Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 06 Wrz 2021 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3392
srebrny
P6 faktycznie najlepiej rezerwować online, tylko nie w ostatniej chwili. Czasami potwierdzenie rezerwacji przychodzi po wielu godzinach. Raz w ogóle nie przyszło i dzwoniłem następnego dnia w sprawie wyjaśnienia. Znajomy rezerwował w sobotę na lot w poniedziałek rano, nie dostał potwierdzenia i nawet nie miał do kogo zadzwonić. Musiał brać parking na miejscu, a dopiero potem reklamować rezerwację online.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#62 PostWysłany: 06 Wrz 2021 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Dokladnie tak. Cos im sie z systemem rezeracyjnym sypnelo i automatycznie potwierdzenie nie przychodza. Trzeba dzwonic i wtedy w 5min jest na mailu.
A P6 na poczatku wrzesnia zapelniony w 98% - pojedyncze wolne miejsca.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 07 Kwi 2022 11:26 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
W GDN w budowie jest lotniskowy parking P7. Przy tej samej ulicy co wjazd na P6, ale tak 200-300 metrów dalej od P6 Jest już część oznakowania "P7 Low cost"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 07 Kwi 2022 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Ostatnio miałem akcję z P6 taką, rezerwacja 28.03 oczywiście brak potwierdzenia, to już raczej standard, częściej nie przychodzi niż przychodzi. Odczekałem 1 dzień i w dalszym ciągu brak potwierdzenia. Wyskrobałem maila, że nie ma potwierdzenia itd. odpowiedź, że z ich strony wszystko ok.
W między czasie wysyłałem ze strony rezerwacyjnej opcję "wyślij ponownie potwierdzenie" czy coś takiego, zero potwierdzenia. Ciągle dyskusja mailowa z interparkingiem, że nie działa im ten gównosystem.
W końcu zmieniłem adres mailowy i kliknąłem "wyślij ponownie potwierdzenie", przyszło.
Po kilkunastu godzinach "coś im raptem się odblokowało" i przyszły potwierdzenia na ten pierwotny mail. Ale jak to, przecież u nich wszystko super działa :lol:
Załącznik:
gównoparking.jpg
gównoparking.jpg [ 96.92 KiB | Obejrzany 2440 razy ]

Dobra wjeźdżam w końcu na parking, skanuje kod QR, szlaban się otwiera i komunikat na wyświetlaczu, że mam opłacić parking i przy okazji nie wydrukowało mi biletu tak jak powinno.
Ide do mietków z obsługi wkur....... i mówię o co biega. Tak tak, teraz nie drukuje biletów tylko sam kod wystarczy przy wyjeździe.

Po kilku dniach chce wyjechać z parkingu, przykładam kod do skanera, zero reakcji oczywiście.
Wciskam guzik "pomoc" i przez interkoma mówię, że parking opłacony a nie otwiera tego gównoszlabanu.
Po podaniu nr rejestracyjnego auta, kobieta ręcznie otworzyła szlaban.
Co za żenada. Ciągle z nimi jakieś problemy ale cena czyni cuda.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 07 Kwi 2022 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Nie martw się @cypel za budynkiem firmy Pika powstaje właśnie kolejny parking lotniskowy, w dodatku chyba z opcją przystanku dla shuttle bus.
Będzie jeszcze większy bałagan ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 07 Kwi 2022 13:47 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ja też kiedyś nie mogłem wyjechać z P4, tzn. z P4 wyjechałem, ale potem już nie. W dodatku dyskusja na interkomie nic nie dała i musiałem biegać w deszczu do ich budki.
Więc parkowanie tam to zawsze dodatkowy element zwiększający reisefeber - uda się, czy nie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 07 Kwi 2022 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3392
srebrny
To ja dołożę swoje ostatnie przeżycie parkingowe :D
Parking P5 zarezerwowany na jednodniówkę i o dziwo przyszło od razu potwierdzenie. Myślę sobie, jest dobrze. Po powrocie późnym wieczorem z powodu sporego zmęczenia podjechałem od razu pod szlaban, bez sprawdzenia kwitka w kasie samoobsługowej. Zawsze sprawdzałem w kasie pomimo tego, że parking opłacony z góry, a wyznaczonego czasu nie przekraczałem. Tym razem pierwszy raz mi się nie chciało i niespodzianka ... szlaban nie podnosi się. Wyświetla się tylko informacja o koniecznym kontakcie z obsługą. Druga próba i to samo. Nie ma rady, trzeba się wycofać ale oczywiście ktoś już zdążył od tyłu podjechać pod zderzak. Jak już udało się jakoś wycofać, idę do tej kasy, wkładam bilet, a tu info o opłacie 2 zł ??? Płacę i wyjeżdżam, chwaląc przy tym pod nosem super system parkingowy :D Na drugi dzień sprawdzam i sam dochodzę co się stało. Akurat w czasie dwóch dni pomiędzy rezerwacją a wycieczką, parking podrożał o te 2 zł. Ich wspaniały system jak widać nie uwzględnia tego, że rezerwacja opłacona wcześniej, tylko liczy po cenach w momencie wyjazdu. Super, to tak jakby zarezerwować hotel pół roku wcześniej i dopłacać potem, bo podrożało w międzyczasie. Sprawdzam w ich regulaminie i oczywiście nie ma słowa o tym, że opłata to tylko jakaś przedpłata. Wkurzony piszę dla zasady reklamację i oczywiście kompletna zlewka z ich strony. Jak się wkurzę jeszcze bardziej, to zrobię chergeback na 2 zł :D
Także ten parking faktycznie zapewnia niezapomniane przeżycia ...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 13 Cze 2022 18:19 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
Społeczeństwo wróciło do latania - parkingi lotniskowe (Interparking) w GDN zapchane pod korek.
Mając w planach obecnie zrobienie rezerwacji na lotniskowych parkingach (P3,P4,P5,P6,P7) - to warto to robić z wyprzedzeniem, bo można się odbić "brakiem miejsc".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 13 Cze 2022 18:26 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Pytanie, jak oni w ogóle to weryfikują? Jeżeli zrobię rezerwację i w tym czasie, na który mam ją zrobioną przyjedzie ktoś bez rezerwacji, a będzie jedno wolne miejsce, to mu się szlaban nie podniesie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 13 Cze 2022 18:35 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
Odbije się na szlabanie - parę lat temu tak raz miałem - nie zrobiłem rezerwacji wcześniej i na wjeździe na P6 szlaban się nie otworzył ("brak miejsc").
W ogóle ten system parkingowy w GDN jest słaby w planowaniu dostępności, bo można przecież wykupić rezerwację np. na tydzień, a zostawić na 2 tygodnie i potem przy wyjeździe dopłaca się po prostu różnicę.
Na P6 już miałem tak, że wjechałem z wcześniej wykupioną rezerwacją i trzeba było mocno się nakombinować, żeby samochód zostawić, bo nominalnego miejsca ani jednego nie było wolnego. Ale to była chyba najgorsza pora dnia - miałem LOT o 8:55 do WAW - czyli po porannym szczycie wylotowym, a jeszcze przed chociażby jednym przylotem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
Sudoku uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 23 Sie 2022 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Gru 2019
Posty: 36
Loty: 1
Kilometry: 630
Czy któryś z forumowiczów również miał problemy ze skanerami na bramkach wyjazdowych w K&F na GDN? Ostatnio trafiłem na taką, gdzie musiałem machać bilecikiem przez dwie minuty nad laserem, żeby załapał, a czas leciał... z kolei ta przegródka, która szybko skanuje bilety a potem je wciąga nie działała, być może była zatkana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 23 Sie 2022 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3392
srebrny
golen napisał(a):
Społeczeństwo wróciło do latania - parkingi lotniskowe (Interparking) w GDN zapchane pod korek.
Mając w planach obecnie zrobienie rezerwacji na lotniskowych parkingach (P3,P4,P5,P6,P7) - to warto to robić z wyprzedzeniem, bo można się odbić "brakiem miejsc".

Chciałem zarezerwować online na długi weekend 12-15 sierpnia i już 9 sierpnia odbiłem się od systemu rezerwacyjnego - sold out :D
Sprawdzałem jeszcze w kolejnych dniach i później też nie było możliwości rezerwacji. Finalnie zarobił na tym Uber.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 06 Paź 2022 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Niestety darmowe parkowanie się zakończyło. :(

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wz ... 71443.html
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 07 Paź 2022 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
I bardzo dobrze. Przy tak uczciwych i niskich cenach na P7 i P6 trzeba być niezłym burakiem żeby parkować na pasie zieleni.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 07 Paź 2022 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@cypel Pytanie w ktorym miejscu zaparkowane i za ktore miejsce SM wystawia mandaty. Nie wszystkie wolne miejscowki sa na pasie zieleni. Jest calkiem sporo "legitnych"...
https://www.google.com/maps/@54.385335, ... a=!3m1!1e3

Załączniki:
Zrzut ekranu 2022-10-7 o 10.43.31 (1).png
Zrzut ekranu 2022-10-7 o 10.43.31 (1).png [ 191.96 KiB | Obejrzany 1705 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
#76 PostWysłany: 07 Paź 2022 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
pewnie za to https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wo ... 71201.html
chamówa jednym słowem bo trzeba przebić się przez chodnik żeby zaparkować
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 07 Paź 2022 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
No tak, to wyglada bradzo zle w porownaniu z niektorymi miejscowkami na Spadachroniarzy. Nie dziwie sie, ze polecialy mandaty.
W sumie to szkoda, ze tak taniego parkowania nie ma w POZ, gdzie ostatnio wpadli na genialnie debilny pomysl aby darmowe Kiss&Fly wywalic 500 metrow od przylotow i 200m od odlotow. Teraz jak ktos nie chce dygac z bagazami to musi placic. A dodatkowo parkingi wypozyczalni samochodow tez ustawiono 500metrow od stanoiwisk w terminalu - jakis d... to wymyslil - nowy prezes? Ale to juz innny temat - o NIEprestizowym lotnisku w Poznaniu :-(
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 17 Lis 2022 23:29 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
W GDN wylądowała inflacja - podrożały wszystkie parkingi lotniskowe - najwięcej (ponad 30%) długoterminowe P6 i P7.
Np. tygodniowy postój
P4/P5 z 90zł na 111zł
P6 z 49zł na 65zł
P7 z 35zł na 50zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 30 Lis 2022 16:11 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 324
niebieski
Jak zdobyć kody zniżkowe na parking Interparkingu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 30 Lis 2022 21:01 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
Nawet po podwyżkach, to i tak bajka. Tylko GDN!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mokradok lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group