Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 631 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Następna
Autor Wiadomość
#601 PostWysłany: 16 Lip 2020 10:47 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Ok, to w Luwrze, chodziło mi o ogólną zasadę dotyczacą muzeów z bezpłatnymi wejściami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#602 PostWysłany: 08 Wrz 2020 23:35 

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 25
jabollus napisał(a):
Dzięki @canaletto ! Każda uwaga jest dla mnie cenna. Ja generalnie nastawiam się na zabawę - kluby/imprezki/takie rzeczy. W Internecie czytam, że w sierpniu dużo Paryżan wyjeżdża na urlop i wiele lokali jest zamkniętych.
Drugą kwestią jest pogoda, bo nieraz latem może być bardzo upalnie - aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że tu nie ma reguły.
canaletto napisał(a):
Jest ogromna różnica w cenach noclegów miedzy sierpniem a wrześniem. W sierpniu jest zdecydowanie taniej.
Ja nie chodziłem po i na imprezy lecz odwiedzałem muzea, także trudno mi się odnieść do stwierdzenia,że wiele lokali jest zamkniętych.
Lecz np. kabaret Moulin Rouge w sierpniu 2019 r był o połowę tańszy niż zazwyczaj.
W sierpniu połowa Paryża nie działa. Tradycyjny miesiąc urlopów, część miejsc zamknięta na głucho na cały sierpień (w tym rozmaite lokale: kluby, restauracje, kawiarnie).
Góra
 Profil Relacje PM off
jabollus lubi ten post.
jabollus uważa post za pomocny.
 
      
#603 PostWysłany: 03 Wrz 2021 06:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Paryz .... nigdy dotad nie bylem, tyle bylo okazji chocby wizz za 4 PLN w starych dobrych czasach, ale zawsze marudzilem, drogi dojazd, drogie noclegi, nie pasujace mi daty itd
Pozniej zolte kamizelki, zamachy, covid. Troche tak z czystej przekory postanowilem na sile jednodniowke by wbic szpilke na mapie majac Paryz powiem brzydko z glowy :(
to los sprawil psikusa.... deszcz wlasnie w sobote :) i tak znow z czystej przekory nawbijalem jeszcze wiecej szpilek z postanowieniem, ze obskocze to z buta chocby lalo i caly dzien i noc pod parasolka :D
Załącznik:
paryz.JPG
paryz.JPG [ 21.18 KiB | Obejrzany 4161 razy ]
Załącznik:
paryz1.JPG
paryz1.JPG [ 63.4 KiB | Obejrzany 4161 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#604 PostWysłany: 03 Wrz 2021 07:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Sprawdz jak wyglada remont lini metra. 2 tyg temu linia 6 byla zamknieta wiec dosyc ogranilaczlo to poruszanie sie w okolicach wiezy Eifla. Zastepcze autobusy potrzebowaly 4x tyle czasu bo jezdza dokladnie tak jak przebiega linia metra. Planowo mialo to trwac do 27.08 ale wiem ze po tym dniu ograniczenia mialy rowniez wystapic (w okreslonych godzinach)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
#605 PostWysłany: 02 Lis 2021 08:21 

Rejestracja: 01 Paź 2019
Posty: 28
Witam,mam 4 godzinny postój na stacji Paryż(bercy-seine)
Mógłby ktoś doradzić jak maksymalnie je wykorzystać
Tak żebym na spokojnie wrócił na czas.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#606 PostWysłany: 02 Lis 2021 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1049
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Ja bym poszedł z buta wzdłuż Sekwany do Place de la Concorde i z powrotem oglądając to co po drodze - w zależności od tempa. Można też wsiąść w metro i podjechać na Trocadero dla widoku na Tour Effel.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#607 PostWysłany: 02 Lis 2021 09:03 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
W jedną stronę można iść lewym brzegiem Sekwany, zahaczając o Ile de la Cite, spaloną katedrę i Pont Neuf.
Drogę powrotną, prawym brzegiem, wzdłuż Luwru.
Jeśli szybko chodzisz to powinno zostać trochę czasu na pit stop z paryskim croissantem i kawką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#608 PostWysłany: 02 Lis 2021 18:49 

Rejestracja: 01 Paź 2019
Posty: 28
Dzięki za wskazówki , w jedną stronę pod wieżę Eiffla pojadę metrem później z buta pod Katedrę, zahaczając o Łuk ,Pola, Luwr , jeśli będzie czas wrócę do końca na pieszo wzdłuż Sekwany jeśli nie metrem z Chatlet
,4 godzinki chyba powinno starczyć na ten plan?
Możecie jeszcze podpowiedzieć co zrobić z bagażem , z tego co wyczytałem na tej stacji nie ma żadnej przechowalni.


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 02 Lis 2021 21:13, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#609 PostWysłany: 03 Lis 2021 14:15 

Rejestracja: 12 Lut 2016
Posty: 72
Jutro ma padać i chciałbym z rana wejść do Luwru jednak nie ma dostępności online na te godziny na które bym chciał . Teraz pytanie czy będę mógł kupić bilety na miejscu czy brak dostępności online oznacza brak sprzedaży również na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#610 PostWysłany: 03 Lis 2021 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Gustavsson napisał(a):
Jutro ma padać i chciałbym z rana wejść do Luwru jednak nie ma dostępności online na te godziny na które bym chciał . Teraz pytanie czy będę mógł kupić bilety na miejscu czy brak dostępności online oznacza brak sprzedaży również na miejscu?


Tak kupisz, ale i tak nastawiaj się na duże klejki. Byłem tydzień temu. Jak będziesz z samego rana to oczywiście szybciej ogarniesz temat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#611 PostWysłany: 03 Lis 2021 15:52 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
mozesz sprobowac wejsc przez centrum handlowe Carrousel du Louvre
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#612 PostWysłany: 14 Lis 2021 13:17 

Rejestracja: 15 Cze 2015
Posty: 6
Znajduję wiele informacji, także na tym blogu, że w pierwszą niedzielę miesiąca od. października do marca Luwr oferuje bezpłatne wejście. Jednak chcąc kupić bilet system nalicza opłatę (a już np w Pompidou pokazuje dla tej daty 0 Euro). Może ktoś z forumowiczów był ostatnio lub wie jak to wygląda z darmowymi wejściówkami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#613 PostWysłany: 14 Lis 2021 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 84
eltun napisał(a):
Znajduję wiele informacji, także na tym blogu, że w pierwszą niedzielę miesiąca od. października do marca Luwr oferuje bezpłatne wejście. Jednak chcąc kupić bilet system nalicza opłatę (a już np w Pompidou pokazuje dla tej daty 0 Euro). Może ktoś z forumowiczów był ostatnio lub wie jak to wygląda z darmowymi wejściówkami?

Byliśmy w pierwszą niedzielę listopada tego roku. Nie wiem jak z Luwr, ale na pewno za darmo jest w I niedzielę miesiąca muzeum d'Orsay (kolejka ok 11:00 na 10 minut stania). Muzeum wojskowości - Musée de l'Armée w Invalides niestety tego dnia płatne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#614 PostWysłany: 18 Sty 2022 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
na większości stron jest napisane że Louvre jest za darmola w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, te bilety są do odebrania w kasie tylko i wyłącznie czy co, bo na ich stronie głównej jest standardowa cena 17 euro, ktoś coś wie?

w przypadku Pompidou cena na sam koniec się zeruje i wszystko jest cacy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#615 PostWysłany: 19 Sty 2022 19:31 

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 111
niebieski
Niestety nie ma już tej promocji jeśli chodzi o Louvre. Zamiast tego były darmowe wejścia w pierwsze soboty miesiaca wieczorem, ale z powodu pandemii też z tego zrezygnowali.
Góra
 Profil Relacje PM off
ptak23 uważa post za pomocny.
 
      
#616 PostWysłany: 15 Lut 2022 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Cześć.

Próbowałem kupić bilety na Moulin Rouge, jednak żadna dostępna w domu karta nie przechodzi przez system. Ktoś miał podobne problemu, lub ma miejsce gdzie można kupić bilet z jak najniższa prowizją?

I czy faktycznie sportowe obuwie nie jest mile widziane na miejscu?
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#617 PostWysłany: 19 Sie 2022 14:14 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 328
niebieski
Pytanie sie gdzies juz pewnie pewnie przewinęło ale mimo użycia lupki nie widze odpowiedzi.
Chciałbym wjechac na samą górę wieży Eiffela w sobote 3 września, ale bilety online oczywiscie wyprzedane na cały dzien. Czy jest szansa dostać w kasie pod wieżą? Jak to wygląda? Czy jest jakaś pula dostępna na sprzedaż w necie i pula na sprzedaż w kasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#618 PostWysłany: 19 Sie 2022 15:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Chyba obecnie (covidowe czasy) bilety są tylko w formie online do kupienia. Nie ma możliwości fizycznie na miejscu.
Ale ja widzę dostępne np. na stronie https://www.eiffeltickets.com/?gclid=EA ... gJ8MfD_BwE
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#619 PostWysłany: 19 Sie 2022 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Półtora miesiąca temu jak byłem pod wieżą to kasy były czynne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#620 PostWysłany: 19 Sie 2022 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Kupuje się normalnie tez w kasie. Może być tak ze na górze będzie za dużo ludzi już i mimo czekania w kolejce nie sprzedadzą więcej na wjazd na sam szczyt.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 631 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group