Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Larnaka LCA w nocy
#21 PostWysłany: 07 Gru 2018 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
@michcioj olałbym złotówę i wziął autko z budget
zrobiłem symulację dzisiaj odbiór o 21 i zwrot 10.12.2018 o godz. 2.00
a przez 2 dni to możecie sobie trochę pojeździć po wyspie
cena poniżej
mogę budget polecić brałem w tym roku na kilka dni w Paphos, co prawda dużo taniej viewtopic.php?p=1040587#p1040587, ale Ty masz na ostatnią chwilę więc cena znośna

Załączniki:
budget.jpg
budget.jpg [ 105.83 KiB | Obejrzany 5101 razy ]
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Larnaka LCA w nocy
#22 PostWysłany: 07 Gru 2018 12:02 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
@michcioj: Kiedyś to ja też spałem w każdych warunkach, a teraz zaczynam odczuwać PESEL. Generalnie chodziło mi to, że nie płaciłbym za hotel do ostatniej chwili, bo w życiu nie zmrużyłbym oka w takiej sytuacji. Ale jak małżonka potrafi, to gratuluję.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Larnaka LCA w nocy
#23 PostWysłany: 07 Gru 2018 12:32 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
nie mowi sie odczuwam Pesel. mowi sie, teraz dojrzewam :)
w kazdym razie mnie to chyba nie dotyczy, bo chetnie sie przespie 2/3 godzinki przed tym lotem o 3:40 :)
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Larnaka LCA w nocy
#24 PostWysłany: 10 Gru 2018 17:50 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
skonczylo sie na tym, ze poprostu pojechalismy ostatnim autobusem na lotnisko.
ntaxi i taxify mialy slaba dostepnosc samochodow, zadnego w nocy kiedy chcielismy jechac.
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Larnaka LCA w nocy
#25 PostWysłany: 10 Gru 2018 18:06 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
My mieszkaliśmy spory kawałek za Larnaką, w okolicy Golden Bay Beach. Taxi w nocy na lotnisko kosztowała 30 EUR (zamówiona w hotelu). Moim zdaniem były to mądrze wydane pieniądze, bo zjedliśmy wieczorem kolację przy basenie, wypiliśmy winko w miłej atmosferze i przespaliśmy się jeszcze troszkę w hotelu przed lotem. A gdy dzielisz jeszcze ten koszt na 3-4 osoby, to już ten wydatek nie wydaje się aż taki duży.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group