

Image Image Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#229 PostWysłany: 04 Maj 2017 11:20 

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 1
Oktagon Bistro - stanowczo odradzam, byliśmy w niedziele, zapłaciliśmy 2000 i powiem, ze za te pieniadze można zjeść porządny obiad w innych miejscach. Ze wszystkich tych potraw wg nas nadają się dwie: makaron ze szpinakiem i pizza, reszta jest przesolona, desery sa tekturowe.

Makos Guba - dobra lokalizcja, zaraz obok zamku w Budzie, jedzenie też dobre (zwlaszcza zupa gulaszowa), niestety dług czas oczekiwania na obsługę, tj. płatność i zebranie zamówienia, jedzenie przyniesli szybko ;p Bardzo nie podobało mi się, żę automatycznie doliczają 10% napiwku nie informując o tym wcześniej (na angielskim menu nie ma wzmianki)

Na szybka przekąskę polecam Pizza King, koło stacji M2 Blaha Luzja, za 500 forintów 2 kawałki pizzy i puszka pepsi, wystarczająco na zaspokojenie małego głodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#230 PostWysłany: 28 Sie 2017 17:42 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
Gdzie na krafta w Buda lub Peszcie? Ktos poleci?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#231 PostWysłany: 28 Sie 2017 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
a choćby http://www.csakajosor.hu/ w dzielnicy żydowskiej - połączenie sklepu z knajpką Kertész utca 42-44, czy http://www.elesztohaz.hu/ obie testowane podczas zlotu w Budapeszcie z opinią pozytywną ;)
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#232 PostWysłany: 28 Sie 2017 18:08 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Trzeba uważać, bo Węgrzy mylą kraft z draft ;) Jeśli już, to się zgadzam, że głównie w dzielnicy żydowskiej. Ja w krajach produkujących wina zdecydowanie na ten trunek stawiam, ale zdecydowanie to najfajniejsza dzielnia w Budapeszcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#233 PostWysłany: 28 Sie 2017 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
http://www.humbakmuvek.hu/ - studencka knajpa na studencką kieszeń. Luksusów nie ma, ale można bardzo tanio zjeść i jeszcze taniej napić się. Z ciekawszych rzeczy do jedzenia mają Langosburgera - duża mięsna kulka otoczona ciastem na langosa, smażona w głębokim tłuszczu.

http://www.360bar.hu/ - sky bar z ładnym widokiem na miasto, szczególnie o zachodzie Słońca. Warto przyjść trochę wcześniej, bo bar się szybko zapełnia.

https://www.facebook.com/vickybarcelonatapas/ - naprawdę świetny tapas, muzyka na żywo, trafiłem tam przypadkiem i nie żałuję, przepyszne jedzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#234 PostWysłany: 02 Wrz 2017 23:29 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
eleszto polecam, kolo 20 kranow, glownie lokalne i glownie IPA

Załącznik:
eleszto.jpg
eleszto.jpg [ 86.84 KiB | Obejrzany 5874 razy ]


ze swojej strony polecam Jónás Craft Beer House, po drodze z/do eleszto, nad sama rzeka, do tego na kranach portery i risy

Załączniki:
jonas.jpg
jonas.jpg [ 22.86 KiB | Obejrzany 5871 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#235 PostWysłany: 26 Wrz 2017 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 640
niebieski
Byliśmy w Macos Guba i przyznam, że gulasz bardzo dobry. Zamówiłem małą porcję więc dostałem w zwykłej miseczce, bez pasty paprykowej.

Do tego wzięliśmy jakieś "danie węgierskie dla dwóch osób". Mix kurczaka, wieprzowiny, papryk, frytki, ryż, jakieś grzybki. Dosyć spora porcja, ale smakowo bez rewelacji, ot poprawnie. Podali bardzo szybko więc raczej już to tam mieli przygotowane tylko odgrzewali.

Na końcu kelner podszedł z rachunkiem i "ajm sori, sou sori >zakreśla kwotę na paragonie<, tip, serwic, sori, sori". XD

Nigdy nie zrozumiem tego automatycznego doliczania napiwków do rachunku bez informacji o tym wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#236 PostWysłany: 21 Paź 2017 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2016
Posty: 161
Loty: 129
Kilometry: 160 824
Oktogon Bistro, duży wybór potraw, bardzo atrakcyjna cena biorąc pod uwagę nieograniczone dokładki! Deserów nie próbowałem, nie byłem już w stanie zmieścić :) Kilka rodzajów mięsa smażone na bieżąco na grillu. Polecam!

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#237 PostWysłany: 15 Lis 2017 23:35 

Rejestracja: 15 Lis 2017
Posty: 4
Podczas wizyty w Budapeszcie byliśmy wraz z mężem w Comme Chez Soi. Według mnie jest to bardzo dobre miejsce aby zjeść smaczny posiłek. Sałatka z krewetek i tiramisu były przepyszne. Na porcje nie można było narzekać, ponieważ były całkiem spore. Ogólnie polecam ten lokal :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#238 PostWysłany: 07 Maj 2018 11:57 

Rejestracja: 24 Lut 2013
Posty: 64
Loty: 137
Kilometry: 212 733
Krótkie podsumowanie moich kulinarnych doświadczeń z Budapesztu:
- Oktagon Bisztro: duży wybór, super cena, ale jedzenie zdecydowanie nie porywa. Niby każdy znajdzie coś dla siebie, ale szału nie ma ;)
- Frici Papa: przeciętne jedzenie, niezłe ceny,
- Gelarto Rosa - śliczne są te lody i smaczne, jak nie ma dużej kolejki, to warto poczekać,
- Retro Langos Bufe: langosze - ok,
- Bors GasztroBar: świetne kanapki, rewelacyjne zupy. Wystrój idealny dla miłośników Gwiezdnych Wojen. Naprawdę polecam!
- New York Cafe: przesliczne miejsce. Drogo, ale warto przyjść, naprawdę trudno się nie zachwycić wnętrze tej kawiarni :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#239 PostWysłany: 22 Maj 2018 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 131
Loty: 14
Kilometry: 27 931
Jadłem w 2 miejscach:
- Frici Papa - dobre jedzenie i nawet średnie ceny.
- Oktagon Bisztro - jakość jedzenia przeciętna, dobre jeśli chce się mocno nażreć. Niestety to banda cwaniaczków - aby mieć niższą cenę za bufet all-you-can-eat trzeba kupić coś do picia. Zamówiłem wino (podana cena X za 100 ml) a na rachunku gość chciał, abym zapłacił za 200 ml wina, "bo oni nalali mi 200 ml", oczywiście go wyśmiałem i zapłaciłem za 100 ml, bo to była ewidentna próba naciągnięcia klienta. Wyzwał mnie, ja jego i to była moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym lokalu :lol:
_________________
Image Ibiza 2013
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#240 PostWysłany: 04 Cze 2018 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
Frici Papa- ceny na pierwszy rzut oka niskie, jednakże trzeba pamiętać, że wszystko jest liczone osobno- ryż, frytki itd. Jadłam gulasz- dobry, córka jadła de volaillee z szynką i serem- dobry, syn jadł kotlet z piersi- trochę suchy, frytki też średnie. Mają kartę w języku polskim, to miłe.

Pizzeria Trattoria- jak dla mnie beznadziejna, pizza odgrzewana, bez smaku, nie opłaca się.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 292 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group