Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Lis 2018 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Jak zwykle podczas kolejnych weekendow w Dubaju, moje ulubionego Mezze. :D
Tym razem zamowione do pokoju w hotelu Carlton i oczywiscie nie moglo zabraknac mojego ulubionego Malbeca.
Pyszne, ale malo jadam, podobno je sie oczami i nawet polowy nie udalo mi sie ogarnac, tylko cen nie pamietam.
Zreszta ja lubie customized mezze i nie zawsze cena sie zgadza z menu. :)

Załącznik:
Mezze.JPG
Mezze.JPG [ 94.57 KiB | Obejrzany 1007 razy ]
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
#22 PostWysłany: 30 Lis 2021 21:09 

Rejestracja: 08 Kwi 2011
Posty: 57
Z restauracji fine diningowych serdecznie polecam hinduskie tresind które mieści się w hotelu Voco.
Za 450 AED fantastyczny lunch dla 2 osób po którym nie mogliśmy się ruszać - kuchnia hinduska w wydaniu premium - jeśli ktoś lubi fine dining to polecam serdecznie

Sugeruje zrobić rezerwacje bo było dużo ludzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 21 Cze 2022 18:00 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Dzisiaj pierwsza edycja przewodnika Michellin po Dubaju.

https://www.france24.com/en/live-news/2 ... elin-stars

@kroy wytypowałeś :) - Tresind Studio w hotelu Voco dostało gwiazdkę :)

Również z jedną gwiazdką jest restauracja 11 Woodfire w której było mi dane pocałować klamkę :lol: ale zdążyłem przeskanować menu i były tam ceny całkowicie "normalne" jak na Jumeirah tj. dania wegeratiańskie 40 AED, dania mięsne od 60 AED.

Prawdopodobnie można się spodziewać że te restauracje będą teraz podnosić ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 28 Cze 2022 13:32 

Rejestracja: 08 Kwi 2011
Posty: 57
Nie dziwi mnie to bo na prawdę to świetna kuchnia - jednocześnie tradycyjna ale też odpowiednio "podrasowana" do standardów fine-diningu;) Nie od dziś też wiadomo, że Micheling Guide to duży biznes i wygląda na to, że w koncu szejkowi zdecydowali sie zapłacić odpowiednio dużo, żeby dołączyć do Przewodnika :)


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 28 Cze 2022 14:01, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 28 Cze 2022 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1196
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Pozostając przy restauracjach z wyżej półki ogromnie polecam japońską restaurację TOMO w Raffles Dubai. Najlepsze sushi w życiu, po prostu poezja. Niestety wywaliłam zdjęcia z telefonu ale zarówno wygląd jedzenia jak i poziom obsługi na najwyższym poziomie. Ceny jak na ten poziom akceptowalne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group