Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
naprostszy sposób to shuttle bus. Bilety na autobus można kupić tutaj: http://tickets.aeroportbeauvais.com/Information.aspx
cena to 15.90€ w przedprzedaży online, albo 17€ na miejscu w okienku (stan na 27.09.2014)
Dojazd pociągiem - jak ktoś chce zaoszczędzić kilka euro - jest poruszony w wątku
Są też opisane sposoby jak próbować stopem, blablacarem francuskim, wynajętym samochodem itp.
Zapraszamy do czytania i dyskusji.

i ważna UWAGA:
W tym wątku piszemy tylko o ogólnych poradach na temat dojazdu komunikacją .


Oferty przewożników z usuniętego wątku ,
autoparis@wp.pl mobil: +33 753 659 846 https://www.facebook.com/autoparisparis
http://www.dojazddoparyza.pl zwierzak.transport@gmail.com +33 682 585 495
BusParis: +33611225876 busparis@g.pl
http://www.facebook.com/paryzzlookim
http://www.VTC-paris.pl

Wszystkie posty reklamowe oraz pseudoopinie od użytkowników z jednym lub kilkoma postami zostaną usunięte.
Uzytkownicy ze stażem mniejszym niż 3 miesiące również znajdą się pod lupą.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 610 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 24 Maj 2017 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
No jak nie pozwala?
Wchodzę przez podany link i widzę
Załącznik:
bus.png
bus.png [ 171.67 KiB | Obejrzany 7287 razy ]

Albo kupujesz powrotny albo one-way.
Oczywiście można próbować wyjaśnic ale ja bym sie jakichś wałków nie doszukiwał. To nie jest firma Krzak i pan Kazio ze szwagrem i nie sadzę aby wciskali online bilet 2 razy droższy niż możesz kupic w kasie czy 10cm niżej na tej samej stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#542 PostWysłany: 24 Maj 2017 20:33 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Nieźle, zgapiłem się i nie zjechałem paskiem niżej do "Shuttle Paris-Beauvais Single"

Sprawdzałem w sekcji "Shuttle Paris-Beauvais Return" i tam system nie doda zakupu do koszyka, jeżeli nie wybierze się daty powrotnej. Tym bardziej nie martwiłbym się, że bilet za 29 euro może nie być RT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#543 PostWysłany: 24 Maj 2017 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Tam nawet zjażdżac za bardzo nie trzeba. Zrzut zrobiony tak jak wygląda na stronie i od razu jest wybór return - single.
Kupowałem ostatnio w kasie i płacilem cos koło 17 euro więc nie wyobrażam sobie, żeby mieli naciągać przy sprzedaźy online.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#544 PostWysłany: 24 Maj 2017 20:46 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 158
Loty: 112
Kilometry: 172 019
Też kupowałem online i było wszystko ok więc spokojnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
donaron lubi ten post.
donaron uważa post za pomocny.
 
      
#545 PostWysłany: 25 Maj 2017 09:14 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 8
Dzięki za liczną odpowiedź,sprawa wyjaśniona .
Bilety w tej cenie dają możliwość przejazdu w dwie strony ale jeden bilet upoważnia do przejazdu tylko w jedną stronę.
W każdym załączniku do maila z biletami powinny być po dwa bilety różniące się jedną cyfrą.Moja skrzynka pocztowa uznała,że skoro pliki sie tak samo nazywaja to wystarczy ściągnąć po jednym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#546 PostWysłany: 21 Lip 2017 07:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@Gicki - skrzynka pocztowa "uznala" i "sciagnela"? :-)
A na powaznie, warto sie zastanowic nad alterntywa BVA-Paris w postaci wynajecia samochodu.
Koszt na tydzien to okolo 320-380PLN (75-90EUR), na 3 dniowy wypad okoloweekendowy 150-200PLN (35-50EUR). Porownojac to do 29EUR za osobe return ticket za bus, to w zaleznosci od ilosci osob i dlugosci pobytu moze wyjsc taniej juz nawet dla 2 osob (weekendowo) i 3-4 przy dluzszym pobycie. Oczywiscie jest to opcja dla jadacych z kierowca, niebojacych sie jazdy samochodem po nieznanym miescie. Po samym Paryzu nie ma co poruszac sie samochodem - okropne korki. Najlepiej tez sie sprawdza jak ma sie hotel nie w samym centrum, ale na obrzerzach Paryza: Saint Denis, Arcueil, itp. (darmowe parkowanie). Jeszce bardziej sie sprawdza przy ew. planowanej wycieczce do Wersalu. Koszty dajazdu RER kilka EUR w kazda strone i jezeli grupa jest kilkuosobowa, to posiadajac juz samochod mozna "zaoszczedzic" 20-30EUR. Przy dluzszym pobycie mozna tez zrobic 1-2 dniowy wypad poza miasto na zwiedzenie zamkow.
https://www.skyscanner.pl/carhire/resul ... ?_k=2t3gtp

Załączniki:
BVA-Car-okolowekendowo.JPG
BVA-Car-okolowekendowo.JPG [ 61.14 KiB | Obejrzany 6924 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luki lubi ten post.
 
      
#547 PostWysłany: 05 Sie 2017 12:41 

Rejestracja: 15 Lut 2015
Posty: 2
Hej

Szukam transportu na 25.11 sobota z Beauvais do Paryża i powrotny na środę 29.11.2017
Ktoś ma coś do polecenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#548 PostWysłany: 08 Sie 2017 23:25 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 15
Dobry wieczór,

chciałabym zakupić bilet na lot do Paryża Beauvais i zastanawiam się nad powrotem. Do wyboru miałabym albo nocleg w autobusie i powrót z innego lotniska, albo celowanie w lot do Polski o godzinie 10 dnia następnego. Która opcja wydaje się wam korzystniejsza? Trochę obawiam się nocnego zwiedzania tak dużego miasta, ale może na wyrost? Czy na głównych dworcach Paryża jest bezpiecznie, zwłaszcza Nord, czy można przeczekać w innym bezpiecznym miejscu? Oraz czy między godziną 22 a 6 kursują jakieś połączenia między Paryżem a lotniskiem? Oraz czy blablacar o 13 i 5 rano jest osiągalny? Dużo pytań, ale może znajdzie się ktoś, kto rozwieje moje wątpliwości. Dzięki. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#549 PostWysłany: 08 Sie 2017 23:42 

Ja bym wybrał po całodziennym zwiedzaniu transport nocny do innego lotniska, by po przespaniu tego czasu coś jeszcze zwiedzić i wrócić do kraju
Autokary z/do Paryż Beauvais mają stację końcową przy Stacji Metra Paris Porte Maillot, pierwsze wznawiają kursy do Beauvais po 4 rano

Jest tam czynny do 2 w nocy Mc Donalds, zwiedzanie jest możliwe i bezpieczne, ale za bardzo nie ma czego zwiedzać tj. nawet Wieża Eiffla ma po północy wygaszone światła czyli nie jest w ogóle podświetlana
Góra
 PM off  
      
#550 PostWysłany: 09 Sie 2017 13:34 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 15
W najlepszym razie byłabym w Paryżu od 14 do 22, chciałabym zwiedzić taras Łuku Triumfalnego, wieżę Eiffla, korty Rolanda Garrosa. wnętrze Notre Dame i Luwr i wtedy odjazd autobusem. Da się to wszystko zrobić? Lot z Paryża Beauvais byłby rano, więc nocleg nie wchodzi w tym przypadku w grę. Chociaż gdybym celowała w lot popołudniowy, to czytałam, że siostry zakonne Foyer Saint Maximilien Kolbe oferują pokoje gościnne. Zna ktoś aktualny cennik?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#551 PostWysłany: 09 Sie 2017 13:54 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Ja bym wziął nocleg i na spokojnie.

Wszystko na styk byś miała, aż za bardzo. Nawet jak wrócisz do BVA, spać tam nie możesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#552 PostWysłany: 09 Sie 2017 14:02 

Do tego senna i zmęczona przy porannym locie
Dla mnie najlepsza wersja j/w poranny lot, przejazd zwiedzanie nocleg zwiedzanie nocny przejazd np. flixbusem do Nicei, Lyonu itp z krotkim zwiedzaniem i powrót
Góra
 PM off  
      
#553 PostWysłany: 09 Sie 2017 14:20 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 15
Problem w tym, że mój budżet jest mocno ograniczony i nie mogę przeznaczyć na nocleg więcej niż 20 euro, w pokoju dwuosobowym lub jedno. A w takiej cenie znalazłam te siostry zakonne, choć jest to cennik sprzed kilku lat. Nie chciałabym stracić dokumentów i pieniędzy, więc spać wolałabym albo w takim pokoju, albo w autobusie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#554 PostWysłany: 09 Sie 2017 14:24 

Tu wychodzimy mocno poza istote tematu i zapewne utwórz osobny temat z rozterkami oraz jak to zaplanować
Za 20 euro przy strachu zamachami po sezonie to wcale nie tam mało jak na Paryż choć niekonecznie centrum ( a przy tym zmęczeniu legniesz wieczorem jak kłoda)
Góra
 PM off  
      
#555 PostWysłany: 09 Sie 2017 14:27 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 15
A jest jakaś kompleksowa strona typu e podróżnik dla transportu z Paryża do lotnisk?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#556 PostWysłany: 09 Sie 2017 14:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Nie bo opcje są tylko 4

Specjalny transfer
Transfer prywatny
blablacar.fr
pociąg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#557 PostWysłany: 09 Sie 2017 14:35 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 15
Ok. Dzięki za pomoc. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#558 PostWysłany: 09 Lis 2017 16:46 

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 2
Na lotnisko można dojechać autobusem z Porte Maillot, bilet kosztuje chyba ok. 20 euro, albo mniej. Z lotniska tak samo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#559 PostWysłany: 09 Lis 2017 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
A dokladnie 15,90EUR OW i 29EUR RT
https://shop.aeroportparisbeauvais.com/ ... rontoffice
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#560 PostWysłany: 01 Sty 2018 13:52 

Rejestracja: 04 Mar 2017
Posty: 6
-- 01 Sty 2018 12:43 --

Hej, a ja znalazłam tańszy transport. Wczoraj przyjechałam do Paryża. Z lotniska zabrał mnie polski przewoźnik i zapłaciłam 15 euro do Porte Maillot. :D Gdyby ktoś, coś, mogę dać namiary na właściciela - firma nazywa się [reklama]. Zdążyłam pooglądać fajerwerki sylwestrowe - szczerze to trochę mnie rozczarował ten pokaz, no ale cóż nie można mieć wszystkiego :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!

-- 01 Sty 2018 12:52 --

Zeus napisał(a):
Nie bo opcje są tylko 4

Specjalny transfer
Transfer prywatny
blablacar.fr
pociąg


5 opcja to bus z lotniska. Ja jechałam wczoraj z polskim przewoźnikiem, a gdy zamawiałam przejazd to pani z biura podpowiedziała mi jeszcze fajne adresy noclegów m.in. u księży pallotynów. Nocuję u nich właśnie niedalego wieży Eiffla za 25 euro za dobę. Dzięki temu miałam w miarę blisko do łuku Tiumfalnego :D Sylwerter w Paryżu wcale nie musi być drogi ;)


Ostatnio edytowany przez krasnal, 01 Sty 2018 14:27, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 610 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group