Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 169 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 16 Sie 2021 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Na lotnisku jest jakis system "karteczkowy"
czy z bagazem podrecznym mozna od razu isc na security?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#82 PostWysłany: 16 Sie 2021 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Niby karteczkowy, ale security puszcza też z kartą fr.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 16 Sie 2021 21:40 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7938
HON fly4free
z W6 też nie ma potrzeby stania po "karteczkę"
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#84 PostWysłany: 16 Sie 2021 22:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11345
Loty: 482
Kilometry: 757 010
Jak byłem w lipcu, to przy wejściu na security stała kartka z informacją, na które loty potrzeba najpierw udać się do stanowiska check-in.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#85 PostWysłany: 22 Sie 2021 17:57 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 809
platynowy
Dziś lot do WMI z podręcznym, żadnych karteczek nie było ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#86 PostWysłany: 23 Sie 2021 06:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Niedziela BOJ - KRK, w sumie nawet nie wiem co napisac.
Czesc ludzi w kolejce miala male karteczki, czesc nabite czerwone pieczatki na wydrukowanych kartach pokladowych, a czesc pokazywala karte pokladowa na telefonie.
Wszyscy odlecieli bezproblemowo. Na security mozna przejsc na max 120 minut przed lotem. W saloniku bylem jedyna osoba. Pracownik obslugi saloniku gral jedynie na telefonie i to tak zawziecie, ze gdybys wyniosl lodowke na plecach to by nie zauwazyl.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#87 PostWysłany: 01 Wrz 2021 17:25 

Rejestracja: 01 Wrz 2021
Posty: 1
Czy w październiku kursuje linia nr 10 z ronda przy lotnisku Burgas do Słonecznego Brzegu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 01 Wrz 2021 21:14 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
Kursuje .Może co najwyżej obowiązywać posezonowy rozkład, czyli mniejsza częstotliwość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 02 Wrz 2021 07:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2236
złoty
@grzechodg Będzie jeździł, ale rozkład się zmienia kilka razy w roku, przed przyjazdem sprawdź na http://diesbus.com/index.php/en/bus-line
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 06 Wrz 2021 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4009
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Aktualizacja w sprawie papierowych kart pokładowych:

04.07 Ryanair - można z kartą pokładową w telefonie od razu na security.
18.07 Wizzair - można z kartą pokładową w telefonie od razu na security.
05.09 Ryanair - cofnięcie z security do check-in po papierową kartą - przy gate także wymagali pokazania papierowej karty.

Także jak widać żadnej reguły nie ma.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#91 PostWysłany: 04 Paź 2021 15:09 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
03.10.2021 lot FR do WMI - bezproblemowo z mobilną kartą pokładową.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 15 Paź 2021 10:42 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 38
W pazdzierniku planuje wyskoczyc do Burgas. Z ronda przy lotniku Burgas planuje sie dostac autobusem #10 do Nesebyr, a wrocic ze Slonecznego Brzegu na to samo rondo. Znalazlem 2 firmy, ktore tam kursuja z rozkladami jazdy:
https://mbus-bg.com/19452201.html
http://diesbus.com/index.php/en/bus-line
Czy ja dobrze rozumiem, ze na stronie diesbusa dla autobusu #10 zawarty jest rowniez rozklad jazdy M busa? Sorki, kompletnie nie ogarniam cyrlicy :-)
W mapach Google w opiniach o przystanku na rondzie ktos napisal, ze mozna stamtad rowniez jechac autobusem #22. Jak rozszyfrowalem droge przejazdu, to nie wyglada mi na to, zeby ten autobus tamtedy przejezdzal. Czy ktos ma jakies doswiadczenia?
Bede rowniez wdzieczny za informacje ile kosztuje przejazd z ronda przy lotnisku do Nesebyru i powrotny ze Słonecznego Brzegu do ronda przy lotnisku?

Na koniec, o co chodzi z tymi karteczkami na lotnisku przy odprawie? Polece tylko z podrecznym. Dla sw. spokoju wydrukuje sobie karte pokladowa. Czy oprocz tego musze sterczec do odprawy po jakas karteczke?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 15 Paź 2021 11:33 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Z BOJ wracałem 10.10.2021, nikt nie chciał żadnych karteczek. Wystarczył BP - obojętnie papierowy czy elektroniczny.

Co do autobusów zerknij na wcześniejsze posty - choćby w #18 zamieściłem zdjęcie z rozkładu jazdy na rondzie.

