Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Lis 2017 21:17 

Loty: 54
Kilometry: 49 007
złoty
Jak zapyta to post pójdzie w kosmos, a on dostanie bana bo to nielegalne. Alkoholu póki co jeszcze nie zdelegalizowali.
Czepiasz się za bardzo.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 16 Lis 2017 21:25 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 2
srebrny
Są miejsca gdzie to legalne

#23 PostWysłany: 16 Lis 2017 21:30 
Awatar użytkownika

srebrny
pijak! alkoholik! na stos z nim!!!

najbardziej pewnie przywalaja sie w tym watku ci, ktorzy w innych watkach narzekaja jak to w Dubaju brak tolerancji i poszanowania praw czlowieka. Nie, nie zebym sprawdzal.
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 18 Paź 2018 22:06 

Polecam sklep Barracuda pod Ajmanem. Największy sklep z alkoholem w jakim w życiu byłem :) : https://goo.gl/maps/eQLpVDWyVwy
Parking zastawiony autami z rejestracjami Dubajskimi, nikt nie przejmuje się przejazdem przez Szardżę. Na miejscu nie są wymagane żadne licencje, ceny super, dużo promocji. Pakują zakupy w ciemne worki, aby nie było widać co jest w środku. Alkohol trzymaliśmy w hotelowych lodówkach, również w hotelach w których go nie było. Żadnych problemów :)
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 09 Lis 2018 20:44 

W Dubaju kupicie alkohol na lotnisku w bezcłówce ( ceny niższe niż w PL ale nieznacznie ), w niektórych barach hotelowych, i w zasadzie wszędzie gdzie go szukacie ale musicie wiedzieć gdzie ;) Tyły małych sklepików dla wtajemniczonych :twisted:
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 09 Lis 2018 22:12 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
platynowy
Gdyby ktos byl zainteresowany cenami na lotnisku w Emiratach. :D
Grey Goose ok. $53, Belvedere podobna cena, a Absolut $24.

Załącznik:
Emiraty alcohol.JPG

Chyba, ze ktos lubi zaszalec. :D
Załącznik:
Beluga.JPG

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Szkoda czasu na forum, nie odpowiadam na pw!

Z Kiruny na Socotrę
Goryle
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Stacja Arctowski, Bhutan, Burundi, magic Socotra etc.
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 13 Lip 2019 11:45 

złoty
Alkohol w Dubaju bedzie dostepny nie tylko w strefach wolnocłowych. Turyści otrzymają 30 dniową licencję na zakup alkoholu w sklepach MMI.
https://www.o2.pl/artykul/alkohol-w-dubaju-wielka-zmiana-w-przepisach-6401758163515521a
https://mmiliquorlicence.com/#tourist

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 26 Lut 2020 15:38 

Wczoraj wróciłem z ZEA i Omanu. W Dubaju i Abu Dhabi nie ma żadnego problemu z kupnem alkoholu, nie sa tez potrzebne żadne licencje itp. Kupilem Żubrówkę w sklepie MMI w Mall of Emirates, trzeba pokazac paszport i tyle. Sklep jest ukryty, ale wystarczy zapytać w informacji i wskażą drogę. Ja pomogłem grupie Rosjan, którzy nie mieli paszportów, a chcieli zrobić większe zakupy. Kupili na mój paszport :) Jest jednak drogo, 0,7 za 58 AED. Można też kupic tani alkohol, rosyjskie 2x 0,7 za 50 AED. W Abu Dhabi jest taniej, w sklepie Windmill kupiłem Zubrowkę 1 litr za 55 AED. Nikt nie żądał nawet paszportu, po prostu wchodzisz, wybierasz, płacisz i wychodzisz. Widziałem tam sporo Hindusów, Hindusek i eurpoejczyków. Nikt o nic nie pyta. Są tam nawet sklepy z wieprzowiną - dla nie muzułmanów.
 Relacje PM off  

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości