Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 01 Lip 2019 20:38 

złoty
W ubiegłym tygodniu pisali do mnie prośbę o podanie numeru lotu, a potem dostałem mailem informację o kierowcy. A po wylądowaniu zadzwonili z potwierdzeniem, że kierowca już czeka.
 Relacje PM off
Qba85 lubi ten post.

#122 PostWysłany: 01 Lip 2019 20:42 

srebrny
Qba85 napisał(a):
Jakie macie doświadczenia z Red Taxi? Oni odpowiadają w ogóle na telefon/e-mail poza tym automatycznym potwierdzeniem? Próbuję się z nimi skontaktować i odpowiada mi echo...

Spróbuj przez fb, szybko do tej pory mi odpisywali
pyra2 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#123 PostWysłany: 01 Lip 2019 21:21 

Loty: 105
Kilometry: 126 716
niebieski
Misiatek napisał(a):
W ubiegłym tygodniu pisali do mnie prośbę o podanie numeru lotu, a potem dostałem mailem informację o kierowcy. A po wylądowaniu zadzwonili z potwierdzeniem, że kierowca już czeka.

U mnie się skończyło na numerze lotu ;-)

Manuel napisał(a):
Może skorzystaj z Taxoid, albo numerów telefonów, które podałem wyżej jakby taka sytuacja utrzymywała się przez dłuższy czas?

W zasadzie to już się utrzymuje, bo zamówiłem 20 czerwca, a lot mam jutro :) A przez whatsappa też da się te numery złapać?

katka256 napisał(a):
Spróbuj przez fb, szybko do tej pory mi odpisywali

spróbuję :)

2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania
2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny...
 Relacje PM off  

#124 PostWysłany: 01 Lip 2019 21:36 

Loty: 6
Kilometry: 31 090
niebieski
Nie. Te numery to tylko przez Viber.
 Relacje PM off  

#125 PostWysłany: 02 Lip 2019 23:10 

Loty: 105
Kilometry: 126 716
niebieski
Kontakt z Red Taxi przez Facebooka zadziałał, na lotnisku wszystko poszło sprawnie (pan z karteczką). Na dworzec autobusowy wyszło 5.85 euro

2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania
2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny...
 Relacje PM off
katka256 lubi ten post.

#126 PostWysłany: 10 Lip 2019 09:39 
Awatar użytkownika

złoty
Oprócz pociągu, który przetestowałem rok temu, teraz zdecydowałem się na transfer wizz i w pełni polecam.
Usługa transferu dodana do rezerwacji 2 dni przed wylotem, koszt 2x15zł za dwie osoby, czyli około 7 euro.
Po przylocie jako pierwsi przeszliśmy przez kontrolę paszportową i przy wyjściu ze strefy przylotów czekał człowiek z kartką. Okazało się, że jest to taksówka z lokalnej korporacji dedykowana specjalnie na nas dwoje. Pojechaliśmy na dworzec autobusowy w Podgoricy i jak wyliczyłem ostatecznie po 25min od lądowania (dotknięcie kołami pasa startowego) ruszyliśmy już klimatyzowanym busikiem do Kotoru :D Obstawiam, że w tym czasie nie wszyscy jeszcze zdążyli jeszcze przejść kontrolę paszportową.
 Relacje PM off
vivere lubi ten post.

#127 PostWysłany: 10 Lip 2019 20:28 

srebrny
tylko gdybyś wyszedł ostatni, ostatni przeszedł kontrolę, to ktoś inny by jechał pierwszy klimatyzowanym busikiem :D
ot łut szczęścia, a nie transferu.
Może ktoś drugi jechał klimatyzowaną taksówką do Kotoru i był szybciej?

#128 PostWysłany: 10 Lip 2019 20:38 

Ja właśnie ląduję o 19:45 w Podgoricy i obawiam się czy zdążę, na ostatni autobus do Kotoru o 20:20 z dworca autobusowego.
Próbował już ktoś takiego połączenia może ;) ?
 Relacje PM off  

#129 PostWysłany: 14 Lip 2019 14:23 

Jeśli masz tylko bagaż podręczny i zamówione już taxi, to myślę, że bez problemu zdążysz, o ile oczywiście samolot przyleci o czasie.
 Relacje PM off  

#130 PostWysłany: 21 Sie 2019 13:36 

-- 21 Sie 2019 13:16 --

Jutro lot, jak radzicie? mam zamówioną taxi z lotniska do Podgoricy(nie było opcji Stacja Autobusowa) wiec będę musiał mu to powiedzieć. Stamtąd busem do Kotoru, Samolot ma przylecieć 13;05, taxi zamówiłem na 13:20. mam tylko bagaż podręczny, bus do kotoru jest o 13:44, kolejny o 14:23, powinienem zdążyć na ten pierwszy? i kupić bilet na bus przez internet?(nie wiadomo czy zdaże na ten pierwszy więc jest ryzyko), a druga kwestia, że pokazuje ilość wolnych miejsc, na ten pierwszy 3 wolne miejsca, na durgi bus 5 wolnych miejsc, jak nie kupię przez internet, a bus będzie pełny?

-- 21 Sie 2019 13:33 --

i jeszcze mam pytanie odnośnie bagażu podręcznego, wiem, że powinien byc 40x30x20, plecak z rączką ma ok 44x33x19, przejdzie? jak myślicie?

-- 21 Sie 2019 13:36 --

Image plecak jest taki
 Relacje PM off  

#131 PostWysłany: 21 Sie 2019 14:19 
Awatar użytkownika

Loty: 181
Kilometry: 383 293
niebieski
Ostatnio dwa tygodnie jeździłem po Czarnogórze autobusami - głównie wybrzeże - od Herceg Novi po Bar - odjazdy sprawdzałem w necie ale bilety zawsze kupowałem u pomocnika kierowcy lub w kasie. Bilety zawsze były i miejsca też. Tylko raz na trasie Kotor-Budva zabrakło miejsc - pojechali wszyscy ale część ludzi stała. Dla podróżujących z dziećmi: dzieci 12 i 8 lat zawsze miały zniżkę - młodszy nieraz nie płacił a nieraz go kasowali - nie wnikałem dlaczego. Tylko w 1 na trasie Kamenari-Igalo (wzdłuż Boki) płacili wszyscy max 1 euro.
Jeśli chodzi o bagaże to jak się dawało do luku to widziałem, że brali dodatkową opłatę - 1 euro - za bagaż - nieraz ludzie w związku z tym taszczyli walizy do środka.
pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez kojot_lubin, 21 Sie 2019 14:21, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
gaajson uważa post za pomocny.

#132 PostWysłany: 21 Sie 2019 14:21 

kojot_lubin napisał(a):
Ostatnio dwa tygodnie jeździłem po Czarnogórze autobusami - głównie wybrzeże - od Herceg Novi po Bar - odjazdy sprawdzałem w necie ale bilety zawsze kupowałem u pomocnika kierowcy lub w kasie. Bilety zawsze były i miejsca też. Tylko raz na trasie Kotor-Budva zabrakło miejsc - pojechali wszyscy ale część ludzi stała. Dla podróżujących z dziećmi: dzieci 12 i 8 lat zawsze miały zniżkę - młodszy nieraz nie płacił a nieraz go kasowali - nie wnikałem dlaczego. Tylko w 1 na trasie Kamenari-Igalo (wzdłuż Boki) płacili wszyscy max 1 euro.
pozdrawiam

dziękuję za informację, a co do pozostałych kwestii? powinienem zdążyć na pierwszy bus i czy taki plecak przejdzie?
 Relacje PM off  

#133 PostWysłany: 21 Sie 2019 14:25 
Awatar użytkownika

niebieski
Jak już chcesz brać bilet przez neta to bym brał na ten drugi - lekkie spóźnienie samolotu, kontrola paszportów po wyjściu, jakiś korek. Tym bardziej że odstęp między nimi nie jest jakis duże - spokojnie poczekasz :)
W mojej ocenie bagaż przejdzie - bardziej zawsze czepiają się walizek toreb niż małych plecaczków, które zawsze łatwiej upchnąć - takie moje zdanie.
pozdrawiam
gaajson uważa post za pomocny.

