Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 03 Sie 2021 13:54 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Dołączam się do poleceń RED TAXI. Bezproblemowy kontakt przez FB. Kurs lotnisko - dworzec autobusowy w Podgoricy 5€, kurs z rejonów centrum Podgoricy na lotnisko o 6 rano 6,5€. Za taką cenę moim zdaniem nie ma większego sensu kombinować z pociągiem czy autostopem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
#142 PostWysłany: 18 Wrz 2021 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 987
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
No to mocno podrożał przejazd Red Taxi bo na dzień dzisiejszy jest już 7 euro (na dworzec autobusowy) :o
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 19 Wrz 2021 07:19 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Potwierdzam jechałem w czwartek też 7 euro za Redtaxi.
Wczoraj jechałem pociągiem z Podgoricy do Baru. Pociągiem miał 1h opóźnienia sporo osób jadących na lotnisko było zdenerwowanych, jeżeli jedziesz pociągiem warto mieć spory zapas czasowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
mmaratonczyk lubi ten post.
 
      
#144 PostWysłany: 19 Wrz 2021 18:21 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Jestem obecnie w Sutomore i pokój mam tak, że widzę pociągi. Jako, że mam zamiar wracać na lotnisko pociągiem obserwuje jak jeżdżą. Powiem tak każdy kurs się odbywa, ale tak 30-45 min opóźnienia. Przed chwilą jechał pierwszy o czasie tzn. ok 5 min opóźnienia.
Może komuś przyda!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 21 Wrz 2021 17:59 

Rejestracja: 16 Paź 2018
Posty: 16
We wtorek 14.09, zapewne (?) pociąg mający być o 10:15 na Aerodromie, był kilka minut wcześniej, ale przejechał beztrosko w stronę Podgoricy i nie zatrzymał się. Czekaliśmy jeszcze dobrych kilkadziesiąt minut, ale nie pojawił się żaden inny. Przed 10 zatrzymał się za to pociąg jadący w stronę Baru.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 22 Wrz 2021 10:46 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 22
Osobiście polecam Red Taxi, kontakt przez fejsa, cena końcowa wyszła 7 euro z groszami. Pani czekała z karteczką przy wyjściu z lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 10 Paź 2021 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 987
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
W czwartek 14 X będę testować Red taxi do miasta. Może ktoś leci z Krakowa do Podgoricy :?: :?:
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 18 Paź 2021 14:41 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
Podłączam się pod polecenia Red Taxi. Ale w przeciwieństwie do przedmówców mój przejazd (TGD - centrum Podgoricy) kosztował 5,50 euro. W obie strony zresztą jechałem z tym samym kierowcą, sympatycznym starszym Panem. 5 minut przed przyjazdem na messengerze dostawałem informację o modelu, kolorze i numerze rejestracyjnym auta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 30 Paź 2021 16:14 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 531
Loty: 223
Kilometry: 272 994
niebieski
zwiedzilem30krajow napisał(a):
Zarówno do miasta jak i z korzystałem z red taxi, które mogę polecić bardzo serdecznie. Szybki kontakt i niższe ceny niźli od złotów. Do miasta kurs o 8 rano wyniósł mnie dokładnie 7 euro, powrót o dziwo 5,95 mimo umówionych 7. Radzę uważać na taksówkarzy tu na miejscu. Niezwykle bezczelni i skłonni do wielu rzeczy by pozyskać klientów. Spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja, gdzie oczekując na zamówioną taksówkę o 15 udałem się około 10 minut przed dworzec by na nią poczekać wcześniej i odrazu zostałem otoczony przez kilku panów podających się za red taxi oraz będących rzekomo moimi kierowcami (tak tak to ja na ciebie czekam przyrzekali). Gdy pytałem o cenę było to 12 euro, ale po odpowiedzi z mojej strony że mam za 7 nagle schodzili do 7, potem 6 a nawet jeszcze mniej bylem tylko wsiadł i czym prędzej z nimi się udał bo jak mówili nie warto czekać 10 minut skoro on zawiezie taniej. Pewnie na miejscu by się okazało, że z 6 euro wyszło 12. Bardzo nachalni, brak znajomości angielskiego a co najgorsze wulgarni gdy dowiedzieli się o niższej cenie (więc radze unikać rozmów z nimi bo może wyjść niezręcznie). Z red taxi kontakowałem się z pracownikiem Davidem (+382 67 909 202 lub mail rezervacije.redtaxi@gmail.com)
- strechowanie dostępne, 7 euro (zdzierstwo)

Zgadza się , Red Taxi można zamówić przez maila, profil na Facebooku lub ich stronę internetową; na lotnisku kierowca czekał na mnie kierowca z kartką przy wejściu do hali przylotów; drugą opcją jest zamówienie taksówki x aplikacji TeslaGoApp (tu cena z licznikiem lotnisko-centrum to koło 8 EUR, ale za to jedziemy elektryczną Teslą S, reklamy aplikacji są też na lotnisku); RedTaxi 6-7 EUR; zawsze należy zwracać uwagę czy włączają takksometr i płacić tyle ile wskazane po zakończeniu kursu plus ew. jakiś napiwek;
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 18 Lis 2021 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 987
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
Również korzystałem z Red Taxi i niestety chyba miałem pecha bo najzwyczajniej o nas zapomnieli. A już myślałem że wreszcie ktoś nas przywita na przylocie z karteczką :lol: Całe szczęście że wifi na lotnisku jest ok , szybka wiadomość na Messengerze , wielkie przeprosiny i za parę minut auto zostało podstawione. Ten incydent nie zniechęcił nas i również korzystaliśmy z ich usług na powrocie. Ponieważ na dworcu autobusowym nie szło połączyć się z Wi-Fi, poszliśmy na druga stronę gdzie koło sklepu spożywczego są zakłady bukmacherskie . Tam Pan użyczył nam sieci i przez Messengera zamówiliśmy kurs na lotnisko. Dostaliśmy informacje jakie ma być auto i numer rejestracyjny pojazdu. Kurs na lotnisko 6,20 euro.
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#151 PostWysłany: 06 Kwi 2022 16:41 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 29
Ktoś się orientuje czy stacja kolejowa Aerodrom (lotnisko) jeszcze funkcjonuje i zatrzymują się tam pociągi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 06 Kwi 2022 16:42 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
https://www.zcg-prevoz.me/search
Góra
 Profil Relacje PM off
LNR lubi ten post.
LNR uważa post za pomocny.
 
      
#153 PostWysłany: 06 Kwi 2022 17:15 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 843
złoty
@LNR A dlaczego miałaby nie funkcjonować? Jak klikniesz w ten link https://idos.idnes.cz/vlakyautobusymhdv ... &fc=100003 to otrzymasz tablicę odjazdów dla wszystkich pociągów z tego przystanku.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
LNR uważa post za pomocny.
 
      
#154 PostWysłany: 10 Kwi 2022 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Najtańszym, a także dostępnym częściej i w innych godzinach niż pociąg środkiem transportu pod lotnisko jest autobus linia 23-24

Kosztuje 90 centów dojeżdża do ronda z którego prowadzi droga wprost na lotnisko (tak 2 razy dalej niż pociag)

https://podgorica.me/gradski-saobracaj/15

Odjeżdża spod dworca autobusowego

Stąd dokładnie. Na ulicy jest wyznaczone miejsce parkowania dla autobusów. Jedzie w lewo (nie w prawo jak wskazywałaby lokalizacja lotniska)

https://maps.app.goo.gl/ecqL78f7P56hgtRA7
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#155 PostWysłany: 31 Maj 2022 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1703
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Właśnie zrobiłem rezerwacje poprzez Fb na RedTaxi. Teraz z Lotniska na dworzec autobusowy w Podgoricy kasują 8€. Szybko ta inflacja rośnie 8-)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 01 Cze 2022 07:04 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 448
srebrny
Sezon... w tym roku turyści walą drzwiami i oknami to po co trzymać starą i niską cenę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 14 Cze 2022 18:58 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
Czy ktoś z Was przerabiał ostatnio transfer Wizz z lotniska? Bo ja właśnie kupiłam, ale nie było tam miejsca na wpisanie żadnego adresu, jak tu wcześniej pisano. Płatność zeszła ze środków Wizz, mam transfer dopisany do rezerwacji i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 15 Cze 2022 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
pabien napisał(a):
Najtańszym, a także dostępnym częściej ....
Stąd dokładnie. Na ulicy jest wyznaczone miejsce parkowania dla autobusów. Jedzie w lewo (nie w prawo jak wskazywałaby lokalizacja lotniska)
https://maps.app.goo.gl/ecqL78f7P56hgtRA7


I lepszy folklor w tych busach niz w pociągu/taxi
Przystanek wysiadkowy przy lotnisku jest jakies 300m przed rondem, ale jak sie powie kierowcy to ina rondzie wysadzi :P
Potem zostaje jakies 1600m do terminala
Ale nie macha sie długo.. mi zatrzymalo sie drugie auto..

Załączniki:
busy.jpg
busy.jpg [ 236.38 KiB | Obejrzany 2284 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#159 PostWysłany: 15 Cze 2022 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Kasia111 napisał(a):
Czy ktoś z Was przerabiał ostatnio transfer Wizz z lotniska? Bo ja właśnie kupiłam, ale nie było tam miejsca na wpisanie żadnego adresu, jak tu wcześniej pisano. Płatność zeszła ze środków Wizz, mam transfer dopisany do rezerwacji i tyle.


Mam to samo pytanie w drugą stronę - dokupiłem transfer z Podgoricy na lotnisko i szczegółów brak.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 15 Cze 2022 13:54 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
A jaki masz odstęp czasu pomiędzy rezerwacją a transportem? Bo chyba w tym leży problem. U mnie rezerwacja transferu zrobiona niecałe 48 godzin przed lotem. Napisałam maila do operatora transferu, poprosili o nr rezerwacji i tyle, już nie odpisują, a wylot mam jutro.

Edit: w aplikacji wyskoczyło mi właśnie powiadomienie, aby uzupełnić dane o miejscu i czasie odbioru. Jednak moja radość była przedwczesna, bo to po prostu usługa Wizz ride płatna na końcu 15 euro, więc podziękuję i zostaje mi zamówienie Red taxi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group