Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lut 2013 18:09 

Rejestracja: 18 Cze 2012
Posty: 10
Dla osób chcących zwiedzić Helsinki doleciwszy do Turku:
- Proponuje autobus firmy onnibus. bilety za ok 10 euro. Da się też kupić taniej.
Autobus podjeżdża pod terminal 2 i 1 i zostawia nas na dworcu autobusowym w Helsinkach.

Sprawdzone przed 3 dniami.


Ostatnio edytowany przez Washington, 13 Kwi 2014 10:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Turku - Helsinki
#2 PostWysłany: 23 Lip 2014 10:40 

Rejestracja: 09 Lis 2010
Posty: 6
Hej, możesz podać dokładne informacje o stacjach, bo po fińsku ciężko wyczaić co i jak. Byłbym wdzięczny. Chcę się dostać z lotniska w Turku do Helsinek. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
kubutek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Turku - Helsinki
#3 PostWysłany: 23 Lip 2014 10:49 

Rejestracja: 19 Sie 2011
Posty: 57
Od dzis jest dostepna angielska wersja strony. Z tego co wiem, Onnibus nie zatrzymuje sie juz niestety na lotnisku w Turku. Trzeba dojechac do centrum Turku autobusem (koszt ok 3EUR jesli mnie pamiec nie myli).

http://www.onnibus.com/EN/bus-stop.htm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turku - Helsinki
#4 PostWysłany: 24 Lis 2014 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Przystanek Onnibusa w Turku jest na parkingu przed Hotelem Caribia - z centrum Turku ok. 30 min pieszo. Można też tam dojechać autobusem miejskim (gdzieś wyczytałem, że nr od 50 do 54, a ktoś z miejscowych wspominał o nr 51).
Dwukrotnie jechałem Onnibusem i co ciekawe kierowcy nie mieli w ogóle listy z rezerwacjami i sprawdzali tylko "trzony" numeru rezerwacji...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Kwi 2018 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Jest bezpośredni autobus z lotniska do Helsinek? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Maj 2018 10:02 

Rejestracja: 09 Lip 2014
Posty: 10
Loty: 92
Kilometry: 228 146
Nie. Trzeba najpierw dojechać z lotniska na dworzec autobusowy (np. autobus miejski nr 1; 3euro) skąd odjeżdzają autobusy do Helsinek. Inna opcją jest pociąg.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 14 Wrz 2018 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Jak wyglada odprawa w Turku ? Trzeba być te 2h przed ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Lis 2018 12:31 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Przylot o 9:20, wylot o 13:35 - jest sens (a właściwie jakakolwiek szansa?), żeby podjechać do miasta? Według rozkładu, autobus nr 1 jedzie 32 minuty w jedną stronę (na ile jest punktualny?).

Jeśli nie, można się gdzieś przejść w okolicy lotniska?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group