Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czarnogóra
#161 PostWysłany: 12 Lis 2021 11:20 
Awatar użytkownika

Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
Arek Klos napisał(a):
Cześć,
Termin 7-10.11.2021

Byłem w tym samym terminie

Arek Klos napisał(a):
Jest 1 bankomat ATM (uwaga, pobiera prowizje od wypłaty Revolutem- 5 E, nie radze korzystać)

Nie jest to prawdą. Po lewej stronie od wyjścia na halę przylotów (praktycznie w samym rogu) jest bankomat Addiko (taki czerwony), który nie pobiera prowizji (przynajmniej w przypadku Revoluta). Informacja o tym bankomacie była już umieszczana na forum.

Arek Klos napisał(a):
PS; W tym terminie miało padać, a 3 dni było słońce.

Przecież padało w poniedziałek :P (w Kotorze i Budvie).

E: Warto jeszcze dodać, że na lotnisku można przenieść przez kontrolę bezpieczeństwa dużą butelkę z wodą. Obsługa pytała mnie czy mam piwo / wino, ale nie miałem, więc nie wiem czy alkohol też przejdzie. Może ktoś wie?
 Relacje PM off  

#162 PostWysłany: 13 Lis 2021 09:53 
Awatar użytkownika

Tak, tam alkohol przechodzi. Można kupić do kilku litrów, nie pamiętam szczegółów ale było na forum wiele razy poruszane. Ja w tym roku przywiozłem 3 dobre winka zamiast kupować za bramkami. (więcej się nie zmieściło do bagażu :oops: )
Kadet uważa post za pomocny.

#163 PostWysłany: 21 Lis 2021 17:36 

Cześć wszystkim. Wybieram się na początku grudnia z dziewczyną do Czarnogóry i w planach mamy zwiedzania zatoki kotorskiej. Zastanawiamy sie nad 2 noclegami w Kotorze i 2 w Herceg novi albo 4 w Kotorze. W planach i tak mamy odwiedzenie tych najbardziej popularnych miast - kotor, herceg novi, Perast, Tivat. Chcialem Was poprosic o porade, mianowicie lepiej jest wziac wszystkie noclegi w Kotorze czy część w Kotorze i cześć w Herceg Novi? Chodzi mi też o bardziej romantyczne miasto, bo w planach są również zaręczyny. :) Co jest jeszcze wartego zobaczenia w okolicy poza tymi miastami co wymieniłem, coś jeszcze polecacie wartego odwiedzenia? Z góry dzięki. :)
 Relacje PM off  

#164 PostWysłany: 28 Lis 2021 09:37 
Awatar użytkownika

Ja ze swojej strony poleciłbym Herceg Novi z uwagi na mniejszą liczbę turystów, miasteczko jest niezwykle urokliwe. Owszem można je zwiedzić w jeden dzień a nawet pół dnia ale ja zdecydowanie wolałem noclegi w Herceg Novi - tym bardziej, że mieliśmy świetne lokum. Polecam Garni Hotel Bokeška Noć - bardzo mili i pomocni właściciele, super śniadania - codziennie coś innego robione przez starszą parę, która prowadzi hotel. Hotel z widokiem na morze 8-)

[ 164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości