Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kamczatka
#1 PostWysłany: 18 Lis 2018 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1981
Loty: 846
Kilometry: 1 918 887
platynowy
Chodzi mi po głowie Kamczatka na wakacje.
Może ma ktoś z was namiary na jakiegoś lokalnego przewodnika z samochodem?
Co warto zobaczyć a czego nie warto? Chciałbym zobaczyć przede wszystkim niedźwiedzie i piękne krajobrazy.
Wybierałbym się z 7-letnim dzieckiem, więc długie trekkingi raczej odpadają.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
 Temat postu: Re: Kamczatka
#2 PostWysłany: 18 Lis 2018 11:17 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
ktoś wie jaki budżet należy przeznaczyć na 2-tygodniowy wypad na kamczatkę? (wersja jak najbardziej budżetowa). Z tego co wiem, podróżowanie na własną rękę jest praktycznie niemożliwe i trzeba polegać na zorganizowanych wycieczkach. Sprawdzałem przez neta i takie przyjemności są niestety bardzo drogie - ktoś wie czy na miejscu można ogarnąć coś taniej, a jeśli tak, to za ile?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamczatka
#3 PostWysłany: 18 Lis 2018 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1981
Loty: 846
Kilometry: 1 918 887
platynowy
Kiedyś czytałem o wynajęciu lokalesa z uazem, ale nie mogę znaleźć teraz. Takie coś by mnie interesowało.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamczatka
#4 PostWysłany: 18 Lis 2018 12:54 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
jak ktoś był, próbował i wie za ile można ogarnąć na miejscu (a nie przez neta), lokalsa z uazem to tez chetnie sie dowiem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamczatka
#5 PostWysłany: 18 Lis 2018 13:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7781
Gdy kiedyś czytałem o tym kierunku (były tanie loty na wakacje i robiłem szybki research) to niestety wyszło mi że są właściwie dwie opcje:
wycieczki helikopterem - najdroższa ale dająca największe możliwości i najlepsze krajobrazy
uaz + długie trekingi - dość ograniczone możliwości, a i tak nie za tanie wycieczki
Po czym odpuściłem temat do czasu aż będę bardzo bogaty ;)
Ale może się mylę - jeśli tak to z chęcią poczytam jak to zrobić tanio i dobrze :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamczatka
#6 PostWysłany: 18 Lis 2018 13:08 

Sporo informacji o Rosji znajdziecie na rosyjskim forum turystycznym. Wiem, że nie brzmi to specjalnie odkrywczo, ale akurat Rosja ma słabe pokrycie w innym niż rosyjski internecie.
Góra
 PM off
pabloz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kamczatka
#7 PostWysłany: 11 Sty 2019 13:49 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
wybieram sie we wrzesniu, jak ktoś był i chciałby podzielić się informacjami/dobrymi radami to proszę o kontakt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamczatka
#8 PostWysłany: 11 Sty 2019 13:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22255
Nie lepiej żeby napisał tu, dla innych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamczatka
#9 PostWysłany: 31 Sty 2019 16:05 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
nie napisałam gdzie ma pisać :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group