Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Autobus z Amman do Petry jedzie o 6:30 / 7:10 (są dwa przystanki) - cena 9JD
Autobus z Aqaba do Amman jeździ co dwie godziny - cena 9JD.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#21 PostWysłany: 26 Sty 2019 14:02 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Czy mógłbym prosić o podanie dokładnych lokalizacji dworców/ przystanków JETT w Ammanie ? Ile może zająć dojazd do najbliższego z lotniska ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#22 PostWysłany: 26 Sty 2019 18:13 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 49
Loty: 73
Kilometry: 72 829
Próbował ktoś ostatnio kupować bilety na stronie Jett? od kilku dni próbuje kupić bilety z Ammanu do Aqaby i nie mogę przebrnąć jak dochodzę do płatności to mnie wyrzuca. Może karta Visa nie przechodzi ale innych nie mam żeby sprawdzić. Jest opcja kupna biletów na miejscu w Ammanie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#23 PostWysłany: 27 Sty 2019 16:13 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 49
Loty: 73
Kilometry: 72 829
dzięki ale na szczęście po którejś tam próbie w końcu płatność przeszła. Jeszcze jedno te bilety muszą być wydrukowane czy wystarczy jak mam je w aplikacji i pokażę kierowcy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#24 PostWysłany: 27 Sty 2019 20:11 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Jak jedzie autobus o 6:30 Amman-Petra ? Tabarbour BUS Station - JETT Bus Station, Abdali - 8, Complex No 8 Ibn Al Fata St، Amman, czy może inaczej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#25 PostWysłany: 19 Lut 2019 10:08 

Rejestracja: 19 Lut 2019
Posty: 2
Cześć! Próbuję zarezerwować przez internet na stronie JETT bilety na przejazd, ale mam problem. Formularz żąda podania czteroczlonowego imienia i nazwiska, maksymalnie mogę mieć 3 - członowe (drugie imię). Czy ktoś z Was rezerwował może bilety przez www i mógłby poradzić jak wypełnić ten formularz, żeby pozytywnie przejść rejestracje? Pisałam do jETT na fb, ale niestety nie dostalam żadnej odpowiedzi. Będę wdzięczna za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#26 PostWysłany: 19 Lut 2019 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
@Agaka12309 Podaj "Ms Imię DrugieImię Nazwisko" i nie będzie problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#27 PostWysłany: 19 Lut 2019 11:56 

Rejestracja: 19 Lut 2019
Posty: 2
Dzięki, kombinowałem w tym kierunku właśnie i zastanawiałam się czy taka opcja może przejść. Dzięki wielkie!


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 07 Kwi 2019 11:21, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#28 PostWysłany: 31 Mar 2019 19:25 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Są jakieś autobusy z Petry do Akaby ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#29 PostWysłany: 06 Kwi 2019 21:08 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 3
Cześć, witam na forum.

Czy ktoś się orientuje jaką trasą jedzie autobus z Ammanu do Aqaby? Potrzebuję się dostać do Aqaby z morza martwego, ktoś gdzieś pisał, że przejeżdza tamtędy autobus w tamtą stronę, ale nie znam szczegółów. Na stronie Jett-busa nie widzę dokładnej trasy tylko z punktu A do B. Albo jeśli nie Jett to czy jakkolwiek transportem publicznym da radę stamtąd się dostać do Aqaby?
Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#30 PostWysłany: 14 Paź 2021 10:46 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
czy ktoś ostatnio kupował na stronie JETT? wyskakuje mi błąd na stronie płatności, na różnych kartach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#31 PostWysłany: 18 Paź 2021 17:04 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Nie udało mi się kupić online, więc poszedłem do ich biura na miejscu w Ammanie. Bilety na następny dzień do Petry były dostępne. Autobus taki mniejszy zapełniony w jednej trzeciej, powrotny w niedzielę już prawie cały pełen. Jedzie 4 godziny a nie 3 - jak głosi informacja na stronie - wliczając 20 minut przerwy na toaletę i napoje w barze przed zjazdem na lokalną drogę do Wadi Musa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#32 PostWysłany: 31 Mar 2022 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 273
Kilometry: 601 451
srebrny
Czy na tym dworcu blisko 7 ronda, gdzie zatrzymuje się Jett bus również zatrzymują się autobusy jadące z lotniska w Ammanie ? (ta czerwona kropka na mapie)

Załącznik:
xx.png
xx.png [ 525.15 KiB | Obejrzany 1025 razy ]
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#33 PostWysłany: 12 Kwi 2022 07:26 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
Nie, to jest dworzec JETT. Autobus z lotniska zatrzymuje się w okolicy tego ronda po prostu na trasie. Ale to 'walking distance'.
Góra
 Profil Relacje PM off
mmaratonczyk lubi ten post.
mmaratonczyk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#34 PostWysłany: 12 Kwi 2022 08:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 273
Kilometry: 601 451
srebrny
A bilety na stronie Jett bus drugi dzień nie idzie kupić. Aplikacja w komórce też nie działa.
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#35 PostWysłany: 12 Kwi 2022 17:30 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
W zeszłym tyg tez byl jakis problem. Patrzylam na niedzielę na Aqaba-Amman to znajdowało jakis jeden kurs. W punkcie obsługi w piątek bez problemu można było kupić bilety na dowolny z rozkładu.
Jechalismy 2x Jettem i pełne nie były, część ludzi kupowala na miejscu ok. 30min przed odjazdem.
Góra
 Profil Relacje PM off
mmaratonczyk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#36 PostWysłany: 30 Kwi 2022 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Właśnie chcę zakupić 2 bilety z Ammanu (Abdali) do Petry na połowę Maja i niestety przy płatności wywala błąd :cry:
Boję się że zabraknie miejsc i cały plan pójdzie w śmietnik bo mam rezerwacje na hotele itd a plan strasznie napięty...
Ktoś był w podobnej sytuacji i jakoś to rozwiązał? Widziałem posty powyżej ale one są głównie pisane w "niskim" sezonie a Maj to raczej z tych wyższych sezonów na Jordanię...
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#37 PostWysłany: 30 Kwi 2022 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 273
Kilometry: 601 451
srebrny
@Martinuss ja finalnie zadzwoniłem do hosta, który zrobił mi rezerwacje na moje dane. Rano w Ammanie powiedziałem w o tym w kasie i odebraliśmy bilety. Do Petry obłożenie było spore, w drodze powrotnej autobus prawie pusty.
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#38 PostWysłany: 04 Paź 2022 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Służę pomocą bo pewnie sporo osób, które chcą zakupić bilet online napotka problem przy płatności karta.
Otóż aby dokonać płatność za bilet na stronie JETT potrzeba mieć IP Jordańskie :twisted:
Trochę zajęło mi znalezienie VPN, który posiada w swojej ofercie serwery w Jordanii i jest to "HMA VPN". Wszystko sprawnie działa i płatność przechodzi.
Co do kupowania biletów na miejscu: Amman-Abdali w kasie tylko gotówka a w Akabie na dworcu można zapłacić kartą za bilety.
Stan na Maj 2022.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#39 PostWysłany: 18 Lis 2023 21:29 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 527
Loty: 216
Kilometry: 258 829
niebieski
Czy są jakieś aktualne kody rabatowe na bilety z Jett? na stronie jest opcja na dodanie "promo code"...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Autobusy Jett
#40 PostWysłany: 18 Lis 2023 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@heide_berg

Te kody rabatowe to legenda. Nie istnieją
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group