Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 30 Cze 2017 11:00 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 996
srebrny
Niedawno leciałem z Hiszpanii i kontrola paszportowa była, oczywiście można pokazać dowód jak się jest obywatelem UE. Były otwarte cztery stanowiska, ale i tak kontrola mogła zająć nawet kwadrans.
Wydaje mi się, że w związku ze stanem wyjątkowym we Francji obowiązują "granice" na lotniskach, choć nie mogę sobie przypomnieć, żeby kontrolowali mój paszport na wylocie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#22 PostWysłany: 03 Lip 2017 12:49 

Rejestracja: 03 Lip 2017
Posty: 2
witam wszystkich bardzo serdecznie.
pytanko odnośnie tej przesiadki w BVA do Lizbony, jedni piszą ze się spokojnie zdąży, drudzy że nie, mam właśnie taką opcję i nie wiem co zrobić.
niby czas jest ale bramki zamykają 30 min przed wylotem więc choćby nie wiem jak to nie da rady, zanim podjedzie do terminalu ten z KRK , potem wysiadka , jeszcze kontrola, niech to wszystko trwa w najlepszym wypadku 30 minut to i tak zamkną bramkę na Lizbonę, no chyba że jak widzą ze jest przesiadka to czekają.. co myślicie?
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 09 Lip 2017 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Lizak101 napisał(a):
jak widzą ze jest przesiadka to czekają.. co myślicie?

Nie nastawiaj sie nawet - nie zaczekaja.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 13 Lip 2017 10:26 

Rejestracja: 03 Lip 2017
Posty: 2
postanowiłem jednak zaryzykować tą przesiadkę i wyglądało to mniej więcej tak:

Przesiadka na BVA do Lizbony.
Wylot z Krk 6 lipca o godz. 7.20. Start punktualnie. Konsultacja ze stewardesą, która poinformowała mnie, że wylądujemy 09.10. Wg rozkładu powinien być 09.35. Powiedziała również że przeważnie lądują 09.20  i tak też jest na rozkładzie lotów na BVA. Wylądowałem dokładnie 09.12. Więc do przesiadki jeszcze sporo czasu.
Ważne żeby wsiadać w Krk w miarę szybko, gdyż dla mojego bagażu podręcznego nie było już miejsca w kabinie i włożyli go do luku bagażowego. Po wylądowaniu straciłem 10 minut w oczekiwaniu na bagaż a można tego uniknąć. Potem kontrola - poszło szybko. Zaznaczam że lądowanie w BVA i start do LIS odbywał się z tego samego terminalu T2. Kontrola bezpieczeństwa do LIS bardzo szybko. 9.55 byłem w kolejce do bramki, która była jeszcze zamknięta. Planowy odlot 10.35.
Reasumując, jeśli wszystko idzie zgodnie z planem to nie ma problemu żeby na tą przesiadkę zdążyć.
Stewardesa powiedziała mi żeby na przyszłość unikać tak wąskich przesiadek bo różnie bywa, i tak też zrobię bo za dużo nerwów.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 21 Cze 2018 21:08 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 45
dla wygody i szybszej odprawy można wykupić Fast Track w Ryanair, wtedy kolejka nie straszna...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 10 Paź 2018 00:47 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
czy macie jakieś pomysły jak zagospodarować czas 8,5 godzinnej przesiadki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 10 Paź 2018 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
tak, jedź autobusem do Beauvais, jedzie szybko - jakieś 20 min, dosyć często, na miejscu klimatyczne miasteczko, spora katedra, placyk, fontanny, chyba ratusz, można zjeść, wypić piwko w kawiarenkach czy małym parku niedaleko przystanku z/do lotniska
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 26 Lut 2024 23:03 

Rejestracja: 26 Lut 2024
Posty: 1
Witam serdecznie, czy na lotnisku Beauvais jest dostępny fast track?
Przylatuję o 08.05 terminal 2, kolejny lot mam o 10.05 terminal 1 . Loty Ryanair. Czy zdążę?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group