Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 799 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna
Autor Wiadomość
#741 PostWysłany: 14 Lut 2018 00:06 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
ok, nie chciało mi się wierzyć, bo zawsze wrzucali po piątaku, ale jak widać 3 godziny zrobiły różnicę ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#742 PostWysłany: 14 Lut 2018 00:33 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 301
niebieski
Kashpir napisał(a):
To, że na twój termin nie ma, to nie znaczy, że biletów po 5 euro nie ma w ogóle. Wrzuciłem losowo kilka terminów w kwietniu i maju - akurat na wszystkie bilety po 5 euro dostępne.


dla tych co kiedyś będą chcieli zakupić bilety w dniu wrzucania biletów do systemu przez FLIBCO to uwaga,że warto poczekać 3-4 godziny i pojawią się bilety po 5 euro, na początku wszystkie są po 14 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#743 PostWysłany: 14 Lut 2018 11:45 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 114
Czy kupując bilet ma jakieś znaczenie wybranie opcji 'flight destination'?
Przylatuję w nocy z Modlina, chciałbym przespać na lotnisku jedną noc i rano uderzać do Brukseli, jest informacja że bilet jest ważny na cały dzień do 4 rano dnia następnego więc ta opcja chyba nie ma żadnego znaczenia?

Potrzebuję też Luksemburg - Charleroi, ale póki co ich nie widać w systemie jeszcze
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#744 PostWysłany: 14 Lut 2018 15:08 

Rejestracja: 13 Lis 2013
Posty: 11
Loty: 82
Kilometry: 255 524
Dla tych co chcą bilety po 5 EURO to warto poczekać bo po otworzeniu kalendarza są tylko 14 EURO a pula tańszych po 5 EURO wskakuje ok 3 godzin później :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#745 PostWysłany: 15 Lut 2018 16:55 

Rejestracja: 15 Gru 2016
Posty: 82
Cześć,
Mam prośbę, czy jest szansa na zakup biletów z CHARLEROI do BRUKSELI (i powrotne) po 5 EURO na 23.03 - 25.03?
Spece, powiedzcie proszę :)
Gdzie ich szukać? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#746 PostWysłany: 15 Lut 2018 17:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
https://www.brussels-city-shuttle.com/en#/
Za krótki okres czasu do przejazdów, za 5 euro już raczej nie utrafisz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#747 PostWysłany: 24 Lut 2018 21:41 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 2
hej, pewnie było mnóstwo takich tematów, ale wyjeżdzam jutro i nie mogę totalnie się w niczym połapać i już panikuję - będę o 20:40 na lotnisku charleroi i muszę dojechać do Antwerpii (wiem, że nie ten wątek, ale tu jest więcej żywych :D) o ile z pociągami nie mam problemu, to nie bardzo mogę znaleźć rozkład autobusów z lotniska na dworzec - obawiam się, że mogę nie zdążyć na ostatni pociąg i w efekcie wylądować w nocy w bliżej nieokreślonym miejscu. Jakieś porady? Ewentualnie koszt taksówki lub jakiś inny alternatywny dojazd o tej godzinie na dworzec Charleroi-Sud?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#748 PostWysłany: 25 Lut 2018 00:00 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
21:42 (chyba, że zdążysz na 20:42) autobus A z lotniska na dworzec kolejowy w Charleroi. Na dworcu 22:01.
Pociąg z Charleroi do Antwerpii - 22:07 (na miejscu w Antwerpii 23:51).

Rozkład na stronie http://www.belgianrail.be/
Albo w mapach google - też to samo pokazują.

Ewentualnie autobus Flibco https://www.flibco.com/en/schedules z lotniska Charleroi do Brukseli (dworzec MIDI) i tam przesiadka na pociąg do Anwerpii. Flibco rozkładowo 21:00, 21:30, 22:00,.... Czas przejazdu 55 minut. A pociągi z Bruxelles-MIDI do Anwerpii tak mniej więcej co pół godziny, ostatni odjeżdża o 0:07.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#749 PostWysłany: 25 Lut 2018 00:20 

Rejestracja: 23 Gru 2011
Posty: 347
Loty: 137
Kilometry: 274 190
niebieski
lucydomczyk napisał(a):
hej, pewnie było mnóstwo takich tematów, ale wyjeżdzam jutro i nie mogę totalnie się w niczym połapać i już panikuję - będę o 20:40 na lotnisku charleroi i muszę dojechać do Antwerpii (wiem, że nie ten wątek, ale tu jest więcej żywych :D) o ile z pociągami nie mam problemu, to nie bardzo mogę znaleźć rozkład autobusów z lotniska na dworzec - obawiam się, że mogę nie zdążyć na ostatni pociąg i w efekcie wylądować w nocy w bliżej nieokreślonym miejscu. Jakieś porady? Ewentualnie koszt taksówki lub jakiś inny alternatywny dojazd o tej godzinie na dworzec Charleroi-Sud?


