Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 135 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 26 Lis 2019 01:43 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1321
srebrny
Pewnie nie ma akurat teraz promocji. Hotel bez problemu znajdziesz przez Booking.

Enviado desde mi moto g(7) power mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#122 PostWysłany: 22 Sty 2020 10:21 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 32
Hej,
Szukam dla rodziców noclegu w Jerozolimie. Czegość w dobrej cenie, ze śniadaniami, standard nie musi być wysoki, ale ważna jest lokalizacja w centrum. Hostele odpadają, rodzice nie są zbyt imprezowi :) Myślałem o Ibisie, ok 1100zł za 2 noce ze śniadaniem, drogo ale w tym mieście chyba takie są ceny nie? Może ktoś poleci coś innego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 22 Sty 2020 19:01 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 325
niebieski
Spróbuj u siostrzyczek w Nowym lub Starym Domu Polskim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 22 Sty 2020 19:07 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Siostrzyczki to rzeczywiście najtańsza opcja, tylko trafić tam wolne miejsce to niemal cud.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 22 Sty 2020 22:08 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 1483
złoty
@mwacko, sprawdź Hotel Zion, powinien być na booking.com. Nie wiem, czy śniadania są w cenie, ale jeżeli są jakoś bardzo drogie, to zawsze można wyjść kilka kroków obok do kawiarni, np. Aroma zaraz obok, w stronę Starego Miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 22 Sty 2020 22:10 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 310
niebieski
@mwacko
można skorzystać z wykazu miejsc noclegowych na stronie Christian Information Centre http://www.cicts.org/default.asp?id=672
Konkretne pytanie i otrzymasz odpowiedź z ceną.

np. z Austrian Hospice - Via Dolorosa 37 otrzymałem taką odpowiedź:
We have an available family dorm from September 24th until September 30th 2019.
One night in the family dorm costs Euro 34.00 per person including breakfast. Please note however that this room does not have a private bathroom.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 22 Sty 2020 22:35 

Rejestracja: 13 Sie 2015
Posty: 44
Nocowaliśmy w Check in Jerusalem, mieszkanie dla 4 osób 280-300 zł za noc. Super miejscówka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 22 Sty 2020 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
friend napisał(a):
One night in the family dorm costs Euro 34.00 per person including breakfast. [...] does not have a private bathroom.

Czyli, powiedzmy - 4 osoby w pokoju bez lazienki za €136/noc. Hmm... :shock:
W zblizonej cenie mozna miec 4* hotel albo porzadny, nowoczesny apt. - z lazienka.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#129 PostWysłany: 22 Sty 2020 23:32 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 1483
złoty
Położenie Austrian Hospice w środku Starego Miasta jest też średnie na nocleg. Wczesnym wieczorem prawie wszystko w Starym Mieście się zamyka, uliczki się robią ciemne i opuszczone. Niezbyt fajny klimat na ewentualny wieczorny spacer czy wyjście na kolację albo piwo. Pod tym względem miejsca w zachodniej Jerozolimie, zwłaszcza wzdłuż Jaffa Street, są znacznie lepszym pomysłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 22 Sty 2020 23:51 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1321
srebrny
No nie tak bardzo w srodku Starego Miasta, hospicjum jest rzut beretem od Bramy Damascenskiej. A po drugiej stronie bramy jest tramwaj i autobusy arabskie, komunikacyjnie to wedlug mnie bardzo dobra lokalizacja.
Oczywiscie to kwestia gustu ale ja osobiscie uwielbiam wieczorne i nocne spacery po starej Jerozolimie i preferuje nocleg jak najblizej tej czesci miasta.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 23 Sty 2020 12:55 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 310
niebieski
Tak właśnie ożywia się wątek.
Jeden wpis i ludzie dzielą się doświadczeniem. a wybór należy do szukającego.
Dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 23 Sty 2020 13:00 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
meczko napisał(a):
@mwacko, sprawdź Hotel Zion, powinien być na booking.com. Nie wiem, czy śniadania są w cenie, ale jeżeli są jakoś bardzo drogie, to zawsze można wyjść kilka kroków obok do kawiarni, np. Aroma zaraz obok, w stronę Starego Miasta.


Ten hotel jest taki sobie. W dodatku mieliśmy okna na plac pełen knajp pod oknem. Był naprawdę taki hałas, że do co najmniej 3-ej w nocy nie było szans zasnąć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
meczko uważa post za pomocny.
 
      
#133 PostWysłany: 23 Sty 2020 15:30 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 1483
złoty
Sudoku napisał(a):
Ten hotel jest taki sobie.


No to już wiem, dlaczego ma relatywnie niezłe ceny :-) Nie nocowałem w nim, ale miałem odnotowany, bo sama lokalizacja świetna.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#134 PostWysłany: 23 Sty 2020 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
Jesli komus nie straszne dojazdy do centrum, to ze swojej strony moge polecic Casa Nova w Ein Karem, prowadzone przez polskiego ojca Seweryna. Noclegi 30-35usd/os/noc ze sniadaniem, warunki moze nie hotelowe, ale calkiem niezle plus cicha, spokojna okolica.
http://www.casanova-einkarem.com/?lang=pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 23 Sty 2020 17:13 

Rejestracja: 14 Kwi 2016
Posty: 76
meczko napisał(a):
Sudoku napisał(a):
Ten hotel jest taki sobie.


No to już wiem, dlaczego ma relatywnie niezłe ceny :-) Nie nocowałem w nim, ale miałem odnotowany, bo sama lokalizacja świetna.



a ja korzystałem i polecam Zion hotel. Lokalizacja super, do st. miasta kilkanaście minut pieszo (albo 2 przystanki tramwajem), podobnie do dworca autob.
Śniadania skromne, ale głodny nie wychodziłem. Wifi, kawa/herbata 24h gratis.
Miałem pokój z oknami na plac, dla niektórych pewno głośny, dla mnie ok, tym bardziej że sam lubię posiedzieć w knajpie.

Cena/jakość super, ale jak szukasz ciszy i luksusu to nie tu.
Góra
 Profil Relacje PM off
meczko lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 135 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group