Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 837 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 20 Wrz 2019 18:06 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Spoko, spoko - Lecco, Varenna i Bellagio to temat na jeden dzień z zapasem czasu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
#622 PostWysłany: 22 Wrz 2019 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
@Zbyszko na spokojnie to i jeden dzień jest za długi na samo Bergamo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#623 PostWysłany: 23 Wrz 2019 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
To już zależy od osoby, co prawda nie byłem pełnego dnia, ale myślę, że ktoś kto lubi włóczyć się klimatycznymi uliczkami, wejść na punkt widokowy itp to moim zdaniem będzie miał aktywny pełny dzień w Bergamo :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#624 PostWysłany: 23 Wrz 2019 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 354
niebieski
Dokładnie. Plus Accademia Carrara i robi się cały dzień. Do tego noclegi są tańsze niż w Mediolanie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
piterbtm lubi ten post.
 
      
#625 PostWysłany: 23 Wrz 2019 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
@piterbtm Myśmy akurat wykorzystali od 10 do 16 całą Citta Alta + wyjazd kolejkami, a z powrotem piechotą w dół.
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#626 PostWysłany: 23 Wrz 2019 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
My też podobnie, a nawet trochę krócej "oblecielismy", ale myślę, że jak ktoś chce na spokojnie przespacerować, wejść nawet wyżej niż Castello di San Vigilio, gdzieś się zatrzymać, wejść na wieżę widokową, czy odwiedzić wspomnianą wcześniej Accademia Carrara to już trochę zajmie :D. Każdy zwiedza tak jak woli :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#627 PostWysłany: 14 Paź 2019 14:50 

Rejestracja: 31 Mar 2019
Posty: 4
Hej
proszę o pomoc.
w kwietniu tego roku byłem na objazdówce po Lombardii z córką. Sobie kupiłem io viaggio ovunque in Lombardia, a córka za darmo na io viaggio in famiglia.
niedługo lecę 2gi raz.
mam 2 pytania techniczne:
1. kupuję sobie io viaggio ovunque in Lombardia,na stacji, ale nie chcę go jeszcze uzywać tego dnia i jadę do swojego miejsca zakwaterowania na pojedynczym bilecie. Na drugi dzień chcę zacząć korzyctać z tego 'ticket lombardia' to gdzie go mam skasować żeby aktywować? nie będę przecież wracał kilka kilometrów na stację kolejową do kasownika :/ da się go gdzieś 'na mieście' bergamo skasować/aktywować?

2. Czy "io viaggio in famiglia" (darmowe podrózowanie do 14lat)dla dzieci jest ważny też ze zwykłymi biletami w lombardii np ATB Bergamo, Lecco), czy on działa tylko w połączeniu z 'ticket lombardia'
są sprzeczne informacje co do tego na forum, a wolę być pewien, żeby mandatu nie dostać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#628 PostWysłany: 14 Paź 2019 14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 354
niebieski
1. Możesz go skasować w każdym kasowniku komunikacji miejskiej.

2.Ze zwykłymi biletami może nie działać w zależności od miejscowości (OIDP to Bergamo to respektuje, a Lecco nie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#629 PostWysłany: 14 Paź 2019 15:17 

Rejestracja: 31 Mar 2019
Posty: 4
warsawreceiver napisał(a):
1. Możesz go skasować w każdym kasowniku komunikacji miejskiej.



Czyli w każdym autobusie w bergamo? ;)

warsawreceiver napisał(a):

2.Ze zwykłymi biletami może nie działać w zależności od miejscowości (OIDP to Bergamo to respektuje, a Lecco nie).


udało mi się przed chwilą pogadać na live chacie z informacja turystyczną lombardii, wynika z tej rozmowy że 'io viaggio in famiglia' nie jest przypisany tylko do 'io viaggio ovunque in Lombardia' tylko do każdego ważnego biletu, także w Lecco jak i każdej innej miejscowości w Lombardii musi też być respektowany z tego wynika... Jedynym warunkiem, jest podróż z rodzicem posiadającym ważny bilet...
wklejam treść odpwiedzi:
"Regione Lombardia
I ragazzi sotto i 14 anni viaggiano gratis sui mezzi pubblici in Lombardia, quando accompagnati da un familiare in possesso di un biglietto o abbonamento valido.
per maggiori informazioni può consultare il seguente link https://www.regione.lombardia.it/wps/po ... n-famiglia

Posso ancora aiutarla?"

Chyba zaryzykuję... ciekawe ewentualnie jaki jest mandat za brak biletu dla dziecka xD
Góra
 Profil Relacje PM off
warsawreceiver uważa post za pomocny.
 
      
#630 PostWysłany: 14 Paź 2019 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 354
niebieski
No właśnie nie pamiętałem na pewno jak to było, więc dobrze, że zadzwoniłeś i wszyscy w ten sposób wiedzą. ;)

Ad 1. Tak, my skasowaliśmy ten bilet w autobusie z lotniska (rodzina nam wcześniej je kupiła i przy okazji wizyty w Polsce dała).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#631 PostWysłany: 29 Paź 2019 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 119
Loty: 128
Kilometry: 167 284
Czy w listopadzie warto wybrać się do Orrido di Bellano w Bellano?
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#632 PostWysłany: 29 Paź 2019 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@nosaltres
A po co chciałbyś się tam wybrać?
Jezioro będzie stało tak samo jak i sierpniu tylko dni krótsze i chłodniej i morze padać.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#633 PostWysłany: 30 Paź 2019 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 119
Loty: 128
Kilometry: 167 284
A coś takiego chciałbym odwiedzić - https://www.google.com/search?q=Orrido+di+Bellano&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi9mIimnMTlAhWxo4sKHTziAOgQ_AUIESgB&biw=1280&bih=910
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#634 PostWysłany: 30 Paź 2019 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
@nosaltres
Jak będzie dobra pogoda to warto, oczywiście jeżeli komuś nie szkoda 4 €. To tak odnośnie dyskusji jaka miała miejsce jakiś czas temu :D
W listopadzie dzień krótszy więc szybciej zamykają, poniżej pełne info.
http://www.turismobellano.it/it/orrido/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#635 PostWysłany: 31 Paź 2019 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 119
Loty: 128
Kilometry: 167 284
Wiem, że w listopadzie zamykają wcześniej. ;)
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#636 PostWysłany: 29 Gru 2019 16:17 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Witam, przylatuje do Bergamo w środę około 15.00, wylot w piątek 15.45. Mam dwa noclegi w Bergamo. Będę z żoną i córką. Chciałem pospacerować po Bergamo, pojechać nad Homo i odwiedzić Mediolan. Będziemy się poruszać komunikacją publiczną. Czy macie jakieś wskazówki praktyczne? Jak dotrzeć nad Como?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#637 PostWysłany: 29 Gru 2019 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Przewałkuj temat, bo było już poruszane na forum nieraz i nie dwa :) 8-)
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#638 PostWysłany: 29 Gru 2019 16:30 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Szkoda, że nie przeczytałeś najpierw wątku, w którym piszesz. Jak dotrzeć nad Como jest tu opisane w wątku tyle razy, że wystarczy go bardzo pobieżnie przeszukać. Podobnie zresztą jak komunikacja.
Co do planu - proponuję w dzień przylotu Mediolan, następny dzień na Como (Lecco, Varenna, Belagio i Menaggio) + wieczór na Bergamo, w dzień wylotu Bergamo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#639 PostWysłany: 29 Gru 2019 17:22 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Dziękuję i przepraszam za pójście na skróty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#640 PostWysłany: 30 Gru 2019 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 354
niebieski
le_szek napisał(a):
Szkoda, że nie przeczytałeś najpierw wątku, w którym piszesz. Jak dotrzeć nad Como jest tu opisane w wątku tyle razy, że wystarczy go bardzo pobieżnie przeszukać. Podobnie zresztą jak komunikacja.
Co do planu - proponuję w dzień przylotu Mediolan, następny dzień na Como (Lecco, Varenna, Belagio i Menaggio) + wieczór na Bergamo, w dzień wylotu Bergamo.


Tym bardziej że z Varenny/Lecco przyjeżdża się pociągiem pod samo Dolne Miasto w Bergamo, a Citta Alta wieczorem jest niesamowicie podświetlona. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 837 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 42  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group