Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Cze 2022 20:21 

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 46
Loty: 19
Kilometry: 28 379
Cześć,
Potrzebuje pomocy od bardziej wykwalifikowanych w tym temacie osób. Ląduje z żoną 19.07.2022 około 08:00 w Podgoricy. Plan na pierwsze 2-3 dni jest taki, że chcemy jechać na rafting. Czy macie jakieś sprawdzone firmy organizujące tego typu atrakcje? Jak można zorganizować dojazd zakładając, że nie chce wynajmować samochodu i wolałbym opierać się o transport publiczny? Nie jest dla mnie ważne czy będzie to Tara czy jakieś kaniony, bardziej interesuje mnie więcej atrakcji, następnie planujemy wyjazd do Kosowa więc powrót do Podgoricy lub Bar i dalej w trasę.
W tej chwili z ciekawych znalazłem np. https://www.tararafting.net/perucica-ka ... hiking-a5/ Cena dość duża ale plan całkiem ciekawy, większość kończy się sniadaniem a tu jest 3 dzień dalej z atrakcjami.
Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi/rekomendacje.
Pozdrawiam
Mateusz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 16 Lip 2022 16:18 

Rejestracja: 04 Lip 2011
Posty: 326
niebieski
Nie wiem czy Ci to coś pomoże ale ogólnie ceny raftingów to teraz około 50E za 1-dniowy (sam spływ to coś około 4h) plus lunch. Takie ceny proponowali nam Dudevica Tara Bridge. Ostatecznie pojechaliśmy do Pluzine i tam skorzystaliśmy z Waterfall Rafting Center. Cena to 55E za spływ plus dobre śniadanie i pyszny obiad. Sam spływ trwa coś około 3/4h. Zaczyna się śniadaniem koło 10, następnie jest przejazd jeepem do BiH i stamtad zaczyna się spływ. Potem powrót jeepem na camping i obiad kolo 16.00. Generalnie fajnie wszystko zorganizowane i mogę szczerze polecić. Dla wrażliwszych minusem moga być zalatujace kaski ;) ...ale maja też kaski z mocowaniem do GoPro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Paź 2022 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Ktoś korzystał w drugiej połowie października i może podać nazwę firmy? Szukam ale znalazłem max do 15.10.
Edit:
Znalazłem, oni działają jeszcze w tym okresie https://www.rafting3rivers.me/en
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group