Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 31 Sty 2016 16:16 

Rejestracja: 14 Lis 2010
Posty: 578
Loty: 116
Kilometry: 151 005
złoty
teatr światła i cienia Hilt

http://www.hilt-theatre.cz/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 02 Lut 2016 00:41 

Rejestracja: 11 Lip 2013
Posty: 8
To dorzucam jeszcze muzeum czeskiego komunizmu - http://alemuzea.pl/czechy-praga-muzeum-komunizmu/

Załączniki:
1-DSC_0369.jpg
1-DSC_0369.jpg [ 75.19 KiB | Obejrzany 9542 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 20 Cze 2016 18:59 

Rejestracja: 02 Wrz 2012
Posty: 233
Loty: 41
Kilometry: 73 062
Zbanowany
niebieski
Ja również polecę wcześniej wspomniane tu muzeum lotnictwa na terenie lotniska wojskowego Praga- Kbely. Dojazd banalny. Metrem do końca na Letnany i stamtąd autobusy, ale przy ładnej pogodzie można się spokojnie przejść. Piechotą jakieś 15 minut.
Dla pasjonatów prawdziwe perełki:

Image


Image


Image


Image


Co najlepsze wstęp do muzeum jest za darmo! Co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 21 Cze 2016 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
To ja polecam (na jakąś miłą okazję w stylu randka) wybrać się do restauracji Hotelu NH Hotelu NH (dawny Movenpick) i wjechać sobie do niej kolejką zębatą. Pal sześć knajpę, ale kolejek to ja nigdy nie odmawiam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Maj 2018 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Szukam nietypowych atrakcji dla kilku facetów w Pradze. Może jakiś tour z miejscowym by pokazać lokalne browary (ewentualnie jakiś namiar na browar ze zwiedzaniem).

Ewentualnie coś innego by fajnie się zintegrować w męskim gronie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 18 Maj 2018 09:28 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
@Kański, proszę bardzo, na pewno coś wybierzecie ;)
kupcie sobie dzienny bilet i sami zwiedzajcie browary:)

gdzie-zjesc-wypic-w-pradze,1351,46841?start=180#p576146
Góra
 Profil Relacje PM off
Kański uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 10 Sie 2020 16:46 

Rejestracja: 05 Sie 2017
Posty: 99
Loty: 88
Kilometry: 97 216
Jeżeli chodzi o nietypowe atrakcje w Pradze to chciałem potwierdzić co piszą poprzednicy tj. serdecznie polecam muzeum lotnictwa.
Jest ono na byłym lotnisku wojskowym, banalnie prosty dojazd (google maps pomogą).

Sama wizyta w muzeum spodoba się nie tylko miłośnikom latania. Do zobaczenia jest 6 hangarów gdzie przedstawiona jest historia lotnictwa począwszy od powstania Państwa Czechosłowackiego. Dodatkowo na zewnątrz znajduje się tam około 20 samolotów. Łącznie jest ich ponad 100! Bardzo podoba mi się również fakt, że w miarę możliwości Muzeum stara się utrzymywać samoloty w jak najlepszym stanie (nie jest to żadne złomowisko :P)

I co najfajniejsze - wstęp oraz parking wciąż pozostają bezpłatne.

Może nie widziałem ich za dużo, ale to naprawdę najlepsze muzeum lotnictwa jakie widziałem w życiu.
_________________
2019 -Ateny, Ałmaty, Astana, Taszkent, Samarkanda, Rzym, Budapeszt, Wiedeń, Lwów, Wilno, Ryga, Stambuł
2020 -Zagreb, Belgrad, Tallinn, Petersburg ... COVID ... Budapeszt, Tirana, Alicante, Malaga, Praga, Hamburg
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 10 Sie 2020 20:17 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Tak słyszałem i miałem się nawet wybrać, ale ostatecznie wybrałem muzeum z bronią pancerną jako mi bliższą. Oba dość oddalone od siebie, więc nie starczyło czasu, by oba zwiedzić. No i chyba mają tam meśka 262.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 15 Wrz 2021 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 267
To ja mogę coś odradzić. W końcu skusiłam się na Muzeum Maszyn Erotycznych i na prawdę byłam mega rozczarowana. Wstęp kosztuje 250 Kc, a w środku raptem kilka staroci. Nie warto tracić ani kasy ani czasu.
_________________
http://www.babistravelguide.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
hubski lubi ten post.
hubski uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 15 Wrz 2021 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
A pro po powyższego posta, to kiedyś trafiłem przypadkowo trochę dalej od centrum na knajpkę z obsługą toples, nie wiem czy po pondemi działa nadal ale można spróbować znaleźć w Google, na drzwiach wejściowych był napis ale go źle zinterpretowałem i weszliśmy z żoną, na szczęście ceny były normalne i wypiliśmy po piwku
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group