Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
podsumowanie (c) Pacjonek
Rome Ciampino

Dojazd do/z centrum Rzymu (najkorzystniejsze warianty)

a) Wersja najtańsza /jedna przesiadka/
spacer 5 min + autobus 720 + metro
Cena:
1,50€ o.w. (wszystko kupowane na miejscu, brak możliwości zakupu online)
Czas podróży: w zależności od pory dnia, około 1h

bus 520 + metro A. --> Przesiadka na metro na stacji Cinecitta.
Koszt 1,50e (bilet 100 minutowy). Można też jechać na bilecie dłuższym (24h, 3-dniowym, 7-dniowym, RomaPasS

Po wyjściu z terminalu idziemy na przystanek po prawej stronie patrząc od strony terminala (za rondem). Wsiadamy w autobus nr 720 do stacji metra Laurentina, a więc początkowej stacji niebieskiej linii metra. Autobus jedzie ok. 25 minut w jedną stronę.
Podróż odbywamy na pojedynczym bilecie ważnym 100 minut (metro i autobus oklejone tą samą nazwą przewoźnika - ATAC), niestety niedostępnym u kierowcy autobusu. Na lotnisku bilety miejskie można kupić w informacji turystycznej (choć zachęcają do zakupu Roma Pass)
Autobusy nr 720 odjeżdżają z terminala autobusowego obok stacji metra Laurentina w dni powszednie co ok.40 minut, w soboty co godzinę, w niedziele wcale. Autobus nie dojeżdża na lotnisko, tylko 5 minut marszu przed. Należy wysiąść przed rondem, ale jeśli się przegapi ten przystanek to nie ma problemu, ponieważ kierowca zawraca na rondzie i znowu zatrzymuje się w tym samym miejscu, tyle, że po drugiej stronie ulicy

a) Wersja low-cost /jedna przesiadka/
autobus podmiejski + metro
Cena:
2,70€ o.w. (wszystko kupowane na miejscu, brak możliwości zakupu online)
Czas podróży: w zależności od pory dnia, około 1h

Przy wyjściu z lotniska (z hali odlotów), szukamy wiaty przystanku autobusowego numer 2,
skąd odjeżdża autobus do/z stacji metra Anagnina, rozkład jazdy dostępny tu http://www.atral-lazio.com/index.php?op ... 97&lang=en
Bilet kupujemy u kierowcy, kosztuje on 1,20€
Po przyjeździe do Anagniny kierujemy się do bardzo dobrze oznaczonej stacji metra, tam w automacie kupujemy
bilet jednorazowy za 1,50€ lub bilet całodniowy 7€ uprawniający do podróży dowolnym miejskim środkiem transportu
(metro, autobusy, pociąg, kolejka podmiejska itp.) w granicach Rzymu dowolną ilość razy.
Mapka metro: http://www.rome.info/metro/rome_metro.gif
Metrem jedziemy do przystanku Termini.
Metro A i B czynne są od godziny 5.30 do godz. 23.30; w piątek i sobotę do godziny 01.30.
Powrót w dokładnie taki sam sposób - metrem do stacji Anagnina, a następnie autobus ze stanowiska 1 znajdującego się przy stacji metra.

b) Autobus Podmiejski /bezpośrednio/
Cena:3,90€ o.w. lub 6,90€ RT online / 4,50€ o.w. lub 9,00€ RT w autobusie
Czas podróży: około 40 minut

Rozkład jazdy dostępny tu http://www.atral-lazio.com/index.php?op ... 95&lang=en
wraz z ewentualną opcją zakupu online poniżej (Ticket Purchase: Online).
W rozkładzie jest błąd mówiący jakoby bilet kosztował 4,50€ OT, co nie jest prawdą w przypadku zakupu Online.

c) Autokar /bezpośrednio/
Cena:4,00€ o.w. lub 8,00€ RT online / 6,00€ o.w. 12,00€ RT w autobusie
Czas podróży: mniej niż 40 minut[i] (teoretycznie)
Rozkład jazdy i formularz zakupu dostępny tu http://www.terravision.eu/rome_ciampino.html
Warto przed zakupem przejrzeć ostatnie strony tego wątku (znaczne opóźnienia autobusów)

Lotnisko na noc jest zamykane i nie ma możliwości przenocowania


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1171 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
#941 PostWysłany: 04 Lut 2018 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
radzio666 napisał(a):
pojawic sie mozesz, a czy ci sie uda z kolejka to juz nie wiemy :ugeek:


Próbujesz zbierać lajki czy nabijasz sobie posty? Bo merytorycznie twoja wypowiedź nie wnosi nic. Jak nie trudno się domyślić, pytanie kieruję do osób, które choć raz leciały z CIA i są w stanie orientacyjnie powiedzieć, czy wieje pustkami, czy nie radzą sobie z obsługą pasażerów. Za rady w postaci "nigdy nie wiesz co się może stać" z góry dzięki.

Natomiast nawiązując do tematu autobusu 720 którego zamierzam przetestować w drodze z Rzymu:
- tu jest aktualny rozkład (system, który ściąga dane busów online, długo się ładuje)
http://viaggiacon.atac.roma.it/?service ... &linea=720
- klikając na wybraną datę macie rozkład (inny w soboty oraz niedziele)
- klikając w dany przystanek macie online za ile przyjedzie autobus
- rozkład obowiązuje TYLKO dla przystanku na pętli metra - linia cyrkuralna gdzie jak to w Rzymie, autobus jedzie jak chce więc na oko jak nie ma korków na lotnisku bywa 20-25 minut lub więcej jak są korki, po czasie z rozkładu metra
- instalując sobie na telefonie appkę ATAC możecie wyszukiwać rozkłady, połączenia. Co najważniejsze, jako że rozkładów nie ma a tablice elektroniczne są rzadko spotykane na mieście, w appce podają online za ile minut i przystanków przed nami przyjadą autobusy. Jest to mega fajne, gdyby nie to, że części autobusów GPS nie widzi i gdyby kierowcy nie odwalali akcji typu "przerwa 5 minut proszę państwa bo idę na kawę!" :lol:
Autobus 720 ma na mapce zaznaczone przystanki - na samym lotnisku a przy metrze, jak wyjdziecie to na lewo jest zadaszona pętla. Wsiadać i nie czekać do odjazdu bo oni naprawdę jeżdżą jak chcą. Co parę tygodni na stronie ATAC nie można namierzać autobusów z uwagi na liczne strajki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#942 PostWysłany: 04 Lut 2018 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
żeby Ci udzielić rzetelnej informacji to chyba pare razy w roku ktoś by musiał latać z tego Ciampino, wątpie czy po jednym czy dwóch razach ktoś będzie pamiętał czy długa stał w kolejce itp, nie miej pretensji, zapas zawsze lepiej miec
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#943 PostWysłany: 04 Lut 2018 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 603
Loty: 22
Kilometry: 20 023
niebieski
Nawiązując do czasu oczekiwania na CIA i autobusu 720 moja historia z połowy stycznia. Wizz do Katowic odlatuje 15:05. Godzina 12:20, zaraz po skończonej modlitwie z papieżem idę na pobliską stację metra A, następnie sprawna przesiadka na Termini na linię B i po 45 min jestem na stacji Laurentina. Po wyjściu z metra należy zawrócić w lewo i przejść ok. 100 do stanowiska skąd odjeżdża 720, 15 min oczekiwania na odjazd autobusu i po następnych 30 min jestem pod samymi drzwiami lotniska (1 h 30 min łącznie spod Watykanu). Co do samego lotniska: leciałem z samym podręcznym, więc od razu po wejściu skręt na prawo do kontroli bezpieczeństwa (kolejka praktycznie zerowa), szybkie zakupy przechodząc przez bezcłówkę i po 10 min od wejścia byłem w kolejce do boardingu, który właśnie się rozpoczął. Reasumując: gdyby ktoś planował wziąć udział w modlitwie w południe na Placu Św. Piotra, a następnie skorzystać z opcji metro A i B oraz 720 na lot do Katowic to na styk, ale jest to do zrobienia (przypominam, że była to połowa stycznia, niedzielne popołudnie, podejrzewam że w szczycie sezonu lotnisko może być bardziej zatłoczone).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#944 PostWysłany: 04 Lut 2018 17:30 

rdw napisał(a):

Autobus 720 ma na mapce zaznaczone przystanki - ..........przy metrze, jak wyjdziecie to na lewo jest zadaszona pętla. Wsiadać i nie czekać do odjazdu bo oni naprawdę jeżdżą jak chcą. Co parę tygodni na stronie ATAC nie można namierzać autobusów z uwagi na liczne strajki.


W pełni potwierdzam i radzę sobie dać zapas co najmniej godzinę: mi 720 przy stacji metra podjechał i po 20 minutowym postoju w dzień roboczy odjechał łącznie po ok. ponad godzinnym oczekiwaniu (jeden nie przyjechał)
Góra
 PM off  
      
#945 PostWysłany: 04 Lut 2018 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Uwierdzam się w przekonaniu, że w takim razie lepiej zrobić 3km z buta do stacji metra Ciampino z lotniska.
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#946 PostWysłany: 09 Lut 2018 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Bilet na Terravision - co o tym sądzicie:
mam przylot 23:00 i pewnie sporo osób będzie jechać tym autobusem bo opcji komunikacji, zwłaszcza o tej porze za wiele nie ma.
Jest to późna pora - większe ryzyko przylotu z opóźnieniem bo samolot krąży od rana, miejsce w samolocie z tyłu więc nie pierwszy wychodzę, na duży podręczny z taśmociągu pewnie poczekam. Zakładając brak opóźnienia, walizkę pewnie odbiorę koło 23:15-20 (hipoteza). Dwa ostatnie kursy Terravision są o 23:40 i 00:15 - który wybrać?
- jak wybiorę ten o 23:40 to w razie przylotu o czasie nie będę czekał niepotrzebnie długo, ale jak się samolot spóźni to o 00:15 do ostatniego wejdę tylko jeśli będą wolne miejsca na ten kurs (bilet zachowuje ważność w razie opóźnień, ale zależne od dostępności - info Terravision na facebooku)
- jak wybiorę ten o 00:15 to będę miał pewność wyjazdu ostatnim busem i w razie lądowania bez opóźnienia mogę spróbować jechać też tym o 23:40 - tylko tu znowu obowiązuje zasada, że wcześniejszym pojadę o ile zostaną wolne miejsca. A czytałem, że potrafią być dzikie rzucania się ludzi na ich autobus i nie wiem, czy jak już załadują się ludzie z biletem na aktualny kurs to czy następnie pierwszeństwo mają ci z biletem na inną godzinę czy ci którzy stali w kolejce "bo oni tu pierwsi stali"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#947 PostWysłany: 14 Lut 2018 18:51 

Rejestracja: 14 Lut 2018
Posty: 1
NIE WYBIERAJCIE TERRAVISION, jeżeli nie chcecie stracić swoich walizek. W niedzielę przylecieliśmy do Rzymu Ciampino i mieliśmy wykupione bilety na autokar Terravision. Pan zobaczył nasze bilety i polecił abyśmy nasze walizki włożyli do luku a potem wsiedli do autobusu bo są już ostatnie miejsca. Tak też zrobiliśmy. Gdy dotarliśmy do stacji docelowej w TERMINI ROME, kierowca najpierw otworzył luk bagażowy i to z obu stron a dopiero potem drzwi ludziom. W knosekwecji, każdy z ulicy mógł podejść i wziąć sobie walizkę. Tak też sie stało, kiedy wysiedliśmy z autokaru, naszych walizek i walizki jeszcze jednego chłopaka nie było. Powiedzieliśmy o tym kierowcy, ale on nawet nie patrzył na luk bagażowy tylko siedział za kierownicą i słuchał muzyki. Nikt nie chciał nam pomóc i kazali nam iść na policję, twierdząc że oni za to nie odpowiadają a bagażu muszę pilnować sama. Ale niby jak mam to zrobić, kiedy byłam w zamkniętym autobusie ? Ta firma umożliwia kradzież, nie jest to odosobniony przypadek, na tripadvisorze znalazłam mnóstwo podobych przypadków. UNIKAJCIE TERRAVISION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja wybierając tą firmę nie czytałam opinii i ten błąd przypłaciłam stratą dwóch walizek....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#948 PostWysłany: 14 Lut 2018 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Wystarczyło poczytać wcześniej ten temat, terravision nie jest chwalony, wielka szkoda :/ ...


Ostatnio edytowany przez DonCorrado, 15 Lut 2018 01:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#949 PostWysłany: 14 Lut 2018 21:05 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
No słaba historia, ale z drugiej strony, w każdym autobusie są otwierane luki i mogą się przydarzyć podobne historie. Nie mówiąc o lotniskach, gdzie bagaż sobie jeździ i wystarczy podejść i zgarnąć pierwszy lepszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#950 PostWysłany: 19 Lut 2018 17:01 

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 5
witam.
może mi ktoś pomoże...potrzebuje łatwej trasy dla 2 starszych osób ... z ciampino-airport do rzym-pantheon
.....najłatwiej taxi.. ale jakie i ile moze kosztowcc, ?
??? jakies pomysły??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#951 PostWysłany: 26 Lut 2018 23:24 

Rejestracja: 02 Lut 2015
Posty: 6
mam takie pytanie, czy ktoś z was próbował przejść drogę z lotniska do centrum lub odwrotnie na piechotę przez drogę antyczną? Podobno bardzo ładna i malownicza ścieżka i z tego co widzę idzie dojść nią na lotnisko (oczywiście przy założeniu, że ktoś ma trochę czasu, z tego co widzę około 10km)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#952 PostWysłany: 27 Lut 2018 13:03 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Byłem na tej drodze. Dotarłem autobusem, potem kawałek pieszo (do katakumb), a wracałem pieszo. Do lotniska się nie zapuszczaliśmy, ale z tego co widać na StreetView nie powinno być problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#953 PostWysłany: 02 Mar 2018 17:48 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 1
Hej, mam takie pytanie. Korzystał ktoś z was z transportu z lotniska do centurm który oferuje Ryanair na swojej stronie. Pod koniec marca planujemy z dziewczyną wylot do Rzymu ale niestety przylatujemy na miejsce po godzinie 23 i boję się że nie będziemy w stanie dotrzeć do centrum Rzymu gdzie zarezerwowaliśmy nocleg. Macie może jakieś sprawdzone sposoby na dostanie się z lotniska o tak późnej porze? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#954 PostWysłany: 05 Mar 2018 21:33 

Rejestracja: 05 Mar 2018
Posty: 1
Lot 7:45 z Rzym Ciampino do Warszawy Modlin. Sprawdzone przeze mnie: złapanie przed 5 rano nocnego autobusu N2 (jeżdzącego w miejsce metra B). Na końcowej stacji Laurentina przesiadka do autobusu 720 (zaczyna jeździć od 5:30 rano co 20 min.). Przesiadkowy przejazd zajął ok 50 min (wczesna pora, w naszym przypadku niedziela, zerowy ruch uliczny), koszt 1,5 euro(bilet 100min). Mieliśmy ponad godzinny zapas do boardingu.
Obawialiśmy się wczesnoporannego Rzymu - o tej porze roku 5 rano to noc. Wsiadaliśmy przy Koloseum. Niepotrzebnie - nikt nie minął nas po drodze, w autobusie spokojnie, chociaż zauważyliśmy że nocnymi autobusami często jeżdżą chcący się ogrzać bezdomni.
W razie czego polecam low costowy tranfer za pomocą ATAC.
Góra
 Profil Relacje PM off
DonCorrado lubi ten post.
DonCorrado uważa post za pomocny.
 
      
#955 PostWysłany: 05 Mar 2018 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
O tej porze w rzymie to najpredzej bym sie spodziewal tego, ze autobus nie podjedzie o rozkladowej godzinie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#956 PostWysłany: 25 Mar 2018 13:51 

Rejestracja: 25 Mar 2018
Posty: 1
Lądujemy na Ciampino o 23:00, 4 os dorosłe z małym dzieckiem. Będziemy mieć 5 bagaży podręcznych i wózek. Mieszkanie mamy przy Viale dei Quattro Venti. Zbyt daleko od stacji Termini aby poradzić sobie bez dalszego transportu. Do wyboru zostaje taxi z lotniska, NCC lub transfer wynajęty z ryanair. Prawdopodobnie potrzebujemy tez większego samochodu bo do standardowego możemy sie nie zmieścić. Czy ktoś korzystał z którejś z powyższych opcji ? Co wybrać i jaki to może być przybliżony koszt biorąc pod uwagę taryfę nocną? Teoretycznie taxi 30 euro do muru Aureliana + 6km *1,3 euro, ale czy to wszystko ? Transfer ryanair życzy sobie 200-250 zł za większy samochód a NCC ? Macie jakieś doświadczenia z tym transportem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#957 PostWysłany: 27 Mar 2018 21:45 

Rejestracja: 14 Wrz 2012
Posty: 2
Witam,
czy ktoś może potwierdzić autobus 520 z lotniska do linii metra A
Wszyscy piszą tylko o 720, nie wiem czy 520 już nie jeździ ?
Mamy z rodziną miejscowke blisko Watykanu i najszybciej bez dodatkowych przesiadek byłoby właśnie 520 + metro linia A
.
http://viaggiacon.atac.roma.it/?service ... orso=520A#

Proszę o jakieś potwierdzenie

Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#958 PostWysłany: 02 Kwi 2018 05:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Czy ktoś lądował na Ciampino i odbierał walizkę z taśmociągu (czyli tak, jak teraz dzieje się to z każdym kto nie dopłaci Ryanairowi)? Jaki czas powinienem zakładać od momentu godziny lądowania (według Flightradar choćby) do momentu faktycznej możliwości zabrania walizki z taśmociągu? Czy to raczej kwestia 15, 20, 30, 40 minut?
Pytam oczywiście ze względu na to, że lądowanie o 23:00 a ostatni Terravision o 23:40 i zastanawiam się, czy w ogóle kupować ten bilet bo:
- ten rejs łapie i tak opóźnienia w czasie lądowania i to spore
- nawet w przypadku lądowania co do minuty, nie jest pewne, czy walizka w pół godziny tafi do moich rąk?
- na lotnisku ok. 23:00 ląduje 6 samolotów w tym ten z WMI więc bagaży sporo do wyładowania...(wszystkie loty łapią opóźnienia)
- Terravision jeździ jak chce a ten bus rusza o 23:30 z centrum Ciampino i rzekomo 23:40 z lotniska Ciampino

Poza ostatnim kursem pozostaje tylko Taxi do centrum. Jego koszt to 30 euro więc jak lecą 2 osoby to nie wiem czy kupować niezwracalny bilet na Terravision czy raczej godzić się z musem jazdy taxi i szukać czy jacyś współpasażerowie nie chcą się załapać na wspólną jazdę taxi w 3/4 osoby (nie wiadomo czy wtedy walizki wejdą) :lol:

Z tego co widzę, "uprzejma" firma Terravision która bardzo "dopasowała" się do rozkładu lotów (żart) nie czeka z ostatnim kursem na spóźnionych pasażerów. Super oferta w regulaminie mówi, że bilet zachowuje ważność na pierwszy bilet dnia następnego - około 5 rano, no super! :lol:

Generalnie to lotnisko to organizacyjnie dno den. Nawet na Terravision pełno skarg na skradzione walizki i opóźnienia. A ten bus 520 do metra to też hit, ostatni kurs 23:30, na lotnisku realnie 23:40 (czyli identycznie jak Terra) po czym bus wysadza ludzi na stacji metra z której ostatni wagon w dniu dzisiejszym odjechał 15 minut temu (metro do ~23:30).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#959 PostWysłany: 02 Kwi 2018 06:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
Lądowałem tam ostatnio 2 lata temu więc z rezerwą bierz to co napisałem ale tak:

1) po wylądowaniu oprócz Terravision byli tam też inni przewoźnicy(co najmniej jeden). Stał autokar włoskiej firmy przy wyjściu z terminalu (nazwy sobie nie przypomnę, wiem tylko że miał WIFI w którym strona startowa firmy była po włosku, kosztował €5.90), w każdym razie miał napisane na wyświetlaczu duże €5,90 ROMA TERMINI.
Nikt tam się nie ceregielił z jakimiś rezerwacjami - kto pierwszy ten lepszy, płatność kierowcy do ręki :D

2) w drodze powrotnej tym razem Terravision bilety kupowane na 5 minut przed odjazdem w kiosku Terravision na dworcu kolejowym Termini

3) nawet jak Ci zwieje to chętnych na wspólną taksówkę pewnie znajdziesz. Jeszcze wcześniej któregoś razu we dwóch dobraliśmy dwójkę Kanadyjczyków i wysiedliśmy przy Koloseum płacąc połowę tego co były na liczniku Kanadyjczykom do ręki a oni pojechali dalej ze 2km do swojego hotelu.

4) No i w końcu, nawet na Terravision jeśli uda Ci się zdążyć będziesz mógł kupić bilet u kierowcy startując z Ciampino (nie jestem tylko pewien czy za €5 czy trochę drożej, to ktoś musi potwierdzić) o ile będą miejsca, chociaż jak sam napisałeś autokar nie czeka więc to ma małe znaczenie dla spóźnialskich :mrgreen:

Więc ta rezerwacja za wczasu w Twoim przypadku to nie jakaś super opłacalna konieczność

EDIT: Całkiem możliwe że to był ten autokar http://www.sitbusshuttle.com/en/ parkował po drugiej stronie dworca Termini niż Terravision
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#960 PostWysłany: 02 Kwi 2018 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Potwierdzam my też korzystaliśmy z autobusu spod portu lotniczego ale 8 lat temu. Wychodzisz z budynku i wpadasz na autobus . u nas była opcja zakupu z powrotnym biletem i wtedy płaciłem chyba łącznie 8€/osoba RT. wiec jak pisze @kittycate że 2 lata temu było podobnie to raczej zmian nie wprowadzili do działającego systemu. O miejsce się nie martw u nas autokar był nawet nie w połowie wypełniony. A jak dotrzesz na Termini Station to już masz główny węzeł przesiadkowy na Metro, autobus i mnóstwo sensownych hoteli w okolicy do 10 min spacerkiem.
Generalnie te autobusy są poustawiane tak by były zawsze jak przylatuje i odlatuje samolot/y
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1171 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 59  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group