Jesli nie ma autobusu, to szukaj colectivo (taksowek zabierajacych po 8 pasazerow) na dworzec w chraleroi. Koszt pratycznie ten sam (5/6€).
_________________
Jeśli Ci pomogłem, miło jeżeli odwdzięczysz się lajkiem. Wtedy wiem, że komuś się to przydało i warto to robić!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#750 PostWysłany: 05 Mar 2018 10:53 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 114
Trochę nie to miasto, ale przewoźnik ten sam :)
Kupował ktoś flibicco na trasie Luxemburg - Charleroi, bilety są tylko do 24 marca. Na te terminy do Brukseli ceny już dawno są dostępne, Luxemburg pojawia się później niż Bruksela czy coś się stało z tym połączeniem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#751 PostWysłany: 11 Mar 2018 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Kashpir napisał(a):
https://www.brussels-city-shuttle.com/en#/
Za krótki okres czasu do przejazdów, za 5 euro już raczej nie utrafisz


na 20 maj ustrzele jeszcze 5 Euro? :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#752 PostWysłany: 11 Mar 2018 11:45 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jeśli nie ma biletów za 5e to nikla szansa

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#753 PostWysłany: 12 Mar 2018 12:56 

Rejestracja: 13 Lis 2013
Posty: 11
Loty: 82
Kilometry: 255 524
Nowe kalendarze są już dostępne - aż do 27 PAŹDZIERNIKA 2018.
Jest dużo biletów od 5 EURO - kto pierwszy ten lepszy :)
https://www.brussels-city-shuttle.com/en#/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#754 PostWysłany: 02 Maj 2018 15:14 

Rejestracja: 02 Maj 2018
Posty: 1
Mam pytanie odnośnie dojazdu z Flibco z Brukseli na lotnisko. Odlot mam o 21:15 (poniedziałek), odjazdy z Brukseli co pół godziny (18:00, 18:30 itd), Mógłby ktoś doradzić, o której godzinie najlepiej wsiadać do autobusu w Brukseli? Planowy czas przejazdu to 55 minut, jakie jest ryzyko utknięcia w korkach o tej godzinie?
Z góry dziękuję za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#755 PostWysłany: 04 Cze 2018 18:18 

Rejestracja: 04 Cze 2018
Posty: 5
Autobusy z Brukseli na lotnisko poruszają się raczej dość "teoretycznym" rozkładem jazdy. Z reguły czekają jak się zapełni i jadą. Orientacyjnie co pół godziny, ale nie liczyłbym na to, że ruszą punktualnie o 18.30 - 19.00 itd. Lepiej być na dworcu najpóźniej o 18.30 i grzecznie czekać.

Jak starczy czasu warto skoczyć to jednej z okolicznych kawiarni. Pierwsze naprawdę fajne lokale to jakieś 10-15 min spacerem w kierunku Marolles. Tam jest m.in. Brocante, Pin Pon czy Le marseillais du jeu de balle - wszędzie dobre piwko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#756 PostWysłany: 12 Lip 2018 19:35 

Rejestracja: 07 Lip 2011
Posty: 50
Wie ktoś może, czy ktoś z forumowiczów oferuje jakieś przejazdy z Charleroi pod hotel w Brukseli jako alternatywa dla tłuczenia się Flibco/pociągiem? @NBE322 widziałem, że dwa lata temu już ogłosił, że jego usługi są już nieaktualne, ale może ktoś oferuje podobne usługi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#757 PostWysłany: 22 Lut 2019 20:52 

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 22
-- 22 Lut 2019 20:51 --

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić polskiego przewoźnika Roberta, który Wam zapewni transfer z lotniska CRL pod dowolny adres w Brukseli w cenie 15 Euro/os. Przy okazji sporo się od niego dowiecie różnych ciekawostek itd. Zapewnia on też inne transfery np. na lotnisko główne BRU oraz jest elastyczny na inne Wasze potrzeby. Naprawdę warto skorzystać. To bardzo miły i kontaktowy człowiek.
Namiary to : przewozniklotnisko@gmail.com
tel. +32 488 619 054

-- 22 Lut 2019 20:52 --

Tigro napisał(a):
Wie ktoś może, czy ktoś z forumowiczów oferuje jakieś przejazdy z Charleroi pod hotel w Brukseli jako alternatywa dla tłuczenia się Flibco/pociągiem? @NBE322 widziałem, że dwa lata temu już ogłosił, że jego usługi są już nieaktualne, ale może ktoś oferuje podobne usługi :)


