Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 18 Kwi 2019 15:57 

Loty: 18
Kilometry: 28 701
Hej, dzięki za odpowiedź a co z bagażem bo ja się raczej dam radę przemieścić ale co z bagażem bo nie chciałbym wylądować w Johanesburgu bez bagażu bo później jadę około 400 km dalej ale to już autem. Kiedyś mi w Warszawie nie przyleciał bagaż to mi pod same drzwi kurier kilka godzin później przywiózł ale to raczej nie są południowoafrykańskie standardy ;)
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 18 Kwi 2019 15:59 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Problem linii - jak zgubia muszą dostarczyć pod adres konkretny, może to być i 400 km dalej

Wysłane przy użyciu Tapatalka

#63 PostWysłany: 08 Wrz 2019 10:01 

Hubertus86 napisał(a):
-- 18 Kwi 2019 13:26 --

Hej, tak się zastanawiam nad kupnem biletu ale mam niestety tylko 1h10min na przesiadkę. Lot WAW - CDG - JNB. Ze strony https://www.airfrance.pl wyczytałem, że lot z Warszawy ląduje na 2F a wylot do Johanesburga mam z 2F czyli jest to naprzeciwko więc chciałbym zapytać kogoś kto zna to lotnisko czy 1h10minut wystarczy? Wg mnie spokojnie ale czy tam nie ma jakichś utrudnień bo na mapie lotniska wygląda to bardzo blisko.

-- 18 Kwi 2019 13:29 --

Hubertus86 napisał(a):
Hej, tak się zastanawiam nad kupnem biletu ale mam niestety tylko 1h10min na przesiadkę. Lot WAW - CDG - JNB. Ze strony https://www.airfrance.pl wyczytałem, że lot z Warszawy ląduje na 2F a wylot do Johanesburga mam z 2F czyli jest to naprzeciwko więc chciałbym zapytać kogoś kto zna to lotnisko czy 1h10minut wystarczy? Wg mnie spokojnie ale czy tam nie ma jakichś utrudnień bo na mapie lotniska wygląda to bardzo blisko.

Oczywiście ląduje na 2F a kolejny wylot z 2E.

Cześć, i jak poszło? kupiłam ten sam lot i też się zastanawiam, czy zdążę :)
 Relacje PM off  

[ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości