Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [PRN] Prisztina
#41 PostWysłany: 21 Wrz 2022 14:07 

niebieski
Karta SIM sieci Vala z jakimś pakietem (dostałem tylko kartę bez opakowania) kosztuje 3€. Autobus A1 za 3€.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.

#42 PostWysłany: 22 Wrz 2022 12:35 

niebieski
Dementuję także informację, że na lotnisku PRN wpuszczają do Business Lounge tylko za kasę. Ja dziś wszedłem na podstawie biletu na rejs LO588 i karty *A Gold. Ale z PriorytyPass nie wpuszczają.
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 28 Wrz 2022 10:58 

Loty: 227
Kilometry: 242 508
złoty
Oficjalna ryczałtowa cena taksówki do miasta wynosi teraz 25EUR - jest podana na stronie lotniska i wydrukowana na tablicy stojącej przy postoju taksówek. O autobusach już wiele zostało tu napisane i wszystko jest jak najbardziej aktualne. Dodatkowo można sobie zainstalować aplikację Trafiku Urban - podaje rozkłady jazdy z przystanków, trasy oraz pokazuje na mapie aktualną pozycję autobusów.
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 31 Paź 2022 11:04 

Loty: 293
Kilometry: 482 649
niebieski
Szybkie pytanie do osób w temacie:
Mam wylot z PRN o godz. 9:00 (lecę tylko z bagażem podręcznym), pierwszy autobus z centrum na lotnisko jedzie o 7:00. Dam radę, czy może lepiej nie ryzykować i szukać czegoś innego?

#45 PostWysłany: 31 Paź 2022 15:12 
Awatar użytkownika

Loty: 172
Kilometry: 168 355
srebrny
@Runo-88

Musisz sam podjąć decyzję co do ryzyka.
Ja miałem mieć busa o 9:10 spod hotelu Grand a przyjechał o 9:15.
Na lotnisku byłem o 9:45.
Nie mogę sobie za to przypomnieć czy czasami nie trzeba było iść po fizyczną kartę pokładową do checkin :|
 Relacje PM off
Runo-88 uważa post za pomocny.

#46 PostWysłany: 31 Paź 2022 15:20 

Loty: 227
Kilometry: 242 508
złoty
@Runo-88, dokładnie tak jak powyżej napisane - sam musisz podjąć tą decyzję. Odlatywałem 13:20, na lotnisku byłem 11:45 jakoś. Zdążyłem dojść na piętro do security, zostać zawróconym na parter po papierową kartę pokładową, odstać do check-inu, wrócić na górę, postać w długiej kolejce do security, zrobić spokojne zakupy w duty free i jeszcze do tego potężnie się wynudzić przy bramce.
 Relacje PM off
Runo-88 uważa post za pomocny.

#47 PostWysłany: 22 Lis 2022 10:21 

Loty: 293
Kilometry: 482 649
niebieski
Wczoraj wróciłem z Prisztiny, odpowiem sam sobie, żeby kolejne osoby miały wiedzę:
No więc: autobus przy Hotelu Grand, planowo 7:10, pojawił się z 5 minutowym opóźnieniem. Na lotnisko autobus dojechał 7:50. Trochę czasu straciliśmy w korku w Kosowym Polu (na przedmieściach Prisztiny).
Na lotnisku trzeba spędzić kilka minut przy stanowisku nadawania bagażu (jak wspomnieli poprzednicy - trzeba się odprawić online, ale nawet bez bagażu rejestrowanego trzeba stawić się po kartę pokładową), kilka minut na kontroli osobistej i kilka minut na kontroli paszportowej.
W moim przypadku czasu do zamknięcia bramki zrobiło się mało. Zdążyłem bez problemu, ale jakakolwiek obsuwa w jeździe autobusu mogłaby spowodować, że bym nie zdążył.
Reasumując: wyjazd z miasta na 2h prze lotem to jakieś ryzyko, każdy musi ocenić samemu czy ryzykować :)
2 ludzi lubi ten post.

#48 PostWysłany: 26 Lis 2022 18:56 

niebieski
Jaka jest alternatywa do tego autobusu oprócz taxi?

#49 PostWysłany: 27 Lis 2022 12:11 
Awatar użytkownika

Loty: 172
Kilometry: 168 355
srebrny
@Arekkk

Nie ma
 Relacje PM off

#50 PostWysłany: 05 Gru 2022 08:47 

niebieski
Droga przy Grand Hotelu jest częściowo zablokowana i poranny (7:10) autobus 1A nie przyjechał na ten przystanek. Taksówka na szybko negocjowana 12 EUR. Przejazd trwał 25 minut.

Autobus 1A mijaliśmy później na trasie, więc odjechał z dworca tyle, że nie zahaczył o centrum. Z tego co mówili ludzie to od kilkunastu dni tak to wygląda.

[ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości