Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 12 Mar 2015 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2014
Posty: 156
Loty: 17
Kilometry: 29 684
michalp napisał(a):
kendi napisał(a):
bart89 napisał(a):
Jeśli wykupicie transfer dla 2 osób to pewnie przyjedzie normalne autko (5 os.) i Was zgarnie.


Oczywiście pod warunkiem, że wykupicie prywatny transfer dla 2 osób. Ale to kosztuje kilkakrotnie więcej.


no, ale co, jak kupie dla 2 osob w busie to mnie nie zabiora?

Tak dopytuje, bo nie chcialbym czekac godziny az sie nazbiera bus, a potem godizne objezdzac cala wyspe. Cena jednak kusi.

bart89: czy oprocz was 4 ktos jechal busem/autem? Widzieliscie moze busy z 2 osobami jezdzace?


Ja rezerwowałem przez shuttledirect, i raczej pod daną godzinę i ilu chętnych sobie wykupiło transfer to odpowiednio dużym samochodem podjedzie kierowca. Po naszą czwórkę kierowca podjechał Mercedesem Vito i po jakichś 10 minutach od wyjścia z terminala już byliśmy w drodze.
Tu wszyscy chętni tym samym lotem przylecieli.
_________________
"Panie, Islandia to mi z ręki jadła" - fotorelacja Islandia 2015
Góra
 Profil Relacje PM off
michalp uważa post za pomocny.
 
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#22 PostWysłany: 12 Mar 2015 13:42 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 172
Loty: 2
Kilometry: 8 820
My mamy kupiony prywatny transfer, bo jest nas 7 osób. Ale nadal nie wiem, czy w końcu nas zawiezie na to Gozo do Marsalforn i czy trzeba kupić bilet temu kierowcy i na auto czy nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Mar 2015 13:50 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Zadzwoń na numer podany w potwierdzeniu rezerwacji i dopytaj o szczegóły - to naprawdę będzie najbardziej wiarygodna informacja. Z całą pewnością będą mówili po angielsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Sie 2015 00:48 

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 1
Megan80, jak wyglądała podróż na Gozo z Shuttledirect? Czy bilet na prom był w cenie czy naliczone były dodatkowe opłaty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 28 Kwi 2016 14:44 

Rejestracja: 29 Lip 2013
Posty: 121
Loty: 41
Kilometry: 134 425
Czy ktoś mógłby napisać, czy cena zawiera prom, czy nie?
O godzinie 6:30 mam samolot, więc prywatny trasnport z Marsalforn, to chyba jedyna opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 17 Cze 2016 10:40 

Rejestracja: 17 Cze 2016
Posty: 2
mwosko napisał(a):
Megan80, jak wyglądała podróż na Gozo z Shuttledirect? Czy bilet na prom był w cenie czy naliczone były dodatkowe opłaty?

Również jestem zainteresowany jak wygląda w szczegółach transfer na Gozo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 17 Cze 2016 11:17 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
Ja odpowiem tylko ,że w święta wielkanocne (dokładnie niedziela)
promy kursują wg rozkładu weekendowego
Nasz "Lany Poniedziałek" nie jest u nich dniem świątecznym.
Nie wiem jak z transferem, gdyż kupiliśmy wycieczkę .
I tak w niedzielę palmową dostaliśmy się na wyspę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Maj 2017 12:54 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
No i jak z tym transferem na gozo ? Megan80 juz pewnie nie odpisze ale moze ktos inny miał ten sam transport wykupiony i wie co i jak ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 15 Lip 2017 22:27 

Rejestracja: 23 Lut 2016
Posty: 93
Jakieś nowe informacje? Ktoś skorzystał z tego transportu na Gozo i rzeczywiście to tyle kosztuje? Mnie pokazuje z MLA do hotelu na Gozo 1.25 EUR
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 12 Sie 2017 01:04 

Rejestracja: 23 Lut 2016
Posty: 93
To odpowiem sam sobie :)
Skorzystałem z shuttledirect i generalnie jestem bardzo zadowolony, bo za przysłowiowe grosze miałem praktycznie prywatny transport.
Za transport z MLA do Marsalforn na Gozo zapłaciłem 1.25 euro od osoby czyli łącznie 5 EUR, wykupując Shuttle service, Miał być bus, a ostatecznie w tej cenie czekał na nas kierowca (pomimo że nasz samolot przyleciał z ponad godzinnym opóźnieniem) i zawiózł nas samochodem na terminal promowy. Po dopłynięciu do Gozo czekał na nas kolejny osobnik. Tutaj musieliśmy poczekać ok pół godz bo niby na kogoś jeszcze czekał, ale koniec końców nikt inny się nie zjawił i ponownie jechaliśmy sami prosto do naszego hotelu, czyli za 1.25 ojro od osoby jechaliśmy sumarycznie ponad godzinę taksówką.

W drugą stronę wykupywałem już transfer z samej Malty (Mellieha) i był on z jakiegoś powodu droższy, ale ciągle tani: 9 Euro za 4 osoby. I ponownie przyjechał samochód osobowy tylko po nas, czyli mieliśmy w tej śmiesznej cenie prywatny transport jak taksówka. Jedyna uwaga to, że przy transporcie na lotnisko (z hotelu) nie dostałem informacji kiedy podjedzie kierowca i musiałem sam dzwonić żeby się dowiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group