Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 06 Sie 2020 21:41 

Rejestracja: 06 Sie 2020
Posty: 2
czy ktoś ostatnio zostawiał samochód w Fischamend?
szukam możliwości pozostawienia gdzieś samochodu na 11 dni.

Jak ktoś ma namiar na jakiś tani parking to tez bym prosił o namiary.
Niestety powrót samolotem mam o 2:00 i z tego co szukałem to jest problem z transportem nocnym z lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 25 Wrz 2020 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Podbijam temat parkingu w Fischamend , naprawde nikt nie korzystał ostatnio ? Troche głupio po wydaniu 9EUR ow na loty wizza placic paredziesiąt za parking :roll: A wylot z samego rana więc kombinacje z P+R odpadają.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 05 Paź 2020 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Parking w Fischamend - Sam sobie odpowiem - miejscówka @OradeaOrbea sprawdzona , postój auta 4 dni bez problemów , w zasadzie vis a vis stacji benzynowej więc miejscówka bezpieczna pomimo iż stacja zamknięta w nocy. Przyjezdzając w czwartek w nocy wolnych miejsc masę.

Także się jak najbardziej nada na przyszły rok bo na wizzie się troche obkupiłem w plażowe kierunki z VIE po 9 eur w ciepłych terminach.

Spacer na lotnisko cca 40 min szybkim krokiem , droga przyjemna , nie da się zgubić , wracając z lotniska nawet są drogowskazy ;)

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 01 Mar 2021 11:15 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 99
Czy jadąc na P+R Erdberg muszę posiadać naklejkę ekologiczną Pickerl?

Jeśli tak to czy wiecie jak tanio ją wyrobić?

Rozumiem, że w przypadku parkowania w Fischamend to tam naklejka nie jest wymagana?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 01 Mar 2021 12:20 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 271
Loty: 55
Kilometry: 102 698
W Fischamend naklejka nie jest wymagana. Napisz później jak przebiegało parkowanie - ile było wolnych miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 17 Wrz 2021 12:55 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 271
Loty: 55
Kilometry: 102 698
16.09.21 około 10 były w Fischamend tylko 2 wolne miejsca przy głównej ulicy i to jeszcze takie na i10 lub Yaris.
Zaparkowałem w bocznej uliczce, niby zakazu nie było, ale mam mieszane uczucia do teraz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 24 Wrz 2021 07:00 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 271
Loty: 55
Kilometry: 102 698
23.09.21 około 19 zero miejsc w Fischamend.
Mój samochód w bocznej uliczce OK, ale chyba warto znaleźć jakieś alternatywne i pewne miejsce, by nie stresować się na urlopie, bo to nie o to chodzi. Może gdzieś głębiej w miejscowości z opcją dojazdu pociągiem / autobusem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 25 Paź 2021 21:15 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 152
Ma ktoś jakieś świeże informacje na temat parkowania w Fischnamed? W jakiej cenie jest Bolt ok 0-1 w nocy do lotniska?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 11 Gru 2021 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Update Fischamend trip 3-11.12 na tydzień.

Masę miejsc wolnych w dzień i w nocy na powrocie również , znów parking vis a vis stacja benzynowa Eni.

Z uwagi na porę roku dojazd tym razem Bolt / Uber zamiast spaceru. W dzień 8-9 , w nocy powrót 11-12 EUR.

Z winietką SK trasa do KRK 5h , winiety AT nie trzeba. Na wjezdzie SK->AT sprawdzany Green Pass , na powrocie bez stopów.

Sporo aut na zagranicznych blachach , nadal najlepsza opcja IMO.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 06 Lut 2022 21:08 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
Mogę polecić Panda Parken Flughafen Wien - 59 euro za tydzień, szybki transport na lotnisko, po przylocie klika się w linka i już czekają przed Terminalem (na górze), w recepcji kawa/herbata i kanapy, auto ustawione do wyjazdu (zostawiamy kluczyki).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 21 Lut 2022 15:09 

Rejestracja: 01 Lis 2019
Posty: 125
przem44 napisał(a):
Ma ktoś jakieś świeże informacje na temat parkowania w Fischnamed? W jakiej cenie jest Bolt ok 0-1 w nocy do lotniska?

Właśnie w ten weekend wróciłem z lotniska w Wiedniu. Samochód zaparkowany naprzeciw stacji Eni w Fischamend. Jeśli mogę coś doradzić zamiast pieszej wycieczki ciemną drogą na lotnisko - to dojście około 1 km do stacji Bahnhof Fishamend i dojazd kolejką S7 lub X7 do Flughafen Wien. Czas dojazdu 4 min. (1 przystanek), koszt - 1,40 Euro. Dobrze wcześniej sprawdzić sobie rozkład o której odjeżdżają pociągi z Fischamend jak i później powrotny z lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 23 Cze 2022 13:27 

Rejestracja: 23 Cze 2022
Posty: 1
papierki2 napisał(a):
przem44 napisał(a):
Ma ktoś jakieś świeże informacje na temat parkowania w Fischnamed? W jakiej cenie jest Bolt ok 0-1 w nocy do lotniska?

Właśnie w ten weekend wróciłem z lotniska w Wiedniu. Samochód zaparkowany naprzeciw stacji Eni w Fischamend. Jeśli mogę coś doradzić zamiast pieszej wycieczki ciemną drogą na lotnisko - to dojście około 1 km do stacji Bahnhof Fishamend i dojazd kolejką S7 lub X7 do Flughafen Wien. Czas dojazdu 4 min. (1 przystanek), koszt - 1,40 Euro. Dobrze wcześniej sprawdzić sobie rozkład o której odjeżdżają pociągi z Fischamend jak i później powrotny z lotniska.


Chce tak jak ty zaparkowac w tym miastaeczku (na 21 dni) we wrześniu. Czy coś się zmieniło od lutego w zasadach parkowania "na ulicy" w Fischamend?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 13 Lip 2022 11:28 

Rejestracja: 25 Kwi 2019
Posty: 15
Parking przy Operze, podobno tanio i blisko centrum. Czy to prawda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 26 Lip 2022 22:42 

Rejestracja: 26 Lip 2022
Posty: 7
Tak, w Fischamend można cały czas parkować za darmo naprzeciwko Eni. Miejsc nie jest za dużo - często są wszystkie zajęte. Na tej samej ulicy przed żłobkiem, naprzeciwko Billi też jest 6 miejsc do parkowania. Ostatnio (połowa lipca 2022) tylko tam były wolne. Wtedy nie byłem pewien czy tam można parkować i wydygałem - zaparkowałem pod kościołem. Tym z wieżą wyglądającą jak minaret. W linii prostej przez łąkę to ok 200m od Eni. Tam jest duży darmowy parking dla osobówek - stały 3 auta z Czech. Jeśli chcecie parkować w Fischamend po raz pierwszy, to przed przyjazdem do wsi spójrzcie na googlemaps i wcześniej znajdźcie sobie miejsce do parkowania (wybór 1 - naprzeciwko Eni; wybór 2 - pod kościołem). Parkowanie w Fischamend ma jedną wadę - trzeba z buta zapychać 4,2km na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 27 Lip 2022 09:12 

Rejestracja: 02 Kwi 2014
Posty: 25
chmiel22 napisał(a):
Parking przy Operze, podobno tanio i blisko centrum. Czy to prawda?


Ten parking jest w samym centrum i rzeczywiście łatwo sie stamtąd przesiąść na środki lokomocji miejskiej. Koszt za godzinę to 3 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 08 Sie 2022 16:35 

Rejestracja: 24 Lip 2019
Posty: 35
A co z parkowaniem w bocznych uliczkach, pod domami? Można?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 12 Wrz 2022 14:50 

Rejestracja: 12 Wrz 2022
Posty: 1
Witam.
Czy parkowanie w bocznych uliczkach jest możliwe? Ma ktoś jakieś nowe informacje? Boje się, że nie będzie miejsc, a na parkingu Panda, wszystko pełne...
Z góry dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 14 Wrz 2022 04:32 

Rejestracja: 24 Lip 2019
Posty: 35
Miałem identyczne obawy jak Ty. Wczoraj parkowałem w Fischamend, miejsce obok stacji Eni bez problemu. Były lekko 2-3 wolne miejsca. Nie wiem jak w bocznych uliczkach, ale w innych częściach miasteczka, przy głównej ulicy, dużo wolnych miejsc, jak wydaje mi się, bez ograniczeń. Uber z Eni na lotnisko 12,5 EUR.

Btw, większość zaparkowanych aut na polskich, czeskich, słowackich i węgierskich rejestracjach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 06 Paź 2022 12:39 

Rejestracja: 30 Gru 2014
Posty: 10
Parkowałem w Fishamend naprzeciw stacji benzynowej Eni w poniedziałek (3.10.22) ok. 5 rano, były tylko dwa miejsca wolne. Powrót 5.10. ok. 23ej, co najmniej 7 może 8 miejsc wolnych. Samochód cały, bez problemów. W nocy warto mieć czołówkę, droga na lotnisko bardzo słabo oświetlona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 25 Paź 2022 11:06 

Rejestracja: 25 Paź 2022
Posty: 10
Parkowalismy przez 3 tygodnie vis a vis tej stacji i było ok. Wylot byl w sobote o 9 i było kilka miejsc. POLECAM :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group