Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Paź 2019 18:31 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 106
Loty: 6
Kilometry: 6 608
hej, bardzo milo sie czyta wasze wpomnienia i recenzje. Bardzo interesujace, na tyle ze uzupelniam wiedze czytajac wszystko z google odnosnie Petersburga.

Teraz pytanie:)
jade niebawem, niestety na 3 dni. Laduje o 1 w nocy, taxowka i do hotelu. Mam czas Sobota, Niedziela i pol piniedzialku. Jak byscie radzili mi zwiedzac, zeby zobaczyc duzo i miec pojecie o miescie?
Planuuje Emitraz, twierze Pietropawłowska i sobor Izaaka. Czy dam rade zobaczyc Petterhof?
Myslalem zeby wejsc do takiego hop on -hop off busa i przejechac najwazniejsze miejsca. Co myslicie ?

z gory dziekuje za pomoc!
pozdrawiam,
DAwid
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 14 Paź 2019 18:37 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
@dawidowo1 jeżeli lubisz dużo chodzić, to w ciągu jednego dnia zobaczysz więcej atrakcji niż wymieniłeś. Spora część znajduje się w sąsiedztwie ulicy Nevsky.
Emitraż możesz sobie zostawić na kolejny dzień jak coś ;) Ja do środka nie wchodziłem, więc trudno mi określić ile czasu tam spędzisz.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 14 Paź 2019 18:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
Upewnij się, po której stronie Newy masz hotel, wtedy kiedy lądujesz podnoszą się mosty i możesz zostać uwięziony do rana https://mostotrest-spb.ru/razvodka-mostov
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off
Manuel lubi ten post.
Manuel uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 14 Paź 2019 18:44 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 106
Loty: 6
Kilometry: 6 608
lubie chodzic i lubie zwiedzac. Czyli musze zwiedzic wszystko co mozliwe. Patrze wlasnie na opcje busow hop on hop off, bralem kiedys chyba w Grecji https://www.hop-on-hop-off-bus.com/st-p ... tour_25747
Czy warto uzyc w Petersburgu ?
Dziekuje za tip-a w sprawie mostow....

co byscie mogli doradzic zeby dorzucic do zwiedzania? i moze gdzie jesc :))
Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 14 Paź 2019 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
2 dni z kawałkiem na Petersburg to zdecydowanie za mało. W samym ermitażu można spędzić 2 dni chociaż wielbicielem muzeów nie jestem. Carskie sioło obowiazkowe moim zdaniem.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 14 Paź 2019 23:49 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 106
Loty: 6
Kilometry: 6 608
wiecej czasu niestety nie wyczaruje. Mam 2,5 dnia i tyle :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group