Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 29 Kwi 2022 08:41 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Dla mnie Tucepi jest fajne na pobyt (nie w ścisłym seonie, bo tam tłok niemiłosierny na plaży), ale to za daleko na zwiedzenie Primosten i Sibenika, po prostu, zbyt dużo czasu w samochodzie spędzisz. Paliwo też kosztuje. Jeśli jedna baza w Tucepi, to skup się na okolicy Riwiery makarskiej: SvJure, jeziora w Imotski (Modro i Crveno).

Ja bym pozostała przy 2 różnych noclegach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#122 PostWysłany: 04 Maj 2022 07:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie.
Jeszcze inne pytanie:
Czy w okolicy Tucepi-Makarska ma sens wypożyczyć rower na dzień/parę godzin?
Główna szosa Riviery prowadząca do Dubrownika nie zachęca do roweru ale jest tam coś a la leśna ścieżka między miejscowościami - widział ktoś tam rowerzystów, trasy rowerowe czy raczej sfrustruję się brakiem dróg rowerowych i kamieniami po drodze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 19 Paź 2022 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Szybki wypad z Katowic do Trogiru na pare godzin W6.
Padl pomysl by wymoczyc 4litery w Adriatyku. Jest szansa gdzies to zrealizowac, a nastepnei splukac sie pod prysznicem
czy zostaje kombinowanie z woda z butelki by sie nie drapac od soli tu i tam na powrocie w samolocie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 19 Paź 2022 11:34 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 664
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Nie.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#125 PostWysłany: 19 Paź 2022 11:48 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
@correos
możecie zerknąć na plażę Divulje, tuż koło lotniska, więc niejako po drodze do miasta
kiedyś tam byłem i wydaje mi się, że były prysznice - zresztą na fotce w googlu są widoczne
pytanie, czy o tej porze roku będą działać ;)

lub plaża Resnik - nieco w drugą stronę od lotniska
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#126 PostWysłany: 19 Paź 2022 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2019
Posty: 210
Tydzień temu na większości plaż były działające prysznice. Woda cieplejsza niż w morzu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 31 Paź 2022 15:10 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Jak już padło pytanie o plaże w kontekście wyjazdu do Splitu na jesieni to tylko dopowiem, że piaszczysta plaża w centrum Splitu (Bačvice) była zauważalnie cieplejsza od plaż w parku Marjan (Kasjuni - kamienista i Ježinac - mieszana), prawdopodobnie dlatego, że plaża Bačvice ma bardzo łagodne zejście do morza, tzn woda jest płytsza.
(bazuję na doświadczeniach z ostatniego weekendu października)
Na wspomnianych przeze mnie plażach było sporo ludzi (najwięcej na Bačvice) i prysznice oczywiście działały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group