Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Lip 2020 11:45 

niebieski
@marcelzwierzak tu masz aktualne godziny odjazdów z Trogiru:
http://www.promet-split.hr/en/timetable ... jaid/15264

i Splitu:
http://www.promet-split.hr/en/timetable ... jaid/15263
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 07 Lip 2020 12:01 
Awatar użytkownika

złoty
Tutaj zbiorczo w obie strony aktualny rozkład.

Z Trogiru na lotnisko bus jedzie ok 10 min.
Ze Splitu na lotnisko ok. 50 min.
Ale radzę wziąć ok 15 min zapasu, bo bus zatrzymuje się różnie w zależności jak pasażerowie wsiadaja/wysiadaja.Image
 Relacje PM off
vistacash lubi ten post.
vistacash uważa post za pomocny.

#23 PostWysłany: 07 Lip 2020 12:04 
Awatar użytkownika

Loty: 382
Kilometry: 306 856
Rozkład rozkładem, ale nie wiem czy w erze pandemicznej, gdy lotów jest mniej to też jest też co pół godziny.
Jechałem ze Splitu na lotnisku dwa dni temu (była to niedziela) i autobus był co godzinę, tj. 12.00, 13.00, 14.00, itp. i tak właśnie Pani na informacji mi rzekła.
 Relacje PM off
dg72 lubi ten post.

#24 PostWysłany: 13 Lip 2020 10:22 
Awatar użytkownika

platynowy
A jakie są czasy przejazdu autobusem do Splitu i do Trogiru?

#25 PostWysłany: 13 Lip 2020 10:32 

platynowy
Trogir - 15-20 minut autobusem miejskim 37, gdy jest korek na głównej drodze nawet 40 minut. Dworzec w samym centrum starego miasta

Split - 40-50 minut. Przystanek jakieś 10-15 minut pieszo od centrum czyli starego miasta i portu
 Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.

#26 PostWysłany: 13 Lip 2020 11:36 

srebrny
Jak pamiętam to końcowy przystanek busa z lotniska do Splitu jest przy samym porcie czyli ok.3-5 min od centrum miasta. A tak BTW przy wymianie euro/kuny to właśnie przy końcowym przystanku są zadaszone przejścia do centrum gdzie są fajne knajpki i przy okazji kantory gdzie wielokrotnie wymieniałem i jak sprawdzałem w innych miejscach to kurs był zdecydowanie najlepszy :P
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 13 Lip 2020 11:51 

W godzinach szczytu, tj. 14-17 wyjazd ze Splitu jest bardzo zakorkowany, raz na lotnisko z dworca dojazd zajął mi 1,5h autobusem, warto się z tym liczyć.
 Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.

#28 PostWysłany: 13 Lip 2020 12:02 
Awatar użytkownika

platynowy
HandSome napisał(a):
Jak pamiętam to końcowy przystanek busa z lotniska do Splitu jest przy samym porcie czyli ok.3-5 min od centrum miasta. A tak BTW przy wymianie euro/kuny to właśnie przy końcowym przystanku są zadaszone przejścia do centrum gdzie są fajne knajpki i przy okazji kantory gdzie wielokrotnie wymieniałem i jak sprawdzałem w innych miejscach to kurs był zdecydowanie najlepszy :P

No ale teraz to chyba revolut i bankomat na lotnisku?

#29 PostWysłany: 13 Lip 2020 12:15 

srebrny
Nie sądzę żeby kantory były zamknięte więc wg mnie bez żadnych obaw :P
 Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 13 Lip 2020 12:17 

platynowy
HandSome napisał(a):

Nie wiem co to za bus (zapewne te drogie autobusy lotniskowe), ale przegubowe autobusy miejskie linii 37 przejeżdżające z Trogiru do Splitu główną drogą przy lotnisku mają swój przystanek końcowy w górnej części miasta w sporej odległości od portu i Starego Miasta Split
 Relacje PM off  

#31 PostWysłany: 13 Lip 2020 12:37 

srebrny
Rzeczywiście jeździłem busami a nie miejskimi o których wspominasz stąd zapewne te różnice. Ceny nie pamiętam ale dogodna lokalizacja przystanku końcowego ...chociaż po drodze nigdzie się nie zatrzymywał bardzo mi odpowiadała. :P
 Relacje PM off  

[ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość