Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 07 Wrz 2020 14:42 

Rejestracja: 07 Lut 2019
Posty: 4
Czy ktoś coś wie na temat najnowszych informacji, czy można jakoś taniej dojechać niż kolejką??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#62 PostWysłany: 31 Paź 2021 12:24 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Polecam carsharing https://en.leoandgo.com/
Samochody stoją na parkingu P4 tuż przy wyjściu z dworca TGV. Koszt dojadu do centrum 7-10€

Załączniki:
leo.JPG
leo.JPG [ 47.44 KiB | Obejrzany 2070 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
krysteq lubi ten post.
krysteq uważa post za pomocny.
 
      
#63 PostWysłany: 16 Lis 2022 14:16 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
dojazd na lotnisko zamiast Rhonexpress:
jedziemy metrem A do końcowej stacji Vaulx-en-Velin La Soie, potem przesiadamy się na tramwaj nr 3 w stronę Meyzieu i wysiadamy na stacji Meyzieu Z.i. (chyba 4 przystanki) i tam czekamy na autobus nr 47, ale jeździ raz na godzinę wiec uważać - autobus jedzie na lotnisko z tego miejsca ok. 25 minut.
Wszystko da się przejechać na czasowym bilecie komunikacji miejskiej Lyonu.
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#64 PostWysłany: 20 Mar 2023 14:19 

Rejestracja: 27 Lut 2023
Posty: 6
Czy z lotniska Lyon do centrum jeździ już tylko pociąg?
Jak możemy się bardziej budżetowo dostać do centrum? Mam 5-cio osobową rodzinkę, koszt tego pociągu będzie duży.
Dzięki ogromne za wskazówki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 20 Mar 2023 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
https://www.lyonaeroports.com/en/access ... -lines-tcl

autobus 47 i tramwaj 3
Załącznik:
lyon.jpg
lyon.jpg [ 51.83 KiB | Obejrzany 851 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
jerzy5 lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 28 Cze 2023 22:00 

Rejestracja: 23 Lut 2023
Posty: 13
Dla zainteresowanych.

Po powrocie z Lyonu potwierdzam trasę.

Tramwaj T3 z Gare Part-Dieu Villette do Meyzieu Zi. (Jak to tramwaj wiadomo że odjeżdża z różnych przystanków mi było tam najbliżej). Po wyjściu z przystanku po drugiej stronie od razu stał autobus numer 47 na lotnisko. Miałem aplikację jeszcze nie wiem ile mi pobrało ale chyba jedzie się ciut dłużej niż godzine więc będzie to 3,80 e. To i tak korzystna cena w porównaniu z pociągiem na lotnisko.
(Samo miasto bardzo polecam gdyż jest takie klimatyczne, bardzo różnorodne, tańsze od Paryża, ciekawe, z mnóstwem fajnych miejsc do zobaczenia.
Przy okazji pojechałem zobaczyć Genewę i chyba ja bym następnym razem pominął).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 19 Lis 2023 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
Potwierdzam powyzszy sposob na dotarcie na lotnisko. Tramwaj T3 plus bus 47. Takiego sposobu o dziwo gogle nie pokazuje. Byc moze dlatego ze trzeba zalozyc sobie ok 1,5 godz lub wiecej (zalezy od autobusu) czasu. Kupilem bilet za 3,5 e dwugodzinny i styklo.
Od wyjscia z hotelu, metro 2 przystanki, potem tramwaj i bus minelo prawie 2 godz. Z tym ze bus czekal na nas pod tramwajem. Tramwaj jezdzi co 6 min, autobus co 30, wiec czas dotarcia na lotnisko zalezy od autobusu.
Góra
 Profil Relacje PM off
KL_user lubi ten post.
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group