Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 01 Lut 2017 15:16 

Rejestracja: 01 Lut 2017
Posty: 6
OK, dzięki za podpowiedz, zaraz zobacz na streetview jak wyglada sytuacja z rondem. Swoja droga bardzo sie dziwie ze bus-y tam nie zajezdzaja ? Mafia taxi ma sie tam pewnie dobrze ;)

-- 01 Lut 2017 15:29 --

Jeszcze jedno pytanie rozumiem ze na tym przystanku sie zatrzymuje poniewaz jest wiata, ale jest jeszcze cos podobnego przy stacji beznynowej.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Tu jest stacja benzynowa.
bus1.jpg
bus1.jpg [ 130 KiB | Obejrzany 3789 razy ]
Komentarz do pliku: Tu jest wiata.
bus2.jpg
bus2.jpg [ 132.82 KiB | Obejrzany 3789 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Note lubi ten post.
Note uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 20 Lut 2017 08:59 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Właśnie wróciłem z Czarnogóry.
Jedyną opcją dojazdu z samego lotniska do miasta jest taxi.
W terminalu jest oficjalny cennik kursów do różnych miast. Do Podgoricy kurs kosztuje 12 euro.
Pracownicy lotniska przeganiają lewych taksówkarzy i zalecają brać tylko licencjonowane Royal Taxi oraz przestrzegają, że nielicencjonowani taksówkarze mogą sobie doliczać dodatkowe koszty za bagaż itp.

Z powrotem natomiast wziąłem taxi z dworca autobusowego. Wziąłem auto z korporacji City Taxi (tych taksówek najwięcej jeździ po mieście) i kierowca zawiózł nas na lotnisko za 8 euro.
Najlepiej unikać taksówkarzy, którzy nachalnie oferują nam swoje usługi.
Przejazd w jedną stronę trwa 15-20 minut.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
disco_ibiza lubi ten post.
disco_ibiza uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 24 Lut 2017 12:16 

Rejestracja: 01 Lut 2017
Posty: 6
Witaj. Troche mnie to zmartwilo. Jedzie nas 5 osob i orientowalem sie troche w cenie transferu z lotniska do Budvy. I wyglada to zachcecajaco czyli jesli jada 4 osby to 35 Euro , a jesli juz 5 to niestety 50 Euro. Jednak za te 50 Euro jest bus Mercedesa za 7 - 8 osob.I wszystko z kierowca z podwiezieniem pod adres w Budvie. Czyli widze ze jednak to co znalazem to dobra oferta. Myslalem tez o wynajeciu samochodu , ale obawiam sie o samo zdanie w drodze powrotnej lot mam z Podgoricy o 9:55 a biuro rent a car jest czynne od 8:00. Fajna jest ta opcja z 4 osobami + bagaz , a ta 1 osoba jedzie pociagiem z tej stacji kolejowej (2 km od lotniska to dla mnie nie problem) do Sutamore a z Sutamore juz autobusem do Budvy. czy to jest OK rozwiazanie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 24 Lut 2017 23:17 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Z dworca busy do Budvy jadą 2 godziny z hakiem.
Moim zdaniem spokojnie zdasz auto chwilę po 8 rano i jeszcze się wynudzisz na lotnisku w oczekiwaniu na lot. TGD to bardzo małe lotnisko, lotów też nie ma za wiele, więc bez obaw :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Mar 2017 09:32 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 474
niebieski
Korzystaliśmy z http://www.redtaxi.me. Na stronie jest cennik przejazdów.
Zamówiona wcześniej przez stronę, zamówienie potwierdzone e-mailem, kierowca czekał w hali przylotów na lotnisku w Podgoricy (z kartką z nazwiskiem). Wszystko sprawnie i zgodnie z cennikiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
blazejdaw uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 03 Lip 2017 15:02 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Potwierdzam wpis przedmówcy, również zamawiałem przez tę stronę (konkretnie dojazd do Ulcnij).
Myślę, że dla 3-4 osób to bardzo dobra perspektywa, szczególnie jeśli chodzi o oszczędność czasu.
Góra
 Profil Relacje PM off
golen lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 28 Sie 2017 15:01 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 1
Wybieram się we wrześniu do Budvy. Poczytałem wątek, poszperałem trochę i chciałbym rozwiać wątpliwości. Czy ktoś faktycznie wsiadał do busa przy rondzie tym, które było wspominane wcześniej (2-3 km od lotniska) ? Czy na pewno można się tam załadować do busa? Czy się zatrzymuje? Jak sytuacja z miejscami w środku? I jeśli ktoś wsiadał, to jaka cena biletu i jaka częstotliwość jeżdżenia (ile się czeka orientacyjnie na busa)? Bo rozumiem, że to jedyna sensowna opcja dostania się z lotniska do Budvy. Taksówka odpada, a do Podgoricy nie widzę sensu jechać, aby się później wracać do Budvy. Dzięki za wszelkie informacje i pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 15 Gru 2017 17:53 

Rejestracja: 28 Maj 2013
Posty: 123
[SPANIE NA LOTNISKU]

Czy informacje znalezione w sieci o zamykaniu lotniska na noc są aktualne? Jeśli tak, czy ktoś próbował spędzić noc w pobliżu lotniska za darmo lub w jakimś pobliskim hostelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 21 Mar 2018 17:31 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
golen napisał(a):
Korzystaliśmy z http://www.redtaxi.me. Na stronie jest cennik przejazdów.
Zamówiona wcześniej przez stronę, zamówienie potwierdzone e-mailem, kierowca czekał w hali przylotów na lotnisku w Podgoricy (z kartką z nazwiskiem). Wszystko sprawnie i zgodnie z cennikiem.

czy ta strona wciąż działa?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 21 Mar 2018 22:30 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 474
niebieski
Hmmm, rzeczywiście, teraz ta strona nie działa. Może nie odnowili domeny...
Można spróbować się skontaktować z nimi przez facebook https://web.facebook.com/REDTAXIPodgorica/

W marcu 2017 korzystaliśmy z tych taksówek trzy razy, na trasach:
Podgorica Airport - Kotor
Kotor - Podgorica
Podgorica - Tivat Airport
Ceny za każdy z tych kursów 40-45 EUR (cena wcześniej potwierdzona przez internet przed zamówieniem). Kierowcy zawsze na czas. Zawsze mieli dużą kartkę z naszym nazwiskiem. Natomiast słabo było u kierowców ze znajomością angielskiego.
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 23 Mar 2018 15:49 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
Rzeczywiście, napisałam przez fb i dość szybko odpisali, można uzgodnić z nimi co i jak. Ceny mają konkurencyjne, np w porównaniu z transferami, które oferują hotele/hostele
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 11 Kwi 2018 11:41 

Rejestracja: 26 Maj 2012
Posty: 28
Loty: 62
Kilometry: 125 254
Cześć! Lecę pierwszym lotem Wizzaira z KTW 18 czerwca, za taksę nie chcę płacić, bo jestem sama, więc wychodzi drozej. Więc mam pytanie - jeśli ktoś leci tym samym lotem to a) można się zrzucić na taksówkę b) chętnie podłączę się pod jakiś transport do Kotoru ( oczywiście zrzucam się na paliwo) d) możemy razem podreptać na rondo albo na "stację" Aerodrom ;-) Co do ronda mam obawy, że nic się tam nie będzie chciało zatrzymać...
Btw jakby ktoś jechał prosto w góry to ewentualnie mogę nie jechać do Kotoru ;)
Btw trochę to nienormalne, żeby nie było busów z lotniska :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 11 Kwi 2018 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
Rozkład jazdy czarnogórskiego PKP. Zassane z : http://www.zcg-prevoz.me/search
Przystanek Aerodrom -> Podgorica . 1 stacja. Poniedziałek

Załącznik:
TGD-Podgorica pkp.jpg
TGD-Podgorica pkp.jpg [ 94.53 KiB | Obejrzany 2034 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 11 Kwi 2018 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
W6 z Katowic siada 18.30
robie jednodniowke ich pierwszym kursem 18 czerwca
22 minuty by zdarzyc troche ciasno ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 11 Kwi 2018 19:13 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 474
niebieski
Z lotniska na "stację" :) kolejową Aerodrom jest ponad kilometr. Do tego po przylocie jest jeszcze kontrola paszportowa.

RedTaxi podaje cenę z lotniska do Podgoricy 5 EUR.
http://rezervacije.redtaxi.me/form/en
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
GeoTrip uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 11 Kwi 2018 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
@correos prosimy zatem bezzwłocznie wpisać tu wskazówki :)
P.S. za ile wziąłeś tę jednodniówkę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 12 Kwi 2018 21:08 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
a mam pytanie, skoro to nie EU, czy na lotnisku w powrocie- można kupić tanio jakiś alkohol? Nie mam bagażu rejestrowanego, a myślałam o czymś ichnim w prezencie.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 13 Kwi 2018 06:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@wtak spalone punkty 213,20
namawialem moich kumpli ktorym wygasaja punkty by ostatnich promocjach schylili sie za +/- 200 PLN
i polecieli ze mna, ale postawili diagnoze.... wariat :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Marcin Cy uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 14 Kwi 2018 10:30 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Może wiecie, jak nie to informacja, może ktoś skorzysta jest czarter Enter z Rainbow za 117 zł powrót z Podgoricy do WAW w dniu 31.05.2018r. Jest to powrót na pusto po pierwszym kursie na tej trasie w sezonie letnim. Stąd taka cena. Atut bagaż 20 kg w cenie więc można zapakować trochę domasznej rakiji. ;) Dolecieć do Podgoricy możecie za ok 9000 HUF z Budapesztu ok 120 zł (bez WDC)26.05.2018r lub za 14000 HUF (200 zł) w dniu 29.05.2018r. Do Budapesztu pasuje poranny lot Wizzem z Okęcia, bezpieczna czasowo przesiadka lub jak kto woli....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 19 Maj 2018 09:33 

Rejestracja: 10 Lip 2017
Posty: 76
Planujemy lecieć wizzairem do Pogdoricy z Warszawy. Bedzie my na miejscu ok. 23.30 czy jest jakaś inna opcja oprócz taxi wydostania się z lotniska? Pociągi z tego co się zorientowałam już nie jeżdzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group