I jeszcze jedna informacja, skoro już się coś pisze w tym temacie - autobus #15 do Burgas podjeżdża pod terminal.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 15 Paź 2021 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2236
złoty
@novart Godziny podane na rozkładzie wiszącym na rondzie to godziny odjazdu z dworca w Burgas, trzeba dodać ~30min.
@Kolo9999 Bilet z lotniska do Nessebaru kosztuje 7 BGN, aktualne godziny odjazdu (z Burgas) są tutaj (bus 10).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
novart lubi ten post.
 
      
#95 PostWysłany: 15 Paź 2021 19:24 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
@Hose może będziesz w stanie mi pomóc.
Ląduje jutro rano w Burgas, nie znam kompletnie ich alfabetu, ale z Twojego rozkładu udało mi się rozczytać, że rozkład wyróżnia dni robocze i dni świąteczne. Ale czy sobota jest w Bułgarii dniem roboczym czy świątecznym?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 15 Paź 2021 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
roaming like at home
1. sciagasz https://play.google.com/store/apps/deta ... l=pl&gl=US
2. uruchamiasz
3. sciagasz jezyk bulgarski
4. naciskasz ikone aparat i kierujesz na tekst

jezeli mi dzialalo w Korea Poludniowa to tym bardziej w Bułgarii :)
cokolwiek bedziesz potrzebowal przetlumaczyc mniej lub bardziej wiernie da sobie rade
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 15 Paź 2021 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2236
złoty
@correos Tutaj nie jest problemem tłumaczenie, tylko czy busy w sobote kursują jak w "working day" czy "holiday". Ja niestety tego nie wiem, bo byłem w tygodniu, ale @freddy_gonzalez jeśli nie lądujesz w środku nocy to ja bym się nie przejmował tylko czekał na rondzie na busa, one i tak się tych rozkładów sztywno nie trzymają.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 17 Paź 2021 20:28 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Może komuś przyda się info z wczoraj ;) Otóż rano nie przyjechał żaden autobus w stronę Neseberu. Czekaliśmy na przystanku od 9:15 do około 11 więc powinien przyjechać autobus z Burgas o 8:50, 9:30 i 10:10, ale nie przyjechał żaden. W międzyczasie zaczepiało nas kilku taksówkarzy proponując różne ceny za kurs. Zatrzymał się również Polak niebieskim BMW (chyba) na bułgarskich blachach proponując podwózkę za darmo, bo 'akurat jedzie w kierunku Slonecznego Brzegu', po czym po kilku stanowczych odmowach ruszył z piskiem i pojechał w odwrotną stronę do Burgas... Ostatecznie razem z dwójką innych Polaków czekających na przystanku około 11 wzięliśmy taksówkę do Neseberu za 10 lewów od osoby. Później w Neseberze spotkaliśmy innych Polaków, którzy byli z nami na przystanku, oni poczekali na autobus do około 11:10, po czym też wzięli taxi :D
Co ciekawe, w drugą stronę po południu autobus z Neseberu do Burgas odjechał punktualnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kolo9999 lubi ten post.
Kolo9999 uważa post za pomocny.
 
      
#99 PostWysłany: 23 Paź 2021 18:59 

Rejestracja: 16 Wrz 2021
Posty: 75
Loty: 42
Kilometry: 67 174
Dojazd z lotniska Burgas do Sozopolu:

Z lotniska:
Autobus nr 15 z przystanku przy rondzie. To 2 minuty spacerkiem od momentu opuszczenia terminalu.
Uwaga - przystanek autobusowy linii nr 15 zaraz obok terminala to przystanek dla chcących jechać do centrum Sarafova. Aby dojechać do Burgas a potem do Sozopolu należy iść dalej za tym przystankiem i skręcić w prawo w kierunku ronda. Na rondzie jest przystanek linii nr 15 w kierunku Burgas.
Bilet na autobus kosztuje 1.50 lewa (ok. 3.50 zł).
Bilety sprzedaje bileterka w autobusie. Płatność tylko gotówką.
Jechaliśmy z dwuletnią córka - córka przejazd bezpłatny.
Autobusem linii nr 15 dojeżdżamy na końcowy przystanek znajdujący się na dworcu południowym i po przejściu ok. 30 metrów dalej jesteśmy na przystanku autobusowym z którego odjeżdżają autobusy/busy w kierunku Sozopola (ze stanowiska 4).
Cena za bilet to 5 lewa (ok. 12 zł). Dwuletnie dziecko za darmo. Płatność za bilet tylko gotówką.
Autobusy do Sozopolu jeżdżą średnio co godzinę.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino86 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#100 PostWysłany: 25 Paź 2021 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
a u mnie przyjechał bez problemów, co do samych autobusów pamiętajcie że na rozkładach jazdy są godziny WYJAZDU z przystanku końcowego, a nie o której będzie na danym przystanku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 169 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group