Proponuję Ci usługi tego człowieka:
Z czystym sumieniem mogę Wam polecić polskiego przewoźnika Roberta, który Wam zapewni transfer z lotniska CRL pod dowolny adres w Brukseli w cenie 15 Euro/os. Przy okazji sporo się od niego dowiecie różnych ciekawostek itd. Zapewnia on też inne transfery np. na lotnisko główne BRU oraz jest elastyczny na inne Wasze potrzeby. Naprawdę warto skorzystać. To bardzo miły i kontaktowy człowiek.
Namiary to : przewozniklotnisko@gmail.com
tel. +32 488 619 054
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#758 PostWysłany: 06 Mar 2019 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Paź 2010
Posty: 26
Loty: 35
Kilometry: 70 434
Co do ogłoszenia wyżej:
Namiary to : przewozniklotnisko@gmail.com
tel. +32 488 619 054

Już cena wzrosła :) W dwie strony dla dwóch osób 100 €. czyli 25 euro zamiast 15.
przewozniklotnisko@gmail.com napisał(a):
- To przepraszam za zamieszanie, ktoś Pana reklamował 15 Euro/os.
- Owszem tak było do tej pory ale teraz to się zmieniło Przykro mi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#759 PostWysłany: 28 Mar 2019 02:04 

Rejestracja: 14 Lis 2014
Posty: 35
Lotnisko w Charleroi 2,8/5 na Googlach, ostatnie opinie prawie same pały.

Flibco ma wyłączność na transfery, podobno ludzie stoją w deszczu czy na mrozie i po 3 godziny, bo dachu ni ma a autobus jest co 30 minut i bierze na pokład 50 osób - czyli jak jeden pełen samolot chce dojechać do Brukseli to będzie dowożony przez 2,5 godziny. Sprawdziłbym ile tych samolotów ląduje jak mój Wizz w piątek o 20:40 będzie siadał, ale na stronie się nie da... Przykład takiej kolejki: https://www.google.com/maps/uv?hl=pl&pb ... JoggrStpBe

Do tego autobus jeździ na Brussels Midi czyli w najniebezpieczniejsze miejsce Brukseli, która z kolei jest 4 najmniej bezpiecznym miastem Europy, wg Numbeo to Nowy Jork czy Miami są bezpieczniejsze, tutaj porównanie z Warszawą: https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... ty2=Warsaw , trzeba przyznać że robi wrażenie.

Popytałem znajomych i wybili mi z głowy dojście z Midi po 23 do centrum, podobno nie warto ryzykować.

To jeszcze Europa? Jestem w szoku, o co tu chodzi? Taki Londyn też ogólnie nie jest bezpieczny, ale to pewne okolice i zawsze można je wyminąć a tutaj jedyny bus wiezie Was w sam środek syfu a dzielnice na których nie chcecie postawić stopy w nocy to m.in. Cureghem, Anneessens, Matonge, Sint-Jans-Molenbeek, Schaerbeek, przecież to prawie całe miasto poza ścisłym centrum, nie da się dojść do centrum nie przecinając dwóch pierwszych... Z północy z kolei lądujemy na Schaerbeek.

Powiedzcie mi czy to rozdmuchane czy jednak organizacyjnie i pod kątem bezpieczeństwa Belgia to naprawdę Afryka?

Do tego te nieszczęsne Flibico kosztuje 14,2 EUR, do tego jeśli komuś życie miłe to bilet na komunikację 2,1 EUR (w dzień jeszcze można iść), czyli 16,3 EUR = ~70 zł po dzisiejszym kursie.

Transfer Wizzaira 95 zł door to door bez zastanawiania się czy będzie czekanie na miejsce w busie do rana jak się spóźni lot albo równocześnie wyląduje 5 samolotów...

Zdam relację po powrocie, ale zawsze latam wszędzie z uśmiechem na gębie a tutaj nawet nie wsiadłem do samolotu a już jestem wk$wiony... :)))

Wrócę pewnie tym Flibico, bo powrotny transfer Wizza to 189 zł :o Ale to już mniejszy ból bo pójdę sobie tam w ciągu dnia i podobno z Midi nie ma kolejek do autobusów, tylko z lotniska są... We'll see.

Jeśli ktoś może potwierdzić/zdementować to co mówię to będzie mi bardzo miło.

Dzięki, miłego wieczoru wszystkim, stolica Europy, hehe...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#760 PostWysłany: 28 Mar 2019 08:22 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
To po co tam lecisz, skoro już jesteś wkurzony?
Jak dla mnie transfer Flibco nie jest najlepszy, preferuje jechać busem do Charleroi I w pociąg do Brukseli, wtedy możesz sobie wysiąść na Midi, Central czy Nord, do wyboru, do koloru...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 799 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group