Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 207 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 21 Maj 2018 12:23 

Rejestracja: 16 Maj 2012
Posty: 19
Dodając z ostatniej chwili: idąc z lotniska, mijając rondo pod wiaduktem po lewej stronie za rondem będzie przystanek. Nie było tam dziś żadnego rozkladu jazdy ani oznaczenia, że to numer 10. Na sZczęście autobus jeździ :) także warto poczekać chwilę zanim wezmiecie taxe z desperacji :) kwota do Sunny Beach 6 leva od osoby. Siadamy, a biletowy podchodzi do nas. Tylko gotówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#122 PostWysłany: 21 Maj 2018 13:46 

Rejestracja: 14 Mar 2013
Posty: 44
Loty: 12
Kilometry: 17 794
Jakby ktoś potrzebował transferu z lotniska dla większej ilości osób 8+ to polecam hoppa.com.
Za kurs do Pomorie dla 8 dorosłych i 2 dzieci zapłaciliśmy 35$ + 8$ za fotelik dla małego dziecka. Podjechał 16-osobowy bus, czekał na nas o 3 w nocy (mimo 2-godzinnego opóźnienia lotu). Szczerze polecam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 21 Maj 2018 17:58 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 2
Witam. Na początku lipca ląduje w Burgas o godz. 21:40, z tego co się zorientowałem to chyba nie będę mieć problemu z dostaniem się autobusem do centrum.
Proszę tylko o potwierdzenie:)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 21 Maj 2018 18:12 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Nie mogę potwierdzić, ani zaprzeczyć. ;) Nie będziesz miał problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 26 Cze 2018 20:54 

Rejestracja: 15 Sty 2018
Posty: 13
Czy ktos juz próbował hoppa w Burgas do Słoncznego Brzegu? Czy podstawiają autobus po godz. 0:00, czy podwożą do hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 27 Cze 2018 20:18 

Rejestracja: 30 Wrz 2017
Posty: 27
Loty: 166
Kilometry: 271 855
Jakby ktoś potrzebował późnym wieczorem dostać się z lotniska Burgas do Słonecznego Brzegu, to według zmienionego, wakacyjnego rozkładu jazdy ostatni autobus linii 10 odjeżdża z Burgas o godz. 23:50, a więc przy rondzie obok lotniska powinien być gdzieś około 00:05.


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 12 Cze 2020 10:49, edytowano w sumie 1 raz
dubel posta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 28 Cze 2018 12:45 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
transfery Lubomir 0888 305 785 okradziono jedną z dziewczyn z mojej grupy i jechały dwie osoby z nim do ambasady do Sofi RT ze Słonecznego Brzegu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 23 Lip 2018 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
hoppa.com - transfer z BOJ do Nesseberu się nie pojawił - brak numeru kontaktowego do kierowcy, czekałem na transfer ponad godzinę, musiałem wynająć 2 taksówki, póki co debatują (sami ze sobą ?) co zrobić ze zwrotem kasy za opłacony transfer, który się nie odbył. Transfer powrotny Nesseber - BOJ - 2 dni wcześniej informacja z numerem telefonu do biura odpowiedzialnego za przejazd, dzień wcześniej telefon z potwierdzeniem miejsca i godziny transferu, w dniu przejazdu kierowca był na miejscu 10 minut przed czasem, pełna kultura, czysto, klima, szybko i komfortowo. Podsumowując, póki co mam mieszane uczucia w kwestii tej firmy, ale jeśli uznają reklamację i oddadzą kasę na transfer, który się nie odbył, to jest OK.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 21 Sie 2018 11:57 

Rejestracja: 21 Sie 2018
Posty: 2
Witam,
12.09.2018 r. (9.30-10.30 - Numer lotu: W6 1261 Wizz Air) jadę z lotniska w Burgas na południe do Kiten.
Jeżeli jest ktoś chętny na wspólny transport (Sozopol, Primorsko, Kiten, Carewo, Sinemorec) to proszę o kontakt: jktychy54@gmail.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 03 Wrz 2018 12:09 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Megamas napisał(a):
6) Przechowalnia bagaży - tu się nieźle zdziwiłem, na lotnisku nie ma czegoś takiego! W Serafowie też nie (to ta wioska za rondem od lotniska). Jedyna przechowalnia w Burgas to na dworcu południowym autobusów. Cena 2 lewa za 1 bagaż. Przechowalnia czynna do godziny 22:00.


Stan na 3 września 2018. Przechowalnia bagażu na dworcu autobusowym ma się dobrze. Cena bez zmian - 2 BGN.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 03 Wrz 2018 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Pacyfa napisał(a):
hoppa.com - transfer z BOJ do Nesseberu się nie pojawił - brak numeru kontaktowego do kierowcy, czekałem na transfer ponad godzinę, musiałem wynająć 2 taksówki, póki co debatują (sami ze sobą ?) co zrobić ze zwrotem kasy za opłacony transfer, który się nie odbył. Transfer powrotny Nesseber - BOJ (...) OK.

Dwa miesiące trwało, ale kasę za transfer, który zawalili, oddali co do grosza. Nawet napisali, żeby fakturę za taksówkę im wysłać to różnicę też by oddali. No cóż, kwita za taxi nie mam, bo cenę na miejscu z kierowcą negocjowałem. Tym niemniej firma zachowała się OK, więc mimo wpadki chyba można polecić. Na przyszłość rada, domagajcie się od nich kontaktu do kierowcy, jeśli sami go nie dadzą ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 07 Wrz 2018 12:36 

Rejestracja: 07 Wrz 2018
Posty: 1
Witam mam tylko kilka pytań proszę o pomoc

Czy liniami autobusowymi w Słonecznym Brzegu/Nessebarze chodzi mi o 10 i 11 dojadę do Pomorie? chciałbym zwiedzić Pomorie ale widziałem że jedzie do centrum 7 natomiast bardzo rzadko i moje pytanie brzmi czy ta 10 i 11 przejeżdza albo wjeżdża do Pomorie czy jedzie dalej jeżeli ktoś wie gdzie się zatrzymują to poproszę o zrzut np z google street chodzi mi o przystanek gdzie wysiadam w Pomorie z 10 i 11 i potem gdzie wsiadam żeby wrócić do Słonecznego Brzegu

I kolejne pytanie czy tymi 10 i 11 dojadę to Burgas ale centrum ? czy one tylko jadą do lotniska
Jak ktoś wie to też bym prosił o zrzut z google street gdzie jest końcowy przystanek 10 i 11 oraz powrotny do Słonecznego Brzegu

Bardzo proszę o pomoc za granicą nie byłem 12 lat i trochę się obawiam gdzie wysiąść itp a nie chce siedzieć tylko w Hotelu na wakacjach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 07 Wrz 2018 22:52 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
10 startuje z dworca autobusowego w Słonecznym Brzegu (https://goo.gl/maps/QXEXMi8SMQU2) i jedzie przez Pomorie. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć, gdzie jest przystanek. Stacja końcowa i początkowa 10 w Burgas to południowy dworzec autobusowy (https://goo.gl/maps/KfH5ixQPeqQ2).

Z Nessebaru do Burgas masz bezpośredni autobus 22, który nie jedzie przez lotnisko i Pomorie, tylko Aheloy.

Generalnie ciężko połapać się czytając internety, bo informacje są szczątkowe. Na miejscu na dworcach, o ile czytasz bukwy, nie ma już problemu. W sezonie autobusy jeżdżą często - co 30-40 minut.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 27 Gru 2018 20:57 

Rejestracja: 26 Gru 2018
Posty: 7
Również polecam www.hoppa.com 2 x korzystałem i byłem bardzo zadowolony:)
Góra
 Profil Relacje PM off
Jacaranda lubi ten post.
 
      
#135 PostWysłany: 15 Kwi 2019 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 245
Kilometry: 294 341
niebieski
za tydzień lecę pierwszy raz do Bułgarii.
z forum wiem, że dojadę do miasta Burgas 10 lub 15.
czy lepiej je łapać przy lotnisku czy przejść się na słynne rondo nieopodal?

czy na lotnisku są bankomaty (gdzie) ? posiadam revolut.
czy lepiej zapatrzyć się w gotówkę jeszcze w Polsce aby móc zapłacić za bilet w autobusie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 16 Kwi 2019 11:40 

Rejestracja: 16 Kwi 2019
Posty: 2
Witam, właśnie jestem w Sarafovie. Wczoraj jechałem do Burgas autobusem 15 z ronda przy lotnisku. Przy terminalu też można wsiąść ale on wtedy jedzie jeszcze do centrum Serafova i wraca w stronę lotniska na rondo skąd wjeżdża już na drogę szybkiego ruchu i jedzie do Burgas (do centrum ok. 25minut).
Autobusy to niebieskie Solarisy, nie przegubowe.
Po wejściu powinna do nas podejść pani, u której kupujemy bilet(kierowca nie prowadzi sprzedaży).
Koszt to 1,5 levów, niezależnie ile przystanków jedziemy. Raczej nie ma podziału na ulgowe i normalne ale cena i tak jest śmieszna.
Wrzucam aktualny rozkład jazdy. Jakby były jeszcze jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć.


PS. Nie mogę wrzucić zdjęcia rozkładu bo załącznik jest zbyt duży. Jak będę miał dostęp do komputera to wrzucę.
Góra
 Profil Relacje PM off
4989341 uważa post za pomocny.
 
      
#137 PostWysłany: 17 Kwi 2019 10:56 

Rejestracja: 16 Kwi 2019
Posty: 2
Zdjęcia z przystanku do Burgas:

Image

Image

I przystanek w stronę Słoncznego Brzegu:

Image

Bankomatu na lotnisku nie szukałem, ale powinien być.
Co do gotówki to ja brałem Euro i w Burgas wymieniałem na Levy. Większość kantorów oferowała też wymianę PLN. Za bilet w autobusie płaciłem ichniejsza walutą.
Góra
 Profil Relacje PM off
4989341 uważa post za pomocny.
 
      
#138 PostWysłany: 18 Kwi 2019 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2120
platynowy
Przydałoby mi się wiedzieć nie tylko czy jest bankomat ale czy wypłaca levki bez swojej dodatkowej prowizji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 20 Kwi 2019 06:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
@4989341
Bankomat jest. Zacytuję sam siebie :idea: :
Kod:
Znajduje się w głównym hallu, czyli w korytarzu prostopadłym do tego, którym wychodzi się z przylotów. Umieszczony jest w ścianie banku, więc jest dostępny 24/7. Minimalny nominał jaki da się wyciągnąć to 10 lv. W niektórych bankomatach napotkanych później minimum to było 20 lv.

W VIII.2018 wypłacałem kartą Kantoru Aliora i żadnej prowizji nie chciał.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#140 PostWysłany: 29 Cze 2020 20:15 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Czy ktoś mógłby uprzejmie dać jakąkolwiek informację nt. aktualnych - lub ostatnio aktualnych - możliwości dojazdu z lotniska w Burgas do Słonecznego Brzegu lub/i Rawdy?
Tak się składa, że byłem wiele razy w BG, ale nigdy samolotem - rodzina 2+3, a jak mi ostatnio odwołali 3x z rządu CDT, to już mi koncepcji brakuje - a Wizzem może bym skoczył lipiec/sierpień. Przylot wcześnie rano - auta wynajmowane mnie średnio interesują bo Hertz/Avis chcą blisko tysiąc złotych za 7 dni.
A publiczny transport pewnie dalej jest śmiesznie tani, tylko nie chciałbym nic planować nie znając dojazdu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 207 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group