Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 30 Sie 2021 21:37 

Można, ale jest tam dziwnie.

Jak się przed nadaniem bagażu rejestrowanego zapytałem pani wpuszczajacej do strefy security czy mogę mieć płyny w podręcznym i pokazałem butelki, to zaròwno ona jak i przechodzący obok pogranicznik powiedzieli, że nie, więc szybko przepakowalem co miałem z podręcznego do rejestrowanego.

Przy security się zdziwiłem bo 3 pôłlitrowe butelki z wodą, ktòre sobie zostawiłem w podręcznym przeszły bez problemu. A gość za mną miał w podręcznym z 8 litrowych butelek wyglądających na oliwę i rakiję, ktòre też przeszły.
Butelki z płynami prześwietlają osobno i pojedyńczo. Z tych ośmiu gościa za mną jedna się tym z security nie podobała, oglądali, przepuszczali przez maszynę 3 razy, ale w końcu i ją puścili. Pozostałe puścili bezproblemowo.
2 ludzi lubi ten post.

#62 PostWysłany: 30 Sie 2021 22:59 

No to ja chyba rakije spakuje do normalnego bagazu. Za dobrą jest, żeby się zmarnowała. W podręcznym wezme wino.

A wracaja do tematu to wypełniłem formularz. Mam go w PDFie, ale zastanawiam się, czy nie wypełnić go jeszcze raz ręcznie. Bo o ile ze mną i żona nie ma problemu, bo jesteśmy zaszczepieni to dziecko nie. A w formularzu bylo traktowane jak dorosły. Nie usmiech mi się kwarantanna młodego po powrocie
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 02 Wrz 2021 19:24 
Awatar użytkownika

Loty: 136
Kilometry: 150 699
Bartek_TG napisał(a):
. Czy na lotnisku w Podgoricy dalej nie obowiązują limity płynów?

podobno 5l.
tydzień temu wróciłem do polski z 4l wina w podręcznym :)
wystarczy wyjąć każdą butelkę podczas kontroli
 Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.

#64 PostWysłany: 06 Wrz 2021 07:21 

Również potwierdzam. 31.08 miałem 1,5L wina w szklanych butelkach oraz 1,5L wody mineralnej. Przeszło bez problemów.
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 19 Paź 2021 14:57 

Loty: 126
Kilometry: 160 340
niebieski
info z dziś nagle przy check-in-ach na lotach do PL zaczęli wymagać okazania wypełnionej Karty Lokalizacji Podróżnego (KLP) w wersji elektronicznej lub papierowej i był mały popłoch, ale na ścianie kiosku jest ksero z kodem QR, który przenosi od razu do naszej rządowej strony; jeszcze 3 tygodnie temu nikt w Podgoricy o to nie pytał a tu nagle...

#66 PostWysłany: 19 Paź 2021 16:37 

Loty: 116
Kilometry: 159 462
niebieski
16.10: otwarte, częściowo tylko wypełnione butelki 1,5 L przechodziły bez problemu.
Tylko butelki trzeba wyciągać do specjalnych skrzynek, słoiki były w plecaku i nie kazali wyciągać.
 Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 19 Paź 2021 16:39 

Loty: 126
Kilometry: 160 340
niebieski
nic nowego; tak jest od dawna; butelki osobno wna skaner; słoiki itd. nie są problemem; limit to do 5 litrów;

#68 PostWysłany: 30 Paź 2021 15:05 

Cześć! Jestem właśnie na lotnisku w Podgoricy i z racji, że kilka godzin do odlotu pozwolę sobie napisać garść informacji dla przyszłych odwiedzających to miejsce.
- wifi darmowe i działa świetnie bez limitu czasowego
- na lotnisku brak przechowalni bagażu (można to zrobić na dworcu autobusowym. W samym rogu znajduje się tzw "garderoba" gdzie za 2 euro płatne przy odbiorze bagażu można przechować go na cały dzień
- Zarówno do miasta jak i z korzystałem z red taxi, które mogę polecić bardzo serdecznie. Szybki kontakt i niższe ceny niźli od złotów. Do miasta kurs o 8 rano wyniósł mnie dokładnie 7 euro, powrót o dziwo 5,95 mimo umówionych 7. Radzę uważać na taksówkarzy tu na miejscu. Niezwykle bezczelni i skłonni do wielu rzeczy by pozyskać klientów. Spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja, gdzie oczekując na zamówioną taksówkę o 15 udałem się około 10 minut przed dworzec by na nią poczekać wcześniej i odrazu zostałem otoczony przez kilku panów podających się za red taxi oraz będących rzekomo moimi kierowcami (tak tak to ja na ciebie czekam przyrzekali). Gdy pytałem o cenę było to 12 euro, ale po odpowiedzi z mojej strony że mam za 7 nagle schodzili do 7, potem 6 a nawet jeszcze mniej bylem tylko wsiadł i czym prędzej z nimi się udał bo jak mówili nie warto czekać 10 minut skoro on zawiezie taniej. Pewnie na miejscu by się okazało, że z 6 euro wyszło 12. Bardzo nachalni, brak znajomości angielskiego a co najgorsze wulgarni gdy dowiedzieli się o niższej cenie (więc radze unikać rozmów z nimi bo może wyjść niezręcznie). Z red taxi kontakowałem się z pracownikiem Davidem (+382 67 909 202 lub mail rezervacije.redtaxi@gmail.com)
- strechowanie dostępne, 7 euro (zdzierstwo)
 Relacje PM off  

[ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości