Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 352 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 25 Lut 2019 12:02 

witam, własnie wróciłem z Izraela, auto wypożyczałem z Budget (było najtaniej bezpośrednia ze strony Budget israel, https://www.budget.co.il/en/rental_israel/), do wypożyczenia użyłem karty debetowej walutowej kantoru Alior Banku w USD, na lotnisku zrobione mi blokadę na 500 $ (Hyundai i10 z full isnurance, dodatkowy kierowca), opłata w 945 ils, przeliczona na dolary po kursie średnim pobrana została po oddaniu auta z karty, na której zrobili blokadę - nie musiałem płacić drugi raz ani nic robić, zablokowali mi bez jakiejkolwiek czynności z mojej strony dodatkowo kwotę za wynajem - 259 $. Blokadę 500 $ zwolnili po 3 dniach - był weekend także gdyby nie to to pewnie zdjęliby następnego dnia, 259 $ zaksięgowano jako opłatę za wynajem, fakturę dostałem na e'maila. Ogólnie bez problemów, i bez karty kredytowej.
Co do tankowania - wypłaciłem gotówką - wypłata kartą Curve z bankomatu "Bank Mizrahi Tefahot" - taki z leząca 8, bez prowizji (Luemi Bank podobno ma tez bankomaty bez prowizji). Na stacji, żeby uniknąć blokowania pieniędzy na koncie, mówiłem że chce płacić gotówką i do pełna - wtedy odblokowali mi dystrybutor i kazali przyjść po tankowaniu zapłacić - albo mówiłem że chce za 100 czy 200 ILS - wtedy odblokowywali mi dystrybutor do zatankowania za taką kwotę.
 Relacje PM off  

#342 PostWysłany: 05 Mar 2019 13:52 

Hej czy ktoś wypożyczał samochód w Jerozolimie? jest możliwość wynajęcia samochodu bez depozytu i na wypukłą karte debetową mastercardu?
 Relacje PM off  

#343 PostWysłany: 05 Mar 2019 14:06 
Awatar użytkownika

Loty: 232
Kilometry: 373 102
złoty
A 18 stron tematu przeczytałeś?

#344 PostWysłany: 22 Sie 2019 08:45 
Awatar użytkownika

niebieski
Znalazłem na izraelskiej stronie Budget ofertę wynająć samochód na tydzień za150$,w tym i Loss Damage Waiver (LDW) i Theft Protection(TP).
Wygląda na to,że jest to kompletne ubezpieczenie.Czy ktoś ma z tym doświadczenie?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#345 PostWysłany: 22 Sie 2019 13:30 

Też się chętnie dowiem więcej w kwestii powyższej oferty Budget Potrzebuję auta na tydzień w listopadzie I zawsze dotychczas wypożyczałam z wypożyczalni ELDAN
 Relacje PM off  

#346 PostWysłany: 24 Sie 2019 08:47 
Awatar użytkownika

niebieski
Nikt nie wynajął samochodu w Budget w Izraelu??
 Relacje PM off  

#347 PostWysłany: 24 Sie 2019 09:46 

niebieski
Nie pamietam już dokładnie jak to wyglądało, a potwierdzenie rezerwacji w Budget które mam ma mejlu jest dość oszczędne.

Airport/city surcharge
Vehicle Registration Fee
Local Tax
Theft Protection
Collision Damage Waiver
Unlimited Mileage
Collision Damage Waiver: USD1,000.00
Theft Protection: USD1,000.00

Nie wiem co rozumiesz przez kompletne ubezpieczenie - sprawdź dokumenty (t&c - regulamin). Zawsze możesz tez wysłać maila do Budget.

Przy odbiorze - blokada na karcie w granicach 1000-1500 USD (w zależności od klasy auta - u mnie po upgradzie do Toyoty Corolli wyszło 1500) lub opcja dodatkowo płatnego ubezpieczenia wkładu własnego i blokada na 500USD.
 Relacje PM off  

#348 PostWysłany: 24 Sie 2019 13:35 
Awatar użytkownika

niebieski
Tylko, że w warunkach nie ma kwoty na ile jest ubezpieczony samochód.
 Relacje PM off  

#349 PostWysłany: 24 Sie 2019 16:38 

niebieski
Spróbuj przez Budget.co.uk. Z tego co pamiętam tam informacja o CDW i TP była widoczna podczas rezerwacji.
Zawsze możesz tez wysłać e-mail po zarezerwowaniu jeśli w potwierdzeniu nie będzie wszystkich informacji.
 Relacje PM off  

#350 PostWysłany: 31 Sie 2019 09:50 

Witam

Czy ktoś wie czemu w google Eldan oraz Enterprise mają informację: "Zamknięte na stałe"?
Strony firm są dostępne
 Relacje PM off  

#351 PostWysłany: 31 Sie 2019 10:06 
Król Ż
Awatar użytkownika

Loty: 164
Kilometry: 420 697
Ktoś ich nie lubił i wysłał do google takie info. W waw tez sie zdarza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#352 PostWysłany: 31 Sie 2019 10:24 

[quote="oskiboski"]Ktoś ich nie lubił i wysłał do google takie info. W waw tez sie zdarza

Dzięki za odpowiedź. Patrząc na opinie mogą mieć niezadowolonych klientów, którzy przesłali takie info google.
Ja 2 lata temu korzystałem i byłem zadowolony z wynajmu w Eldan. Jednak trzeba pamiętać o kilku zasadach i się przygotować. Dlatego warto przeczytać ten wątek na forum
 Relacje PM off  

[ 352 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość