Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 23 Kwi 2019 10:56 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Tak, jak najbardziej. Tylko koniecznie obejrzyj odcinek Makłowicza o parlamencie.
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
 
      
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 24 Kwi 2019 20:36 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Byłem w marcu w południe, rzuciłem okiem na tablicę z dostępnością biletów. Aż do późnego popołudnia (bodajże 16) nie było ani jednego wolnego miejsca, zatem szanse na kupno biletów na miejscu oceniam na zerowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 24 Kwi 2019 20:48 

Rejestracja: 26 Kwi 2017
Posty: 9
No jak byłeś dopiero w południe a otwarte jest od 8, to nic dziwnego, że o tej porze nic już nie zostało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 24 Kwi 2019 20:53 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Miałem bilety na daną godzinę, kupiłem przez internet mniej więcej miesiąc wcześniej i każdy termin był dostępny.
Skoro nie ma dostępnych miejsc w sprzedaży online, to jaka jest szansa na bilety w kasie? Żadna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 24 Kwi 2019 21:04 

Rejestracja: 26 Kwi 2017
Posty: 9
Wysłałem im maila i odpisali mi, że jest też ograniczona pula do kupienia na miejscu:

Cytuj:
Dear Visitor,

We have received your enquiry for visiting the Hungarian Parliament.

The following website provides useful information on your visit, and the only way to buy tickets in advance for visiting the Hungarian Parliament: www.jegymester.hu/parliament

Same-day tickets can be purchased in limited numbers at our ticket office in the Visitor Center. (Please note that purchasing tickets on the spot might take a considerable amount of time.)

Same day Ticket prices purchased on the spot:

Discount fee for EU citizens: HUF 3500

Discount fee for the student (ages: 6-24) citizens of European Union: HUF 1900

Ticket price for non EU citizens: HUF 6700

Student ticket for non EU citizens (ages: 6-24): HUF 3500

Visitors under 6 years of age Free of charge

Upon entering the Parliament you are kindly asked to show documents of your nationality and proof of your eligibility for any kind of discounts.



A few days before, or on the day of your visit, you can find also at the spot and online available tours in other times.

We are looking forward to seeing you in the Parliament.



Best regards,

Tourism Department
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 24 Kwi 2019 21:08 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
O, to w porządku, o tym nie wiedziałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 03 Maj 2019 17:51 

Rejestracja: 03 Maj 2019
Posty: 3
Czy kupując bilet wstępu do parlamentu online należy samodzielnie wydrukować potwierdzenie, czy można pokazać bilet np. na telefonie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 03 Maj 2019 19:05 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Oczywiście, że można na telefonie. Kiedy ostatnio musiałeś coś drukować, a pokazanie na telefonie nie wystarczyło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 05 Cze 2019 22:09 

Rejestracja: 03 Maj 2019
Posty: 3
Gdyby ktoś miał podobną zagwozdkę co ja, to mając jedynie bilet na telefonie trzeba stanąć w kolejce do kasy biletowej i tam go nam wydrukują. Dopiero z papierowym biletem można pójść do bramek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 05 Cze 2019 22:54 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Otóż nie, wystarczy pokazać na telefonie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 06 Cze 2019 08:28 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja też widziałem ludzi przykładających telefony do czytników.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 10 Sie 2019 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2019
Posty: 210
Jest szansa, że jak zeszły dzisiaj w sprzedaży online bilety na wycieczkę anglojęzyczną, że pojawią się jutro w jakiejś ograniczonej ilości?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 11 Sie 2019 19:39 

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 98
Loty: 87
Kilometry: 127 811
Tak, sprawdź rano i powinny się pojawić. Jak tak kupowałem kilka tygodni temu. Rano pokazało się kilkadziesiąt biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 12 Sie 2019 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2019
Posty: 210
No, niestety tylko ubywa. Wziąłem niemiecką ;) Była najbliżej wyprzedanej angielskiej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 13 Sie 2019 08:50 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja i tak niewiele rozumiałem z angielskiej, bo węgierski akcent przewodniczki wyjątkowo nie pasował do języka angielskiego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 09 Wrz 2019 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
rqs napisał(a):
Oczywiście, że można na telefonie. Kiedy ostatnio musiałeś coś drukować, a pokazanie na telefonie nie wystarczyło?


NIE można niestety mieć biletów na komórce. Może ktoś widział kogoś upartego, może tak było wcześniej, może obsługa miała inne wytyczne - nie wiem. Wiem, że dzisiaj każdy bez papierka był wywalany z kolejki (samemu się nie skanuje biletów, jest obsługa która to robi), a na monitorze nad wejściem jest wyświetlana informacja w kilku językach, że jak nie masz papierowego biletu to MUSISZ iść do informacji.

Karlooo napisał(a):
Gdyby ktoś miał podobną zagwozdkę co ja, to mając jedynie bilet na telefonie trzeba stanąć w kolejce do kasy biletowej i tam go nam wydrukują. Dopiero z papierowym biletem można pójść do bramek.


Informacja jest tuż przy kasach (między kasą a kawiarnią) i nie trzeba stać w mega kolejce która jest właśnie do kasy. Bilety dostałem od ręki bez żadnych problemów.

Samo zwiedzanie jest dosyć krótkie, pozostawia niedosyt.

d-t-x napisał(a):
Ja i tak niewiele rozumiałem z angielskiej, bo węgierski akcent przewodniczki wyjątkowo nie pasował do języka angielskiego.


To niestety prawda. To było coś dziwnego bo momentami ciężko było wyłapać jakieś słowa :shock:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 23 Maj 2022 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
bilety za 3200 HUF na obecną chwilę, przy zamówieniu przez internet 360 HUF prowizji, warto i tak, choć dziwnie się czyta posty sprzed kilku lat że było za darmo : (
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 16 Wrz 2022 19:40 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
ptak23 napisał(a):
bilety za 3200 HUF na obecną chwilę, przy zamówieniu przez internet 360 HUF prowizji, warto i tak, choć dziwnie się czyta posty sprzed kilku lat że było za darmo : (

A które to bilety? Da się zwiedzać po polsku? Jeżeli mój angielski nie jest na tyle dobry aby się wsłuchać w przewodnika, to wybrać którykolwiek język?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 18 Wrz 2022 18:54 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
Zdecydowanie warto znać język w którym są przekazywane szczegółowe informacje podczas zwiedzania tego obiektu.
Powtórzę podany wyżej odnośnik do oficjalnej strony z biletami w dostępnych wersjach językowych:
https://jegymester.hu/production/480000 ... ment-visit
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group