Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 03 Lis 2018 11:14 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 410
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
@hicarian Ciężko zejść poniżej 15e. Wszyscy mają tą samą cenę. Gdybyś jechał gdzieś dalej, to kwestia dogadania, w tym wypadku za krótka trasa.
Góra
 Profil Relacje PM off
hicarian lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#202 PostWysłany: 03 Lis 2018 11:39 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jak masz dobry bajer oczywiście po grecku to spokojnie zjedziesz z 1-2 ojro niżej. Masz ogromna szansę poznac swoje zalety negocjacyjne i błysnąć intelektem przed 3 współpasażerami :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
hicarian lubi ten post.
 
      
#203 PostWysłany: 05 Gru 2018 16:31 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
Mihal09 napisał(a):
Jakiś pomysł jak dostać się do miasta po 3 rano? Czy zostaje tylko taxi?

czyli co, tylko taxi zostaje zeby sie dostac na lot powrotny do Warszawy o 3:40 w poniedzialek ?
czy ma ktos jakis inny pomysl ? ;)
ile taka taksowka moze kosztowac z centrum Larnaki na lotnisko w nocy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 05 Gru 2018 17:05 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@michcioj Nocny spacerek po ostatniej(w sensie tam :P ) sutej wieczerzy.Zdrowo i ekonomicznie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#205 PostWysłany: 05 Gru 2018 17:29 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
michcioj...jesteś młody wiec spokojnie na kamasz dasz radę :lol: Fajna trasa a i może ,,nocne" flamingi trafisz? :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#206 PostWysłany: 06 Paź 2019 15:52 

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 68
Hej, czym się dostać z lotniska w Larnace do centrum? Ląduję o 21.35. Tylko taxi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 06 Paź 2019 16:00 

Autobusem 425, nocny 446

A bezkosztowo pieszo chodnikiem na całej długości do centrum 30-60 minut w zależności od tempa
Góra
 PM off
Meggi30 lubi ten post.
 
      
#208 PostWysłany: 07 Paź 2019 13:29 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 5
Podpowiedzcie proszę, czy przy lądowaniu w sobotę o tej porze, co @Meggi30, będzie jeszcze opcja dostania się do Nikozji? Realnie pewnie w Larnace byłoby się po 22, a na stronie cyprusbybus widzę ostatnie połączenie Larnaka-Nikozja o 20:30.
Ale może jest jakaś opcja bezpośredniego dojazdu z lotniska do Nikozji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: kapnos airport shuttle
#209 PostWysłany: 07 Paź 2019 13:54 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1614
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
TEN post powinien Tobie pomóc. W dziale Timetables jest trasa Larnaca Airport → Nicosia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 11 Paź 2019 11:42 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 76
Loty: 76
Kilometry: 137 970
Jako że po obejściu słonego jeziora, miałem sporo czasu wieczorem na spakowanie się i jeszcze posiedzenie przy plaży, postanowiłem że na lotnisko wybiorę się pieszo. Miałem jakieś 2-3 godziny czasu. Prognoza pogody bez deszczu, choć przy zachodzącym słońcu zaczęły pojawiać się ciemniejsze chmury!!!
No nic, ciepło w miarę więc ruszam. Pierwsza część trasy całkiem spoko, jakieś widoki są, plaża po ciemku i morze to miłe widoki (początek grudnia). Potem trasa robi się już bardziej monotonna. Do tego dochodzi odległość. Tu zaczął się też problem, coś zaczynało skapywać z nieba. Trochę szedłem, potem przystanąłem pod palmą? bo się zwiększyło, myślałem że przejdzie, przeszło nieco, założyłem płaszczyk po biodra z decathlonu i to mnie uratowało. Ulewa runęła, miałem coraz bliżej do lotniska do tego mocniej powiało. Całe spodnie ściekające wodą, przy lotnisku było mi już wszystko jedno, buty przemoknięte na wskroś po parę razy :) Zatrzymała się jakaś pani i chciała mnie podwieźć, ale nie chciałem jej zmoczyć samochodu.... Hmmm, więc:
-odległość z centrum do wejścia na lotnisko to 7 km, więc liczcie co najmniej godzinę, nawet dla sprawnych i młodych, szybciej można ale to raczej podbieganie....(u mnie wyszło 1,5 h, najpierw spacerem, potem krótki przeczekanie pod drzewem 10-15min, potem szybszy marsz z ostrym klnięciem na pogodę, która sprzyjała mi cały wyjazd, mimo deszczowych prognoz, a ostatniego dnia niespodzianka, odwrotnie......)
-trasa jest już dalej mało malownicza, idzie się wzdłuż drogi, potem przy wale ziemnym, krzakach, kawałek słonego jeziora, potem znowu nic..., jeszcze przy centrum miasta trochę plaży i zabudowań
-jak się zaczyna chmurzyć, to nie idźcie
To jeszcze kilometraż dla przyszłych pytających:
https://ridewithgps.com/routes/31286906
I żeby nie było, to generalnie trasę polecam, chodnik cała długość, elegancko i bezpiecznie, a już parę tras lotnisko-miasto przełaziłem (Neapol, Lamezia, Malta->Zurrieq, Charleroi->Ransart)
_________________
Jak pomogłem daj lajka, zaplusuj :)
Image


Ostatnio edytowany przez Tugginmypudha, 11 Paź 2019 20:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
#211 PostWysłany: 11 Paź 2019 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4010
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Można trochę skrócić tą trasę - na tym rondzie za słonymi jeziorami prosto i na samym końcu przy budynku lotniska schodkami do góry.
Niewiele ale zawsze te pół kilometra w nogach zostanie.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#212 PostWysłany: 11 Paź 2019 20:03 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 76
Loty: 76
Kilometry: 137 970
Chciałem tam iść, ale bałem się że jakaś brama będzie, dobrze wiedzieć :)
_________________
Jak pomogłem daj lajka, zaplusuj :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 12 Paź 2019 09:48 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2386
platynowy
Czy może ktoś polecić jakiś shared transfer (albo inną opcje) z LCA do Oroklini?

Potrzebuje się dostać z lotniska do Oroklini o godzinie 22 - czyli tuż po godzinie odjazdu ostatniego busa 419 do Oroklini. Chciałbym uniknąć 4km spaceru pod górkę z przystanku nad morzem do Oroklini....

Będę bardzo wdzięczny za tipy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 12 Paź 2019 10:28 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Przy ładnej pogodzie idąc w kierunku lotniska można odbić w lewo i iść na przełaj przez pola. Do sforsowania jest tylko jedno ogrodzenie. My nie byliśmy pierwsi ponieważ ogrodzenie to jest już w pewnym miejscu" przystosowane" do łatwego przejścia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 12 Paź 2019 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4010
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
90% szans na autostop.
W zasadzie każdy kto skręca w tą drogę jedzie do Oroklini.
Jak mieszkałem tam 3 noce to zawsze wracałem stopem.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 lubi ten post.
NBE322 uważa post za pomocny.
 
      
#216 PostWysłany: 18 Lip 2021 07:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1129
Loty: 208
Kilometry: 364 960
platynowy
Wrzucę tu, bo nie było tematu o wypłatach Revo na Cyprze, a tu chodzi koncernie o LCA.

Na lotnisku na przylotach na każdym kroku jest Euronet. Po normalny bankomat bez prowizji należy udać się piętro wyżej (w prawo, schodami ruchomymi w górę) na odloty.

Idąc prosto jeszcze z 50m powinnismy zobaczyć po lewej stronie stanowisko „Bank of Cyprus”. Na przeciwko niej, schowane za kolumną, stoją dwa bankomaty.

Od nich mamy już vis a vis wyjście do busów na miasto.
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#217 PostWysłany: 08 Wrz 2021 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1137
Loty: 395
Kilometry: 430 556
niebieski
Czy autobus z lotniska do Larnaki to zwykły miejski autobus, w którym jest miejsce na wózek dziecięcy? Czy to autokar?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 08 Wrz 2021 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1196
złoty
To linia miejska.
Góra
 Profil Relacje PM off
Djorkaeff lubi ten post.
 
      
#219 PostWysłany: 08 Wrz 2021 18:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Autobus miejski z miejscami na wózek.
Góra
 Profil Relacje PM off
Djorkaeff lubi ten post.
 
      
#220 PostWysłany: 09 Kwi 2022 14:35 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Ja przez tydzień jeździłem do Cyprze z wózkiem dziecięcym i problemu nie ma. W miejskich (w Larnace same nówki, choć chińskie, bo jest nowy operator) jest niska podłoga i miejsce na wózek (w małych busikach także), w podmiejskich i międzymiastowych wózek daje się do luku. Ktoś tu pisał, że robią problemy z bagażem. Faktycznie, na bagaż zwracają uwagę, ale chodzi o to, że każą dawać do luku, a nie do środka, czasem nawet małe torby. I zadziwiło mnie w 711, gdzie w nowiutkim irizarze I4 kierowca kazał mi zabrać wózek do środka i ułożyć w miejscu dla niepełnosprawnych (mówi "bo jest nieduży") i to był już trzeci wózek tam, a jednocześnie wyganiał do luku z małymi torebkami.
Problemem jest tylko wsiadanie, bo nie dojeżdżają do krawężnika, a jeśli już, to tylko pierwszymi drzwiami, a że przewoźnik ten sam, co na Malcie, to kupili autobusy z drugimi drzwiami połówkowymi. Ale dawałem radę bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group