Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Maj 2015 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 623
Loty: 212
Kilometry: 353 574
niebieski
Naprzeciwko dworca kolejowego i autobusowego (miejsca gdzie przyjeżdża Sarna) znajduje się galeria handlowa, w której znajdziemy informację turystyczną z darmowymi mapkami Goteborga.
Załącznik:
maps.JPG
maps.JPG [ 77.25 KiB | Obejrzany 9121 razy ]

Załącznik:
20150523_114635-001 (Medium).jpg
20150523_114635-001 (Medium).jpg [ 67.13 KiB | Obejrzany 9121 razy ]
_________________
Rowerem do Aten
Kazbek - 5033 m n.p.m.
Liczba odwiedzonych krajów: 68
Góra
 Profil Relacje PM off
seba uważa post za pomocny.
 
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
#22 PostWysłany: 24 Maj 2015 08:34 

Polecam Goteborg! Bardzo ładne miasto, trzeba wcześniej przeczytać przewodnik o mieście. Szczególnie o tej porze roku polecam Trädgårdsföreningen. Wstęp bezpłatny i maksymalna ilość gwiazdek w przewodniku Michelin.
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 28 Sty 2017 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 268
Ja za to wybieram się wkrótce do tego miasta aż na 3 dni, ale służbowo. Z tego połowę czasu mogę przeznaczyć na aktywność własną. I mam pytanie, czy ktoś z was był tam na tyle dłużej, że zapoznał się z nocnym życiem?
Chciałabym skoczyć do jakiejś knajpki z muzą live, ale żeby nie stracić przy okazji całego majątku ;-)
Nie będzie to mój pierwszy pobyt w Szwecji, więc orientuję się w cenach w tym kraju...
_________________
http://www.babistravelguide.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 17 Lip 2018 21:47 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 629
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Zdecydowanie warto odwiedzić Goteborg na kilka dni - przyjemne miasto :)
jak pogoda dopisuje, to polecam popłynąć promem na którąś z wysepek a nawet na kilka ;)
życie nocne: bajka! Przynajmniej w piątki i soboty. Dla mnie TOP 5 europejskich miast na imprezy :D Akurat nie wiem, gdzie jest muzyka live, bo gustuję w dyskotekach ;) ale w nocy w piątki i soboty miasto tętni życiem, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzegorz40 lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 28 Paź 2018 16:57 

Rejestracja: 28 Paź 2018
Posty: 6
Również polecam wizytę w Goteborgu! :) a zwłaszcza na archipelagu. Można spędzić kilka godzin albo nawet cały dzień na podróżowaniu między wyspami :) a samo miasto - jedno z ciekawszych w Szwecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 21 Lis 2022 10:50 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2605
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Byłem na jednodniówce więc krótkie info ode mnie:

Samo miasto jest średnie, ani specjalnie brzydkie ani specjalnie ładne. Na jakiś dłuższy wypad bym tam nie jechał, natomiast na jednodniówkę jak najbardziej warto. Poza centrum które jest stosunkowo małe, polecam punkty widokowe, miasto jest położone na górzystym terenie tj: Keillers Park, Leijonsparres Vag Observation Deck oraz Kościół Masthugget.

Fajny jest też park Trädgårdsföreningen.

Poniżej lista atrakcji którą sobie wypisałem do obejścia, może się komuś przyda:
- Katedra w Goteborgu
- Kronhuset (arsenał miejski)
- Ratusz
- Tomtehuset Dom Skrzatów
- Gothenburg central station
- Kungsportsavenyen (aleja elegancka) i Gotaplatsen (Plac)
- Muzeum Sztuki
- Feskekorka
- Cafe Husaren (The Market Hall)
- Muzeum Historii Naturalnej
- Muzeum Miejskie
- Maritiman
- Goteborgsoperan
- Lilla Bommen (budynek szminka)
- Christinae Church (kościół niemiecki)
- Teatr Wielki
- Tradgardsforeningen park
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 06 Sie 2023 15:06 

Rejestracja: 11 Sty 2023
Posty: 43
niebieski
Trädgårdsföreningen park jak wspomniał kolega wyżej jest świetny na spacer po Goteborgu. Znajdziemy tam również w szklarniach (i nie tylko) setki, jak nie tysiące różnych egzotycznych roślin. Całość bardzo dobrze skomponowana.
Góra
 Profil Relacje PM off
lukket lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group