Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Mar 2021 17:39 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1386
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Nie są strzeżone ale są monitorowane.
Z kilku pięter praktycznie samochody stoją głównie na poziomie zero i nieliczne na poziomie 1. Taki słaby ruch.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#22 PostWysłany: 02 Mar 2021 17:43 

Rejestracja: 18 Gru 2017
Posty: 22
A może Ty mi zamówisz parking, bo jak skorzystałem z innego urządzenia i przeglądarki Brave to było jeszcze gorzej ;P

**EDIT**
Już znalazłem powód, cena rośnie do 117EUR gdy się przedłuży o jeszcze jeden dzień, albo ileś godzin. Nie wiem czy to mi w czymś pomoże.

billabong napisał(a):
To jest cena z oficjalnej strony parkingu na Twoje daty. No chyba, że LKW chcesz tam zaparkować. :twisted:

Załącznik:
Załącznik ber_parking.png nie jest już dostępny

Załączniki:
Komentarz do pliku: A tak jest na innej przeglądarce, na innym urządzeniu. Śmiechu warte.
20210302_162209.jpg
20210302_162209.jpg [ 75.42 KiB | Obejrzany 3199 razy ]
Komentarz do pliku: To jest z wczoraj. I w sumie teraz też jest to samo.
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG [ 95.25 KiB | Obejrzany 3199 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Mar 2021 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Jakbyś oddawał samochód 28 to by było ta sama cena, tam ona leci tygodniami. 23/03 o 5 rano przekraczasz 15-ty dzień i tyle - dlatego cena skacze aż o taką kwotę. Parking kosztuje €39 za tydzień.

PS Weź może ciastka wyczyść i zacznij to od nowa na tej innej przeglądarce,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Mar 2021 18:16 

Rejestracja: 18 Gru 2017
Posty: 22
@billabong
No właśnie zauważyłem to. Niestety ja mam wylot o 7 a powrót o 17.
A w tej drugiej przeglądarce to może źle date kliknąłem, wtedy by się zgadzało.

@DMW
Tak się spodziewałem że jest pusto. Napisałem im maila, tyle że po angielsku. Pewnie nie pomoże ale zaryzykować nie zaszkodzi.

Nie widzę innej opcji niż płacić albo wziąć jakiś inny parking z transferem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Mar 2021 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Pytanie czy obecnie w dobie pandemii na lotnisku można normalnie nocować?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Mar 2021 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 202
Loty: 135
Kilometry: 450 446
niebieski
@Legion1 tak, nikt z lotniska nie wygania ;) ale niestety ja tam nie widziałam żadnych leżanek a na siedzeniach nie można się wyłożyć bo mają podłokietniki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
Legion1 uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 06 Mar 2021 21:40 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 112
Czy coś z Polski lata bezpośrednio z regionów na Berlin Brandenburg czy na ten moment cisza?
_________________
Kraje: 55/195
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 08 Mar 2021 20:52 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Cytuj:
Nie ma możliwości przyjazdu w celu odwiezienia lub odebrania osoby z lotniska Berlin-Brandenburg.

Ten cytat jest ze strony naszego MSZ.
Czy w praktyce jest to niewykonalne?
Czy jedyną opcją na dojazd na BER z Poznania aktualnie jest własne auto i zostawienie go na parkingu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 08 Mar 2021 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@rqs W teorii, w praktyce wszystko niemal po staremu. Busy jeżdżą, transport prywatny jeździ...Jeśli z Poznania bezpośrednio nic nie jedzie, to wystarczy dostać się do Szczecina na dworzec i dalej busem.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Mar 2021 13:37 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 58
Jak można się dostać z Krakowa na lotnisko w Berlinie bez własnego auta? Wiem, że jest bezposredni pociąg z Poznania do centrum Berlina za 67 zł. Czy coś jeszcze? Bus ze Szczecina jest nie za bardzo po drodze:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 13 Mar 2021 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2224
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
BlaBlaCar. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 13 Mar 2021 14:35 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Bespośrednio EC Wawel za lekko ponad 9 dych za bilet:
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosc ... 99932.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 13 Mar 2021 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
fighter napisał(a):
Jak można się dostać z Krakowa na lotnisko w Berlinie bez własnego auta? Wiem, że jest bezposredni pociąg z Poznania do centrum Berlina za 67 zł. Czy coś jeszcze? Bus ze Szczecina jest nie za bardzo po drodze:)


jest sporo busów z Wrocławia (flixBus bodajże jedzie prosto na BER), tzn w normalnych czasach, nie wiem jak teraz. Także, jakby co, to bus lub pociąg do Wro i tam przesiadka na cokolwiek na BER
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 13 Mar 2021 15:16 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 58
No właśnie w tych czasach flixbus właściwie nie kursuje. Wawel zaś nie pasuje godzinowo. Chyba rzeczywiście blabla wygląda najsensowniej:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 13 Mar 2021 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Potwierdzam Flixbus obciął ostro siatkę połączeń (mi nawet kasował już zakupiony kurs) więc jeśli nie jest brany pod uwagę blablacar to chyba pozostaje pociąg.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 26 Cze 2021 16:40 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Czy ktoś ostatnio podróżował z BER lecąc FR?? Chodzi mi o to czy wymagają podejścia do checkin w celu kontroli certyfikatu szczepienia czy można śmiało iść z podręcznym do kontroli bezpieczeństwa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 26 Cze 2021 17:41 

Rejestracja: 21 Kwi 2017
Posty: 60
Loty: 87
Kilometry: 208 546
Od razu do security, sprawdzają dokumenty dopiero na gate.
_________________
|Malta|Belgia|Szwajcaria|Serbia|Irlandia|Węgry|Filipiny|Portugalia|Estonia|Rumunia|Czechy|Słowacja|Austria|Japonia||Czechy|Korea Południowa
Góra
 Profil Relacje PM off
jesion83 lubi ten post.
jesion83 uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 07 Sie 2021 09:47 

Rejestracja: 20 Lip 2017
Posty: 3
Kochani, jadę odebrać jutro córkę właśnie z tego lotniska. Mam cykora :) gdzie najlepiej zostawić auto by nie zapłacić miliona euro i gdzie się z nią umówić na spotkanie, żeby się nie pogubić? Macie jakieś wskazówki? Acha i jak wygląda opłata za parking, gotówką, czy karta też ogarnę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 07 Sie 2021 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2705
HON fly4free
Jeżeli masz kogoś odebrać po co chcesz parkować na lotnisku?
Umawiasz się na telefon jak już będą gotowi na odbiór przed wejściem.
Czekasz na stacji paliw lub w innym bezpłatnym miejscu niedaleko lotniska.
Po sygnale jedziesz po pasażerów i po minucie-dwóch odjeżdżasz nie płacąc milionów euro.

Ze strony BER (tłumaczenie by Google):
Pocałuj i lataj

Przywożący lub zabierający mogą zatrzymać się przed Terminalem 1 na 10 minut bezpłatnie.

Każdy, kto przywozi swoich bliskich, gości lub partnerów biznesowych do Terminalu 1 lub odbierze ich stamtąd, może to zrobić łatwo i bezstresowo. Ponieważ w celu uniknięcia korków i zatłoczenia na poziomach odlotów i przylotów oraz zapewnienia płynnego przepływu ruchu, na obu poziomach dojazdów wprowadzono system szlabanów z automatycznym rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych. Na poziomach odlotów i przylotów znajduje się około 140 miejsc postojowych do zejścia i rozładunku lub wejścia na pokład i załadunku. Bezpłatny pobyt - zgodnie z nazwą Kiss&Fly - wynosi dziesięć minut każdy. Jeśli czas zostanie przekroczony, opłata wynosi 3 euro za 15 minut, od drugiej godziny opłata wynosi 12 euro za godzinę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 07 Sie 2021 10:40 

Rejestracja: 20 Lip 2017
Posty: 3
jejku ! nawet o tym nie pomyślałam :) dzięki serdeczne!!!! jak człowiek pierwszy raz, to nie myśli zupełnie. Dzięki raz jeszcze, pięknego dnia!


Garmond napisał(a):
Jeżeli masz kogoś odebrać po co chcesz parkować na lotnisku?
Umawiasz się na telefon jak już będą gotowi na odbiór przed wejściem.
Czekasz na stacji paliw lub w innym bezpłatnym miejscu niedaleko lotniska.
Po sygnale jedziesz po pasażerów i po minucie-dwóch odjeżdżasz nie płacąc milionów euro.

Ze strony BER (tłumaczenie by Google):
Pocałuj i lataj

Przywożący lub zabierający mogą zatrzymać się przed Terminalem 1 na 10 minut bezpłatnie.

Każdy, kto przywozi swoich bliskich, gości lub partnerów biznesowych do Terminalu 1 lub odbierze ich stamtąd, może to zrobić łatwo i bezstresowo. Ponieważ w celu uniknięcia korków i zatłoczenia na poziomach odlotów i przylotów oraz zapewnienia płynnego przepływu ruchu, na obu poziomach dojazdów wprowadzono system szlabanów z automatycznym rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych. Na poziomach odlotów i przylotów znajduje się około 140 miejsc postojowych do zejścia i rozładunku lub wejścia na pokład i załadunku. Bezpłatny pobyt - zgodnie z nazwą Kiss&Fly - wynosi dziesięć minut każdy. Jeśli czas zostanie przekroczony, opłata wynosi 3 euro za 15 minut, od drugiej godziny opłata wynosi 12 euro za godzinę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group