Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Sty 2023 16:49 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 306
niebieski
Czy ktoś przerabiał ostatnio płatne autostrady w Turcji ?
Widziałem, że trochę dobudowano, akurat chciałem przejechać, ale nie wiem jak to dokładnie jest z opłatami. Z tego co wyczytałem można kupić jakąś kartę albo naklejkę na stacjach benzynowych, a potem doładować. Rozumiem, że nie ma możliwości opłat na bramkach.
Sieć autostrad podpowiada Wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Autostrady_w_Turcji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#2 PostWysłany: 29 Sty 2023 17:08 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Nie ma opcji płacenia gotówką/kartą, trzeba mieć jeden z dwóch systemów opłat.
Jak bierzesz auto z wypożyczalni to będzie miało zainstalowany transponder RFID i wypożyczalnia się z tobą rozliczy (prawdopodobnie doliczając prowizję)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Sty 2023 18:34 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 222
Loty: 75
Kilometry: 202 607
niebieski
Stan na wrzesień 2021 ;) Przejazd przez całą Turcję, Bułgaria-Gruzja i powrót, auto prywatne na polskich tablicach, zakup na chyba pierwszej stacji za granicą, obok były różne budki i coś jakby ich poczta, zakup naklejki na szybę z małą kwotą i hasłem żebym się nie martwił. System czytał naklejkę i przy zjazdach była zawsze budka z człowiekiem gdzie się płaciło kartą lub gotówką za dany odcinek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group