Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Sty 2019 15:19 

Rejestracja: 06 Lip 2015
Posty: 113
Stan na kwiecien 2018. Autobus zatrzymuje sie na dworcu autobusowym tym przy kolejowym a bilety dalo sie kupic normalnie w kasie w Burgas. Autobus spoznil sie godzine juz na odjezdzie, przygotuj sie na opoznienie wieksze, gdyz nie dojezdza on na czas w zadna strone z uwagi na szczegolowe kontrole graniczne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 23 Sty 2019 15:33 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
stan na wrzesień cena 50 BGN, autobus nie ma większych spóźnień bo ma ogromne zapasy rozkładowe , tym co ja jechałem spokojnie 2 h stał w różnych miejscach a był w Stambule przed czasem
ogólnie autobusy nowoczesne , kawa wifi a rozrywka pokładowa z zagłówkach zawstydziłaby nie jednego drimlajnera
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 23 Sty 2019 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Dzięki ale piszecie raczej o tym bułgarskim przewoźniku Nishikli Travel, a mi chodzi o tureckich bo są dużo tańsi, pewno przez to że lira ma bardzo niski kurs.
Konkretnie: https://www.metroturizm.com.tr/en/otobu ... .2019&tw=0
bo https://istanbulseyahat.com.tr/ nie działa a poza tym mają chyba tylko nocne połaczenie a mnie interesuje dzienne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 23 Sty 2019 19:36 

Rejestracja: 06 Lip 2015
Posty: 113
Osobiście piszę o Metro Turizm i wrażenie bez szału. Co do internetu nie było a jedynie dostałem na początku drogi jakieś dwa wafelky i wodę. Co do granicy to zarówno w jedną jak i drugą stronę koszmar przez dość szczegółowe kontrole. Jedzie jeszcze jedna firma turecka, nie pamiętam nazwy, ale tej zdecydowanie nie polecam. Wracałem z nimi ze Stambułu do Burgasu, jechali głównie przemytnicy a na granicy wzięli autobus do hangaru i Bułgarzy zrobili dość szczegółowa kontrolę. Drugi raz wszystko przez skanery (pierwszy przez Turków) a autobus sprawdzany. Sama kontrola na powrocie ok 3h a na wjeździe z 1,5h. Także miej to na uwadze. Dla mnie ciekawe doświadczenie z życia, gdzie na co dzień zapominam o granicy jak jadę do Austrii z mojej Bratysławy.
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 06 Lut 2019 23:07 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 2
A ja mam pytanie jak dojechać wypożyczonym autem z Burgas do Istambułu. Po pierwsze czy wypożyczalnia się na to zgodzi. Po drugie ile czasu rezerwować na przejście graniczne?. Chciałbym zostawić auto na parkingu lotniska na 2 dni, a nigdzie nie mogę znaleźć wysokości opłat...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 09 Wrz 2021 08:49 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
Podpinam się pod pytanie. Czy ktoś wypożyczał samochód w Bułgarii i jechał nim do Turcji? Czy znacie wypożyczalnię w Burgas, która umożliwia taką opcję?
I jak z kolejkami na granicy jeżeli chodzi o ruch samochodów osobowych?
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 09 Wrz 2021 13:15, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 08 Maj 2022 16:46 

Rejestracja: 29 Wrz 2021
Posty: 14
Jest w umowie wynajmu raczej zapis że wyjazd pojazdem z wypożyczalni za granicę nie dozwolony.
Jednak zdarzają się ryzykanci. Nie obejmuje wtedy ubezpieczenie AC i trzeba wykupić ub graniczne albo zieloną kartę. W przypadku kolizji uniemożliwiającej dalszą jazdę transport na własny rachunek, gorzej jeśli kradzież..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group