Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Lis 2018 18:57 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 45
Loty: 67
Kilometry: 149 708
Drodzy forumowicze,
czytałem w internetach, że samochód w Bahrajnie wypożyczyć jest łatwo i jest to tanie. Sprawdziłem na międzynarodowych platformach i wcale tanio nie wychodzi (600-700 zł za 4 dni). Czy ma ktoś doświadczenie w tym temacie, polecicie jakieś konkretne wypożyczalnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
#2 PostWysłany: 26 Lis 2018 19:06 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1319
srebrny
Ja bralem w Sixcie, niecaly rok temu., Bylo latwo i na pewno taniej niz poruszanie sie taksowkami ale dokladnej ceny na szybko nie znajde.
Nie wiem, na jakie daty i jakiego samochodu potrzebujesz ale sprawdzajac na szybko przez strone Lufthansy mozna tam zarezerwowac auto na koniec grudnia juz od 60eur, za caly okres a nie za dzien.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Lis 2018 20:44 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 45
Loty: 67
Kilometry: 149 708
Niestety termin jest dość gorący, gdyż wtedy będzie odbywało się GP F1. Sprawdziłem na Sixt, to samo- 200 zł za dnień najtaniej. Chyba trzeba będzie poszukać czegoś poza sieciami i lotniskiem. Dokładnie szukam w dniach 28.03-01.04
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Lis 2018 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2036
Loty: 852
Kilometry: 1 931 024
platynowy
ja brałem za 90zł za dzień, ale jak jest F1 to na pewno wszystko idzie ostro w górę.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 27 Lis 2018 21:45 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1319
srebrny
Kayak w tym terminie pokazuje mi 29€ za dzien za maly samochod w Avisie. Czyli lacznie ok 515 zl.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Lis 2018 10:40 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 45
Loty: 67
Kilometry: 149 708
Mnie wychodziło ponad 600 z uwagi na przylot o 02:00 i zapewne doliczało jeden dzień do wynajmu. Nie wiem czy uda się znaleźć coś tańszego. Dziękuję za rady i odpowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group