#134 PostWysłany: 21 Sie 2019 17:39 

kojot_lubin napisał(a):
Jak już chcesz brać bilet przez neta to bym brał na ten drugi - lekkie spóźnienie samolotu, kontrola paszportów po wyjściu, jakiś korek. Tym bardziej że odstęp między nimi nie jest jakis duże - spokojnie poczekasz :)
W mojej ocenie bagaż przejdzie - bardziej zawsze czepiają się walizek toreb niż małych plecaczków, które zawsze łatwiej upchnąć - takie moje zdanie.
pozdrawiam

a walizka 44x33x18?
 Relacje PM off  

#135 PostWysłany: 21 Sie 2019 22:05 
Awatar użytkownika

niebieski
:) z walizką nigdy nie leciałem :) nie używam :) także się nie znam :)
ale ma ponad wymiar - wiele razy widziałem jak ludzie próbują "upchnąć"
jak będziesz miał pecha i Cię sprawdzą dopłacasz :) a jak już sprawdzają to przeważnie walizki - z plecaczkiem zawsze coś zrobisz a ze sztywną walizą...
jak coś to pisz na priv bo schodzimy z tematu
udanego wyjazdu

#136 PostWysłany: 18 Lut 2020 10:01 

niebieski
Działa, działa.
W listopadzie kolejny raz korzystaliśmy dwa razy z tych taksówek (tylko do innej miejscowości, nie do Podgoricy).

Napisz do nich najlepiej na facebooku, to potwierdzą jaka jest cena i mogą też od razu zrobić rezerwację.
Płaci się za kurs, nie za osoby. Za bagaże nie ma żadnych dopłat.
 Relacje PM off  

#137 PostWysłany: 19 Lut 2020 13:24 

niebieski
Do Podgoricy jeżdżą wg taksometru.
Natomiast do innych miejscowości stawki są wg stałych cen: http://www.redtaxi.me/index.php/cijenovnik/?lang=en
Jak w trakcie podróży taksometr (są w lusterkach wstecznych) osiągnie ustaloną kwotę, to kierowcy wyłączają dalsze naliczanie.
 Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.

#138 PostWysłany: 23 Lip 2020 19:26 

Może się przydać ta informacja osobom lądującym na lotnisku TGD.
Zauważyłem, że bardzo dużo osób łapie się na kłamstwa taksówkarzy na lotnisku.
Wmawiają osobom lądującym, że pobliski pociąg nie jeździ z powodu koronawirusa.

Oczywiście to zwykła ściema.
Pociąg normalnie jeździ i zatrzymuje się na Aerodrom-ie.
 Relacje PM off  

#139 PostWysłany: 15 Paź 2020 14:13 

Loty: 101
Kilometry: 227 174
niebieski
Właśnie wróciłem z Czarnogóry.Transport z lotniska Podgorica do miasta załatwiłem tydzień przed wylotem z RED TAXI .Odpowiedzieli po dwóch godzinach, podali orientacyjną cenę kursu i poprosili o akceptację i dotrzymali słowa ,czekał na nas kierowca z kartką z moim nazwiskiem.Kurs do apartamentu w centrum miasta(obok Mall Montenegro) koszt 6,15 euro.Z powrotem podobnie wysłałem maila i kierowca przyjechał pod dom punktualnie i tym razem koszt przejazdu 5,95 euro. W pełni polecam tą korporację taksówkową.
 Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.

[ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości