Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Noclegi w Libanie
#1 PostWysłany: 06 Wrz 2018 19:24 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 38
Loty: 6
Kilometry: 10 076
Hej,

Macie do polecenia jakieś fajne miejscówki do spania? Miejsca, które zamierzam odwiedzić na pewno prócz Bejrutu to Dolina Kadisha i okolice Zaarour
i Laklouk.

Magda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Noclegi w Libanie
#2 PostWysłany: 05 Maj 2019 21:50 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Gems Hotel w Bejrucie, blisko do wszystkiego (Hamra) - cena może nie low budget ale jakość dobra jak na bliski wschód
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Libanie
#3 PostWysłany: 06 Maj 2019 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
W Bejrucie moge polecic airbnb u Ramziego:
https://www.airbnb.pl/rooms/21416380?s=51
Standard dosc przecietny, ale mi odpowiadala cena, lokalizacja jak i elastycznosc gospodarza. Przylatywalem nad ranem, a po szybkim kontakcie z Ramzim na whatsappie do pokoju wszedlem juz okolo 7 rano, mimo ze rezerwacje mialem dopiero na kolejna noc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Libanie
#4 PostWysłany: 09 Lis 2019 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Ja spałem koło Raouche Rocks w City Suite Hotel: https://www.booking.com/hotel/lb/city-suite.pl.html

Cenowo szału nie ma, ok 190 PLN za pokój 2os. ale noclegi w Beirucie są dosyć drogie. Jak dla mnie pobyt był OK: duże pokoje, czysta pościel i dość obfite śniadania (ale codziennie to samo na śniadanie), Wi-Fi działało bez problemów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Libanie
#5 PostWysłany: 23 Mar 2020 21:15 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
Ja zdecydowanie polecam hostel The Grand Meshmosh na ulicy Saint Nicolas. Niezwykła atmosfera tam panuje, czyściutko, miejscówka też doskonała, jedzenie palce lizać, a obsługa przemiła. Łózko w pokoju sześcioosobowym można dostać za jakieś 16 euro ze wszystkimi podatkami i śniadaniem w cenie, co na Bejrut jest bardzo przyzwoitą kwotą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group