Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sie 2019 13:19 

Rejestracja: 19 Sie 2019
Posty: 7
mam kilka pytań:
*jakie są możliwości dojazdu z lotniska do centrum miasta gdzie mogę znaleźć transport do Kotoru
*jak dostać się do Kotoru z Podgoricy?
*albo czy jest możliwość dostać się bezpośrednio z lotniska do Perast


Ostatnio edytowany przez J29 18 Lut 2020 13:53, edytowano w sumie 2 razy
Ujednolicanie tematów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Lotnisko - Kotor
#2 PostWysłany: 19 Sie 2019 13:34 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 840
złoty
1) Możesz wziąć Taxi i pojechać na dworzec autobusowy w Tivacie. To raptem kilka kilometrów i stamtąd jechać dalej. Tutaj rozkład https://busticket4.me/EN . To będzie kosztować kilka Euro. Taksiarze są chętni jeździć także dalej ale i cena może urosnąć do np. 70 EUR.
2) Możesz po prostu wyjść na pobliski przystanek (koniecznie kierunek południowy czyli po tej stronie co lotnisko) i machać ręką na widok pierwszego autobusu rejsowego. Lotnisko w Tivacie znajduje się przy głównej drodze i wszystkie autobusy jadące z kierunku Budva i Kotor obok niego przejeżdżają. Nawet jeśli nie będzie to kurs do Herceg Novi (przez Pearst) albo Podgoricy to dojedziesz całkiem tanio do najbliższego dworca autobusowego i stamtąd pojedziesz dalej. Z autobusami nie ma tam żadnego problemu. Przynajmniej raz na godzinę zawsze coś jedzie na każdej trasie.
Góra
 Profil Relacje PM off
gaajson uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lotnisko - Kotor
#3 PostWysłany: 19 Sie 2019 14:13 

Rejestracja: 19 Sie 2019
Posty: 7
KL_user ,
Dzięki za info ,
ale ja przylatuję do Podgoricy, a nie do Tivatu

-- 19 Sie 2019 14:13 --

pomoże ktoś?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Sie 2019 18:20, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko - Kotor
#4 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:02 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 840
złoty
Dałeś trochę nieprecyzyjny tytuł posta. Najbliżej Kotoru jest lotnisko w Tivacie.
Co do lotniska w Podgoricy to oprócz Taxi, Ubera i innych naganiaczy w pierwszej kolejności idziemy 1,7 km na pobliski przystanek kolejowy. Jak akurat będzie pociąg to jedziesz nim do Podgoricy albo do Sutomore. W Podgoricy dworzec autobusowy jest naprzeciwko kolejowego. W Sutomore na przystanek autobusowy schodzi się do poziomu ulicy.
Jeśli nie ma pociągu to trzeba iść następny kilometr https://en.mapy.cz/s/3y9v6 do głównej drogi i wypatrywać pierwszego z brzegu autobusu rejsowego. Do Podgoricy dojedziesz na pewno. Pearst może wymagać przesiadki w Sutomore albo w Budvie.
Góra
 Profil Relacje PM off
gaajson uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 20 Sie 2019 13:48 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
Albo możesz sobie wcześniej przez internet zamówić na lotnisko taksówkę do Podgoricy, np. ze sprawdzonego RedTaxi za 5 EUR.
Oczywiście możesz też jechać taką taksówką z lotniska w inne miejsca, ale to już nie jest tak niskobudżetowo - Kotor 40EUR, Perast 45EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off
gaajson uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 17 Lip 2020 19:23 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 527
Loty: 216
Kilometry: 258 829
niebieski
jaką firmę polecacie autobus/bus z Podgoricy do Kotoru żeby dostać się tam tanio?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Lip 2020 19:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Pierwszy lepszy który odjeżdża z Podgoricy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Cze 2021 16:55 

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 105
Loty: 119
Kilometry: 251 525
Hej, wybieram się z dziewczyną do Czarnogóry 29 czerwca. Lecimy wizzem z Warszawy. Lądujemy w Podgoricy i chcielibyśmy stamtąd pojechać taksówką do Kotoru. Leci ktoś z forumowiczów w tym terminie ? Zawsze to lepiej podzieliić się kosztami dojazdu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Wrz 2021 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 273
Kilometry: 601 451
srebrny
Czy autobusy na trasie Podgorica - Kotor RT jeżdżą punktualnie tak jak pokazuje podany wyżej rozkład jazdy? Czy jednak warto mieć jakiś zapas czasowy wracając z Kotoru ?
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Wrz 2021 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
@mmaratonczyk nie wiem jak z Podgoricy ale będąc w Budvie busy do Podgoricy i innych miast były spóźnione od 10 do 25 minut (nasz) więc warto wziąć to pod uwagę.
Góra
 Profil Relacje PM off
mmaratonczyk lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 19 Wrz 2021 15:28 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
Teraz jest trochę poza sezonem, ale w sezonie potrafią mieć i godzinę opóźnienia. Wszystko zależy od sytuacji na drodze
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 10 Paź 2021 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 273
Kilometry: 601 451
srebrny
Czy faktycznie tych biletów jest tak mało i trzeba je kupować przez neta a nie na miejscu. Na przyszłą sobotę tylko niby trzy sztuki są dostępne. Ktoś kupował na tej stronie ?? (te 13 euro to za dwie sztuki jest)
Załącznik:
podgorica.jpg
podgorica.jpg [ 78.95 KiB | Obejrzany 6259 razy ]
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 10 Paź 2021 22:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2596
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Ja szczerze mówiąc nie bawiłbym się w zakup online. Byłem w Podgoricy w sierpniu czyli jakby nie patrzeć w szczycie sezonu i bez problemu kupiłem w kasie na dworcu dwa bilety do Kotoru. Z tego co pamiętam autobusy jeżdżą co około 1-2 godziny. Także nic bym teraz nie brał i kupił dopiero na miejscu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
mmaratonczyk lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 12 Paź 2021 08:33 

Rejestracja: 06 Lis 2017
Posty: 41
Ja kupowałem przez tą stronę również w sierpniu ale 2019 r.
Na miejscu również były dostępne, ale... nie gwarantowały ci miejsca siedzącego. I dość często ludzie musieli stać, a tak przy zakupie przez neta masz już chyba nawet numer miejsca.
Jedyny minus, że trzeba już znać godzinie odjazdu. JA kupiłem dla bezpieczeństwa późniejszy termin, a z racji tego, że dość sprawnie wyszło lądowanie i dojazd do centrum, czekałem na swojego busa prawie 3h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 03 Lut 2024 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2019
Posty: 22
Loty: 39
Kilometry: 42 630
Czy ktoś z Was niedawno bukował taxi z TGD do centrum Podgoricy? Parę postów wcześniej jest info o RedTaxi i mozliwości zamówienia tańszej taksówki. No ale to post z 2019, ceny poszły do góry.

Niby 12€ czy 15€ to nie tragedia, ale z drugiej strony jak 🧅 to na całego. Ze względów logistycznych pociąg odpada, więc zostaje taxi.

Ktoś może ostatnio dostawał się z TGD do miasta inaczej, niż po prostu biorąc taxi z postoju?
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 03 Lut 2024 21:41 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Bo w złym temacie szukasz

lotnisko-podgorica-miasto,1307,50363
Góra
 Profil Relacje PM off
LPojez uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group