Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 05 Lis 2017 21:46 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 53
Ktos kupil wejsciowke ze znizka z Milano card? Wtedy mozna zrobic rezerwacje przez neta a oplacic na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#102 PostWysłany: 19 Lis 2017 23:47 

Rejestracja: 19 Lis 2017
Posty: 1
Mam dwie rezerwacje na 23.11.2017 na godz. 13:00, ale z przyczyn osobistych nie mogę jechać, jedna dla osoby poniżej 26 r.ż. druga normalna. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na pw, odstąpię za dobrą czekoladę. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 17 Gru 2017 12:18 

Rejestracja: 06 Wrz 2012
Posty: 3
mam dwa bilety na dzisiaj na 14.30 (last minute supper :mrgreen: ) oddam w dobre ręce, Ryan odwołał mój lot niestety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 23 Lip 2018 12:00 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Od jutra (24.07.2018) rozpoczyna się internetowa przedsprzedaż biletów wstępu na Ostatnią Wieczerzę na październik i listopad 2018.
Z reguły rozchodzą się bardzo szybko. Jeśli ktoś jest zainteresowany sugeruję, aby wcześniej się zarejestrować w serwisie.
Cena biletów: 12 EUR.
Szczegóły: https://cenacolovinciano.vivaticket.it/index.php
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 24 Lip 2018 18:00 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
No i październik posprzątany. Od 9 rano do teraz rozeszło się prawie wszystko - na wszystkie możliwe dni i godziny w miesiącu zostało 10 miejsc.Na listopad jest trochę więcej - dostępna jest jeszcze większość dni chociaż wybór godzin już jest marny (a liczba dostępnych miejsc na wielu terminach to ostatki).Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że w takim tempie się to rozejdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 24 Lip 2018 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
@greg2014 obserwuj daty, które Ciebie interesują, bo zwykle trochę biletów wraca do puli. Większość z nich kupują miejscowe agencje turystyczne oferujące zwiedzanie Mediolanu, a potem niesprzedaną część zwracają. Nawet na 2-3 tygodnie przed planowanym wyjazdem można złapać dobre zwroty, zwłaszcza w mniej obleganym okresie jesiennym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 24 Lip 2018 20:25 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Ja akurat będę w Mediolanie w listopadzie przy okazji jakiegoś dłuższego wyjazdu.
Tym razem byłem czujny i kupiłem dokładnie na ten dzień co chciałem. Ale dzięki za radę :-) Moje poprzednie podejścia do Ostatniej Wieczerzy zakończyły się klapą i teraz pilnowałem terminów przedsprzedaży.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 29 Cze 2019 13:22 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 2
Mam prośbę o informację od osób, które miały okazję oglądać "Ostatnią Wieczerzę'. Udało mi się właśnie kupić dwa bilety na moją wizytę za dwa tygodnie w Mediolanie. Z uwagi na napięty program zwiedzania będę miał ze sobą niewielki plecak (wielkości szkolnego), a wiem że przy oglądaniu nie będę mógł mieć tego plecaka ze sobą. Szukałem informacji na polskich oraz anglojęzycznych stronach i na niektórych jest info o przechowalni bagażu przy kasach biletowych (jakieś małe szafki). Czy ktoś może to potwierdzić i napisać na jakich zasadach są one udostępnione, tzn. czy trzeba mieć jakąś monetę, żeby z nich skorzystać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 22 Gru 2019 11:55 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Byłam ostatnio i były skrytki - chyba darmowe - większe (typu na walizkę kabinową i chyba jedna jeszcze większa) i mniejsze na małe plecaki przy kasach. Kod do skrytki ustawia się samemu korzystając z instrukcji. Tyle że może się zdarzyć, że nie będzie miejsca, bo tych skrytek to za dużo nie ma. Z małymi plecaczkami z rzeczami typu komórka, pieniądze wpuszczają bez problemu.

Ja swój bagaż zostawiłam w przechowalni przy Zamku 2 stacje metra od Wieczerzy, bo nie wiedziałam o tych skrytkach niestety - nie ma o nich informacji na ich stronie. Najlepiej jest wybrać się tam np. dzień wcześniej i zorientować się, co i jak - przy okazji zobaczyć jak tam dojść, wiele osób się spóźniało, bo się pogubiło, a potem jak się nie zjawisz na daną godzinę, bilet niestety przepada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 29 Gru 2019 16:28 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Rozumiem, że jeśli szukam biletów na okres 22-24 styczeń to szanse są marne? Czy warto sprawdzać regularnie stronę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 29 Gru 2019 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Warto sprawdzać stronę. Jakieś zwroty od pośredników mogą pojawić się praktycznie w każdej chwili.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 31 Gru 2019 14:59 

Rejestracja: 14 Lis 2017
Posty: 33
Masz rację codziennie się zmienia, na jeden dzień w styczniu na daną godzinę pojawiło się nawet 25 biletów. Niestety nie na moje dni...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 31 Gru 2019 17:28 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Tak, tak, sprawdzamy jak najczęściej, powinno się udać w końcu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 10 Sty 2020 20:27 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Udało mi się zakupić bilety w dniu który mi pasuje, choć godzina nie do końca mi pasuje. Pytanie czy się wyrobimy? Przylot godzina 15.10 Bergamo, mamy 1 bagaż rejestrowany. Noclegi w Bergamo. Bilety ostatnie wolne kupiłem na 18.00. Powinniśmy być tam 20 minut przed, zgodnie z informacją. Pytanie czy zdążymy? Po odbiorze bagażu autobusem do Bergamo zostawiam bagaż w miejscu noclegowym, potem na dworzec w Bergamo i pociągiem do Mediolanu. Chcę na dworcu kupić bilety 3 dniowe do podróżowaniu po Lombardi. Jeszcze nie patrzyłem jak z dworca dostać się w docelowe miejsce. Pojawiły się teraz bilety na dzień w którym zdążę ma 100%. Co zrobić? Czy jeśli planowo będzie przylot to zdążymy? Gdy opóźnienie będzie to jechać z bagażem i zostawić w skrytce na 1h? Macie wskazówki dla mnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 11 Sty 2020 15:43 

