Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 16 Wrz 2019 13:19 

niebieski
golen napisał(a):
Taksówki lotniskowe mają z góry określone ceny (cennik jest też na stronie lotniska) - np. dojazd do Skopje - 20 EUR.

Wiem, wiem. Nawet kilka razy było na forum ;). Bardziej pytałam o to czy muszę korzystać z konkretnej korporacji, żeby nie trafić na kogoś, kto skasuje mnie potrójnie.
 Relacje PM off  

#82 PostWysłany: 16 Wrz 2019 14:00 

srebrny
DaDa napisał(a):
Czy za bilet w autobusie można płacić kartą?
Z info na stronie wynika, że tak. (1. Bus tickets can be bought only on the counter of Manora LM or at the Shuttle bus and only in the domestic curency, Macedonian Denars, excange rate is arround 1 eur for 61.5 mkd, or you can buy the ticket with a credit/debit card.)
Jednak ciekawi mnie czy ktoś sprawdził.
Trochę się martwię, bo mało tych autobusów. Jakby coś to są możecie polecić jaką taksówkę wybrać, żeby zapłacić zgodnie z rozkładem?

Tydzień temu testowałem i można. Co lepsze, miałem przylot o 12:40 i o 12:40 był rozkładowo odjazd autobusu, ale jak przyszedłem na stanowisko ok. 12:50 to autobus jeszcze stał i czekał na ludzi (odjechał jakoś 12:58), dlatego jak ktoś ma sytuację stykową to powinien iść prosto do autobusu i nie bawić się w żadne wymiany waluty na lotnisku.
 Relacje PM off
DaDa uważa post za pomocny.

#83 PostWysłany: 16 Wrz 2019 14:05 

niebieski
Dziękuję!
Mam przylot o 16.30, autobus o 17.10. Jadę z podręcznym.
 Relacje PM off  

#84 PostWysłany: 18 Wrz 2019 08:53 

niebieski
Autobus duży, komfortowy. Jeśli ma się chwile bilety można kupić ( płacąc również karta) na lotnisku. Odjechał punktualnie.
Kontrola paszportowa dość szybka.
 Relacje PM off  

#85 PostWysłany: 19 Wrz 2019 11:26 

niebieski
Zarezerwowałem transfer przez stronę Wizzair z miasta na lotnisko w Skopje. Otrzymałem voucher ze strony https://www.p-airbus.com
W mailu jest informacja, że voucher należy wydrukować. Jak to jest w praktyce? Czy można pokazać voucher ze smartphona?

Transfer będzie wykonywać lokalna firma: https://www.manoragroup.com
 Relacje PM off  

#86 PostWysłany: 19 Wrz 2019 21:20 
Awatar użytkownika

Loty: 62
Kilometry: 101 380
niebieski
W praktyce jest tak, że jak nie wydrukujesz to możesz mieć problem. Twoje ryzyko.
 Relacje PM off  

#87 PostWysłany: 25 Wrz 2019 01:29 

niebieski
Warto też pamiętać, że na lotnisku w Sokopje nie można się odprawić on-line (przynajmniej LOT) co warto wziąć pod uwagę planując podróż powrotną.
 Relacje PM off  

#88 PostWysłany: 12 Paź 2019 09:48 

Na lotnisku można kupić bilet płacąc kartą. W jedna stronę 180, w obie 360 MKD.

Maja stronę internetowa: https://manoragroup.com/en#timetableanchor

Kasa na bilety vis a vis wyjścia z taśm bagażowych (jeszcze w lotnisku).
Image

Rozkład z lotniska do centrum:
Image

Rozkład z centrum na lotnisko:
Image

Autobus od prawej strony jak się wyjdzie z lotniska:
Image

Sent from my iPhone using Tapatalk
 Relacje PM off  

[ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości