Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kos
#1 PostWysłany: 30 Paź 2017 23:12 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 51
Właśnie wróciłam z Kos.wyjazd 21--28 październik.Wyjazd udany że względu na piękną pogodą,puste ( no prawie) plaże,brak tłumów.Czyli to co lubię najbardziej.
Z fakultetow wykupiłam Nissyros. Bodrum już sobie darowałam.Na 4 dni mieliśmy wyporzyczone rowery,5 e za osobę.
Bardzo się nam to spodobało.Takie objezdzanie po wyspie.
Rowerami byliśmy w Zia.a mieszkaliśmy w hotelu Corali.niedaliko Tigaki,Cala droga zajęła nam 1,10min. Z czego od Zipari w większości prowadziliśmy rowery pod górkę.Za to zjazd z Zia do Zipari 15 min bez pedałowania.
Oczywiście rowerami byliśmy także na termach.Dojazd 1,50min. Spowrotem zajechalismy do miasta Kos.
To takie dłuższe wycieczki które zrobiliśmy.Nie spieszyliśmy się ,bo i po co.

Najbardziej podobały nam się cudowne plaże.widoki.i ....słońce.
Miasteczka ...takie sobie.Chyba zbyt dużo widziałam w innych krajach.
Pogoda na koniec sezonu dopisała.Dwa razy w nocy padało a jeden dzień był zachmurzony z przebłyskami słońca.Reszta dni słoneczna.Szkoda że ciemno się robiło ok 18.30
To była nasza druga grecka wyspa.
Góra
 Profil Relacje PM off
djtrikmen lubi ten post.
djtrikmen uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Kos
#2 PostWysłany: 30 Paź 2017 23:14 

Rejestracja: 30 Paź 2017
Posty: 9
Byłem na Kos dokładnie 3 lata temu i do dziś nie mogę zapomnieć tych pięknych widoków i skał.
W Przyszłym roku lecę na Zakyntos, mam nadzieję że też się nie zawiodę.
Góra
 Profil Relacje PM off
djtrikmen lubi ten post.
djtrikmen uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kos
#3 PostWysłany: 31 Paź 2017 19:51 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 51
trikmen napisał(a):
Byłem na Kos dokładnie 3 lata temu i do dziś nie mogę zapomnieć tych pięknych widoków i skał.
W Przyszłym roku lecę na Zakyntos, mam nadzieję że też się nie zawiodę.



Ja także mam w planie Zakyntos....może na przyszłą jesień.Oczywiscie po sezonie.Na wczesna wiosnę mam w planach Madere a na majówkę ponownie Algavre .Bo ja natomiast nie mogę zapomnieć plaż południowej Portugali i plazy Isla Deserta.
Pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kos
#4 PostWysłany: 02 Lis 2017 09:51 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Krysta63 - czy temperatura, wiatr pozwalały na swobodne opalanie się i kąpiele w morzu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kos
#5 PostWysłany: 02 Lis 2017 20:14 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 51
piekara114 napisał(a):
Krysta63 - czy temperatura, wiatr pozwalały na swobodne opalanie się i kąpiele w morzu?


Tak,sporo ludzi się kàpało.my też.Woda była przyjemna.
Wiatr ..był owszem.Niektore dni nawet mocno przywiewało..Opalalismy się wtedy usypując z piasku na plaży dołek.Slonce wspaniałe przypiekało.Temperatury były od 20 do 27 st.
Ja również bałam się czy nie natrafimy na wietrzne i same deszczowe dni,na szczęście było przyjemnie..Jednak 4 dni daliśmy radę jeździc rowerami .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group