Rejestracja: 29 Sty 2019
Posty: 12
Loty: 10
Kilometry: 16 270
Też jadę w podobnym terminie (Bergamo, Mediolan) ;)

Może być ciężko czasowo zrealizować Twój plan...zawsze można zostawić bagaż na lotnisku w Bergamo i pojechać Terravision do Mediolanu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 13 Sty 2020 00:20 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Edit: Masz rację jest na lotnisku, więc chyba tam najlepiej?

Nie mam pewności że na lotnisku w Bergamo jest przechowalnia. Jest przy McDonalds przy dworcu kolejowym w Bergamo, ale nie wiem czy się wyrobie autobusem 1A z lotniska pod dworzec, a potem pociągiem do Mediolanu. Więc zostaje mi Terravision do Mediolanu z bagażem, pozostawienie go w skrytce na dworcu i następnie do Santa Maria delle Grazie tylko jak tam sie dostać z Stazione Milano Centrale?Co o tym myślisz?

triposlaw napisał(a):
Też jadę w podobnym terminie (Bergamo, Mediolan) ;)

Może być ciężko czasowo zrealizować Twój plan...zawsze można zostawić bagaż na lotnisku w Bergamo i pojechać Terravision do Mediolanu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 13 Sty 2020 08:53 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Dojazd do kościoła:

Metro z Centralle
MM2: stop Cadorna
to ze strony biletów na Ostatnią wieczerzę

A następnie sprawdź na mapie, jak dojść na piechotę. Nie widziałam tam żadnych tramwajów w pobliżu. Ze stacji metra ok. 15 minut na piechotę.

Myślę, że Twój pierwotny plan nie zadziała. Trzeba być 20 minut przed wejściem, żeby odebrać bilety plus dojazd ze stacji Centralle i dojście - wg mnie ok. 1,5 h.

Lepiej wsiąść w Bergamo na lotnisku do autobusu do Mediolanu, tam zostawić bagaż na Dworcu i pojechać na miejsce. Przy samej kasie przy kościele są skrytki, jednak na duży bagaż jest tylko chyba 1 lub 2 więc mogą być zajęte.

Albo ewentualnie skorzystać z tych przechowalni:
https://bagbnb.com/pl/przechowalnie-bagazu/milan

5e za dzień, trzeba zaklepać sobie online i zwrócić uwagę na godziny otwarcia, bo to nie są przechowalnie całodobowe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 13 Sty 2020 10:45 

Rejestracja: 29 Sty 2019
Posty: 12
Loty: 10
Kilometry: 16 270
Przechowalnie bagażu w Bergamo z oficjalnej strony

https://www.visitbergamo.net/en/left-luggage/
Góra
 Profil Relacje PM off
bursztyn77 uważa post za pomocny.
 
      
#119 PostWysłany: 15 Sty 2020 22:43 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Hej Kate, dziękuję za pomocne wskazówki. Próbuje sobie poukładać to wszystko czasowo, ale obawiam się że nie zdążymy... 15.10 przylot do Bergamo ( o ile będzie punktualnie), mam bagaż rejestrowany, więc co najmniej 20 minut oczekiwania. Zakładam, że 15.40 wychodzę, łapie autobus do Mediolanu, być może będę musiał poczekać zakładam 16.00 wyjazd. Dojazd do Milano Centro 1 h czyli 17.00. W pobliżu dworca przechowalnia bagażu zakładam 15 minut. 17.15 idę do metra aby dojechać do stacji w pobliżu miejsca docelowego, potem spacer pieszo do miejsca przeznaczenia. Cholera nie zazębia się to...Poza tym to mój pierwszy wypad do Mediolanu, więc łatwo mogę się zakręcić. Ech...


kate1974 napisał(a):
Dojazd do kościoła:

Metro z Centralle
MM2: stop Cadorna
to ze strony biletów na Ostatnią wieczerzę

A następnie sprawdź na mapie, jak dojść na piechotę. Nie widziałam tam żadnych tramwajów w pobliżu. Ze stacji metra ok. 15 minut na piechotę.

Myślę, że Twój pierwotny plan nie zadziała. Trzeba być 20 minut przed wejściem, żeby odebrać bilety plus dojazd ze stacji Centralle i dojście - wg mnie ok. 1,5 h.

Lepiej wsiąść w Bergamo na lotnisku do autobusu do Mediolanu, tam zostawić bagaż na Dworcu i pojechać na miejsce. Przy samej kasie przy kościele są skrytki, jednak na duży bagaż jest tylko chyba 1 lub 2 więc mogą być zajęte.

Albo ewentualnie skorzystać z tych przechowalni:
https://bagbnb.com/pl/przechowalnie-bagazu/milan

5e za dzień, trzeba zaklepać sobie online i zwrócić uwagę na godziny otwarcia, bo to nie są przechowalnie całodobowe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 09 Mar 2020 18:41 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Nadal taki długi czas oczekiwania? :mrgreen:
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group